Strona 1839 z 1858 PierwszyPierwszy ... 839 1339 1739 1789 1829 1837 1838 1839 1840 1841 1849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,381 do 18,390 z 18572
Like Tree8556Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Tereniu Czarnecki to taka wesz co od lat jest Eurodeputowanym.
    Nawet przez jakiś czas był tam przewodniczącym ale go z hukiem z funkcji wywalili.
    Ostatnio OLAF czyli coś w rodzaju prokuratury udowodniło mu machlojki na 100000 € za rozliczanie kilometrowek.
    W między czasie został przewodniczącym piłki siatkowej . Obiecywał że będzie to funkcja społeczna..... ale okazało się,że pobierał 10000 PLN miesięcznie i w ciągu roku wystawił rachunki na 70000 PLN za benzynę.
    Oczywiście cały czas pobiera należną Europosłom wypłatę w €.
    Teraz na koszt związku piłki siatkowej poleciał sobie do Japonii.
    Smaczku dodaje też jego syn którego oczywiście umieścił na odpowiednim stanowisku.
    Ten to człowiek w poprzedniego Sylwestra potraktował nożem we własnym domu jednego z gości i jakoś do tej pory nikt sprawy nie wyjaśnia.
    Uffff do jakiej partii należy chyba już nie muszę pisać,no bo jaka partia tak chroni swoich członków .....
    hahanka lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

...A prywatnie: zięć bardzo znanego Polaka
    Sorki dziewczęta za milczenie, zaś ale tak się jakoś układa...
    Szkoda mi bardzo siatkarzy, narodziło...
    Się trzymcie w zdrowiu i bez nerw, co by ciśnienie nie skoczyło...są sprawy, na które wpływu nie mamy...
    Przywitał jeszcze gościa :-D, pocztówkę czytających i narka

Awatar kania79

...nic się nie "narodziło" tam napisałam bardzo przez dwa "a" i trzy "o", a komórka z automatu poprawiła

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

I tenże znany Polak zrezygnował z kandydowania do Europarlamentu, bo stanowił zbyt dużą konkurencję dla zięciunia, więc dostał wybór: kandydowanie albo kontakty z wnuczkiem. Taka rodzinka.

A moje dzieci wyjechały na Mazury i trafiły na deszcz... deszcz... deszcz. Ma padać do soboty, czyli do ich wyjazdu. Chyba jednak jest ciepło,
    bo ślą mi zdjęcia małego w wodzie. Jemu deszcz nie przeszkadza.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Haniu,to tak jak Edek.
    Tylko zobaczy że pada deszcz leci do szafy po kalosze.
    A tak w tajemnicy powiem Wam ,że najbardziej lubi nago biegać po deszczu ale czapka na głowie musi być. Jednak to patio z wysokim żywopłotem to jest super rozwiązanie przy dwóch chłopcach. Jak się przeprowadzą ogródek będzie większy. Już sobie zamówili brakujące wyposażenie.....
    koniecznie trampolina i ścianka do wspinania /hihihi/

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Mnie dziś dom przypadł do odgruzowywania.Trochę już mam tego po kokardę.No tej nieprzerobionej roboty.Dzisiaj umyłam okna kuchenne i w małym pokoju.Ja mam okna na całej długości pokoju 3,10m.Jest co myć.Póżniej wzięłam się za mycie i rozmrażanie lodówki, jak udało mi się znaleźć tabletki uruchomiłam zmuwarkę i zrobiłam sobie przerwę na kawę.
    Coraz więcej rzeczy stoi już na swoim miejscu i wtedy można już sobie zrobić jeść bo człek wie gdzie sól, gdzie talerze czy gdzie herbata i czajnik.
    Zmywarka była już załadowana od trzech dni ale tabletki wcięło. Dzisiaj znalazłam dwie tartki razem z kocykiem schowane w pustej kuwecie.Dziwne i mało logiczne pomysły mi się w głowie lęgły jak opróżniałam kuchnię.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Tereniu, Twoja aktywność przyprawia mnie o zadyszkę Gratuluję Ci tej żywotności

Co do pogody urlopowej, to u moich dzieci też niepewne miny, bo prognozy raczej deszcze wieszczą ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Tereniu,bardzo Ci zazdroszczę.
    Co prawda nie pracy ciężkiej ale efektu. Jak to przyjemnie przysiąść z kawką i podziwiać zmianę.
    Leje u mnie od północy a w prognozie taki deszcz ma być do 20.
    Całe szczęście,że Waldek dzisiaj do pracy pojechał,bo przy zapowiadanych 15° kominek całą parą by pracował.
    Wczoraj robiłam pierogi z mięsem. Tak mi się jakoś zachciało. Wyszła prawie setka.
    Dzisiaj ugotuję na jutro barszcz czerwony bo specjalnie 30 uszek zrobiłam. Dziecko bardzo się ucieszyło.
    Mąż wczoraj zebrał żółtą fasolkę szparagową. Jest tego pełne wiadro 20 litrowe. Dzisiaj muszę ją zblanszować i większość zamrozić. Fioletowa dopiero kwitnie w dalszym ciągu.
    Idę jeszcze pod kołdrę.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.
    Jutro ma już być pogodniej i ciepłej ,21°C

Awatar kania79

Czwartkowe, zimne i mokre w tle, Hejka

Chciała bym chociaż w połowie być tak aktywna jak Tinn, zaś ale nie dla leniwych efekty :-( oraz takich co do starości zaczynają się przyznawać ;-)
    Pierogi pychota...cdn bo telefon

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Nooo,pyszne wyszły.
    Podpatrzyłam w "internetach" jak robić uszka z małych pierożków.
    Ja mam taką metalową formę do trójkątnych pierogów i tylko 2 rożki się skleja. Tyle tylko że te uszka wychodzą bardzo malutkie. Mniej niż 1/4 płaskiej łyżeczki farszu do nich wchodzi.
    Na wigilię do uszek z grzybami super ale do barszczu troszkę za mikre. Z kolei mam 3 rozmiary szczęk. Najmniejsza jest średnicy jak kieliszek 100.
    Tą robiłam pierożki,nadzienia wchodziła mała łyżeczka.
    Po zwinięciu i sklejeniu rożek do rożka wyszło piękne uszko takie na raz do buzi . Bardzo mi się to podobało.
    Jeszcze mnie naszło na te pierożki z surowego mięsa z rosolkiem w środku. Pieremieni czy jakoś tak.... Aż mi ślina leci.
    Może po niedzieli zrobię.
    No i nie mogę się nadziwić z nowej metody robienia ciasta.
    Od jakiegoś czasu mąkę zalewam wrzącą wodą lub mlekiem z dodatkiem 2 łyżek masła lub oleju. Bez jajek.
    Ciasto jest niesamowicie plastyczne. Ja poprzednio zalewałam gorącą wodą ale nie wrzątkiem i dodawałam jajko lub 2 żółtka / kilo mąki 0,5 l płynu/
    Trzeba tylko pamiętać żeby na początku łyżką zarobić a nie wkładać bezpośrednio ręce bo strasznie parzy tym bardziej że przykleja się do ręki / oj boli potwornie zanim ciasto się zmyje hihihi/

Uprawnienia umieszczania postów