Strona 1868 z 1898 PierwszyPierwszy ... 868 1368 1768 1818 1858 1866 1867 1868 1869 1870 1878 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,671 do 18,680 z 18975
Like Tree8575Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

odnośnie do piosenki jedyna nadzieja w Tereni, ale ona sterylkami zajęta, więc usprawiedliwiona.
    Acha w międzyczasie, w sobotę, dziewczynki zostały obdarowane dwiema malutkimi kociczkami (?)
    W sumie więc kotów jest pięć

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

No to ja jakaś niedoinformowana co do liczebności kotów.
    Cały czas w pamięci miałam rasowego Mainecoon. / Pomroczność nastąpiła i nie pamiętam czy tak się pisze /buuu/.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Jeśli dobrze rozumiem to Grażynce chodzi o Daukszewicza którego kocham od lat jak jeszcze młodym i czarnym był.
    Jestem zajęta ale chwilowo badaniami krwi na panel 40+ i na panel alergenów mieszanych.Dzisiaj z uwagi na deszcz potwornie mnie kosteczki i wyrwane zęby bolą i głowa ale właśnie wytrzymałam 2 tygodnie bez przeciwalergicznych i przeciwzapalnych i nie mogę sobie diclo-duo wziąć tylko paracetamol który na tego typu bóle nie za wiele lomaga.Ale niesteroidowych przeciwzapalnych jako i steroidowych jako i antyhistaminowych nielzja i co ja biedna mam zrobić , cierpię.
    Przesłałam dziewczynkom przez whats appa.Ale Kasia to messegera musi mieć jak ma fejsa Grażynko.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Gwoli ścisłści, Kasia jako kobieta zachłanna, ma i messengera i whatsappa ... a co se będę żałować

Awatar kania79

Hmmm pana Krzysia kiedyś lubiłam bardzo, bardzo....A teraz już do niego serca nie mam tak gorącego jak drzewiej, a jako komentator w Szkle Kontaktowym jest u mnie na miejscu ostatnim, niestety...
    Odnośnie do kotów to jest ich w sumie pięć :-D ale na dwa domy. Biedny Rudi (ten miejkun właśnie) z samego rana przeżył ogromny stres, że jeszcze po południu z szafy zejść nie chciał. Cały blok obudzony został, po godzinie szóstej ciut, potężnym hukiem wywalanych przez antyterrorystów drzwi ...się działo, że i opowiedzieć z drugiej ręki trudno.
    Tereniu, a cużeś Ty dziecko za pakiet dla młodzieży wynalazła i skąd? Ja się jeno na mammografię bezpłatną zapisałam przez koleżankę zainsirowana, bo niby mnie do mammobusu zapraszali, ale w systemie nie umieścili.
    Dobranoc Kuny sierściaste :-)

Awatar kania79

Kasiu, Tyś kobieta nie tyle, że zachłanna, co z duchiem czasu idąca, powiedziała bym...;-D

Awatar kania79

Przed chwilą rozmawiałam z synową i poznałam dalsze szczegóły akcji, bo oprócz głośnego wywalenia drzwi włączył się alarm przeciwpożarowy i to jego wycie powodowało panikę U dzieci i zwierząt.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

O ja cię,a w internetu h nic nie nadają,że coś się działo.
    Tereniu,głównie to mi chodziło o tego ostatniego pana co piosenkę wstawiłam.
    Pana Krzysia w przeciwieństwie do Ani bardzo lubię,ale nie na tyle żeby się w nim zakochać.
    No a drugi filmik ten z tańcami co to teraz Leon chodzi.
    No ale skoro tak mocno zajęta jesteś to może kiedyś w wolnej chwili.....

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,tylko o Anię chodzi bo z Tobą,Kasią i Hanią mam łączność przez Messenger-a

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Pan Krzyś już jakby wypłowiał, co z wiekiem sie zdarza niestety ... tak ogolnie, to albo ja sie zmieniłam, albo szkiełko poszło w jakąś nie odpowiadającą mi specjalnie stronę ... za duzo pobłazliwego usmieszku w sprawach do komentowania i za dużo samozadowolenia prowadzących, a za mało pazura ... takie mam odczucia ...

Uprawnienia umieszczania postów