Strona 1859 z 1870 PierwszyPierwszy ... 859 1359 1759 1809 1849 1857 1858 1859 1860 1861 1869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,581 do 18,590 z 18691
Like Tree8560Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

No Aniu po tym rysunku Rudiego uważam , de Natalka ma talent.Kot z piękną miną, dobre proporcje i śliczny słoneczny kolor .
    Ajak przy malarstwie jesteśmy to myślę o naszej biedulce w szpitalu.
    Może jutro będzie już jakaś wieść od niej.Ja zaraz po wybudzeniu miałam straszny ból w miejscu krojenia i trzęsła mnie gorączka i nie mogłam się wysiusiać.Musieli mnie cewnikować.Ale potem szybko dość dochodziłam do siebie.
    Oby obyło się bez komplikacji.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Juz po .. i żyję ... cewnikowali juz przy operacji wiec na razie do toalety nie chodzę. Podobno dzis bede wstawac, ale na razie ciagle pod kriplowkami leżę ... i co chwila zasypiam ...
    Tulam Was Kumcie

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Oj jak dobrze kochana dziewczyno , że jesteś.Teraz już pójdzie z górki.Żebyś tylko kaszlu nie dostała bo pamiętam swój kaszel palacza , że każde zakasłanie mocnym przeżyciem było.
    Że na kroplówkach jesteś to dobrze bo po operacji mus krew rozrzedzać czyli dowadniać organizm i pewno przez te kroplówki Ci i glukozę i elektrolity i heparynę pompują i nie muszą kłuć specjalnie.
    Trzymaj się skarpie i śpij bo sen to najlepsze lekarstwo.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Skarbie, miało być i paskuda telefoniczna zmieniła

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

W czasie kaszlu trzeba przycisnąć poduszkę do brzucha. Amortyzuje i wycisza.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Uffff,można odetchnąć.
    Ja byłam bardzo zdziwiona jak po operacji drugiego biodra miałam rurkę/sączek włożony do rany a drugi koniec do aparatury,która po oczyszczeniu i obrobieniu tego co się wydostało bezpośrednio mi do żyły wprowadzało. 12 godzin tak byłam podłączona a później już sączek wyciągnęli. To drugie biodro miałam operowane w prywatnym szpitalu ale przez tego samego lekarza który pierwsze operował. Wtedy naocznie się przekonałam o kolosalnej różnicy między szpitalami. Tyle tylko,że ja byłam na innych warunkach. Zgłosiłam się "na królika doświadczalnego"
    Testowali nowe leki na krzepliwość krwi.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.
    Uściski dla Kasi.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

FajNIE Kasiu, że już po...zdrówka po trzykroć :-D

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Złota Polska Jesień nastała.
    Trzeba ją wykorzystać i pranie różnych ciężkich,grubych rzeczy uskutecznić przed zimą. Trochę się tego nazbiera koce,narzuty ,kurtki i moja ukochana kołdra z owczego runa. Oj,dopiero przy takim praniu doceniam moją pralkę. Obroty wirówki 1200 powodują,że nawet te grube koce prawie suche wychodzą.
    W sobotę pan mąż przeniósł do drewutni połowę z 10 M3 zwiezionego drzewa. Jakie to szczęście,że się uparłam i zamówiłam gotowe do palenia szczapy. Przy układaniu narzekał,że go ręce bolą,a co by było gdyby musiał pociąć i porąbać. On po prostu nie dopuszcza do świadomości że z każdym rokiem jest starszy.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane. Może Kasia się dzisiaj odezwie. Ciekawe kiedy ją do domu wypuszczą. Mnie po operacji biodra w prywatnym szpitalu w 4 dobie kazali do domu uciekać. Całe szczęście, że to była druga operacja , więc już wiedziałam jak się poruszać.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka, słoneczne...
    U mnie winnebranie; koleżanka zabrała tyle ile na wino zamiaruje przerobić, ja zaś nalewki postanowiłam nie robić, chociaż jeszcze kto wie, może i się odwidzi? Na krzaczorach owoców zostało jeszcze niemało..."dla ptaszorów".
    Tak! Te nasze ograniczenia...ciężko troszkę się pogodzić, że to czy tamto już nie dla nas...mentalnie to człowiek jeszcze mocny, zaś ale doopcia już powiada "usiądź, a odpocznij sobie" ;-)
    To zostańcie kuny we zdrowiu, że szczególnym uwzględnieniem kuny Wspaczkowej :-D

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

DZIEWCZYNY ZAPRASZAM CHĘTNE

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprawnienia umieszczania postów