Strona 1869 z 1903 PierwszyPierwszy ... 869 1369 1769 1819 1859 1867 1868 1869 1870 1871 1879 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,681 do 18,690 z 19022
Like Tree8578Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Mnie trudno porównać, Dzień Dobry, albowiem oglądaczką SK jestem stosunkowo niedawno.

Z coronawirusem jest dziwnie. Koleżanka synowej, kobitka w pełni zaszczepiona, więc nie musiała być na kwarantannie, źle się poczuła, straciła węch i smak; poddała się testowi, który potwierdził zakażenie. Nic dziwnego ponieważ ogólnie wiadomo, że szczepionka nie chroni przed zarazą, ale ma za zadanie złagodzić jej objawy. Dzewczyna jest przed 40-stką i chorobę przechodzi bardzo zle, łącznie z trudnościami w oddychanie i bólami zamostkowymi, do tego dochodzi psychika, albowiem jest matką trojga dzieci. Mus nadal o siebie dbać.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ja dzisiaj o siebie zadbałam i nawet mi talię zmierzyli( jeśli to można nazwać talią bo na oko żadnego wcięcia nie widać, jeno sznurem związawszy może lekkie wgłębienie po silnym zaciśnięciu tegoż sznura można by dostrzec tam gdzie żebra już się kończą, a miednica jeszcze nie zaczyna).Wskaźnik ten tzn ilość cm obwodu talii podzielony przez wzrost w cm powinien być poniżej 0,5.Przy wyższych wskazaniach grozi człeku zawał albo udar.No i mnie 0,56 wyszło, a waga w ubraniu ponad 72 kg.
    Wyniki mam dziś z internetu pobrać.Przy okazji zrobiłam w tym punkcie co 40+ odpłatny pakiet alergenów mieszanych i ku mojemu miłemu zaskoczeniu dali mi na to badanie 20% zniżki.Te alergeny drogie są ,Grażynka wie bo jej Edula miał to robione a mnie 151,20 wyszło a jak bym nie przy 40+ robiła to 189 byłoby.
    Dobrze że mi o Kasi messengerze powiedziałaś bo nie będę się rozpraszać na Kasię to o Anię lepiej zadbam.
    Instruktor tańca Leona bardziej w moim typie niż ten twój bard, no rywalki we mnie jeśli chodzi o niego byś nie miała.
    Szkła kontaktowego jako i innej publicystyki już od czasów prezydentury Wałęsy nie oglądam.Po co mi te nerwy ???Film można obejrzeć, książkę poczytać z przyjacielem pogadać do serca przytulić psa , wziąść na kolana kota..Mnie szkoda czasu na te jady wzajemne.
    Na wybory chodzę, PiS-u nie popieram jako obywatel praworządna jestem .Ale na politykę a raczej te brudy i żenadę jaka u nas w kraju od wieków w temacie rządzenia krajem panuje staram się życia nie marnować.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

A jednak żeby wyrobic sobie zdanie na kogo w tych wyborach chce się głosować to conieco o tej polityce trzeba wiedzieć
    Ale to juz z wrodzonej przekory zdanie odrębne zgłaszam, bo i u mnie poziom emocjonalny wzbudzany wydarzeniami natury politycznej znacznie spłaszczony został ... i to calkiem świadomie i zdrowo-rozsądkowo ...

Moja talia w rzucie z przodu trochu widoczna, jednak w rzucie bocznym już zamienia się w znaczącą wypukłośc brzuszną, wiec i nawet przepasanie sznurkiem nie ujawni nijakiego wcięcia ... u mnie juz zawały były (i to w czasie, kiedy tę talię miałam) wiec czuję się zwolniona z obawy o zdrowotne skutki braku talii ... żartuję oczywiscie ... po prostu nie umiem tej talii się dorobić

Catering dietetyczny mi nie starcza i dojadam ... a palic wciąż sie chce ... kiedys odczuwałam zadowolenie z pozbycia sie nałogu, a teraz odczuwam żal, że noe mogę zapalić ... masakra!

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Mnie żal za paleniem trzymał ok 6 miesięcy.Ale miałam wtedy bodziec bo na rala płuc umierał mój ukochany kuzyn Marek ok 40 letni.I na tego raka matka koleżanki i teraz przyjaciółka przyjaciółki zeszły więc motywacja mi się co jakiś czas odświeżała.Ale w rok po rzuceniu palenia waga poszła w górę mocno.
    Jadę znowu na działkę łapać koty.Ale już noclegu nie zaryzykuję.
    Wyniki 40+ otrzymałam i poza jak zawsze wysokim cholesterolem podskoczył mi jeszcze cukier.Mam 112 na normę90 i 335 cholesterolu na normę190 ale ja od dość dawna koło 300 się bujam.Za to trójgliceryd wrócił do normy co mnie cieszy bo ostatnio i on był fajansowy.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór.
    Tak się zastanawiam jak ja kiedyś bez internetu żyłam.
    Trzeba by było całą Warszawę przejechać żeby coś konkretnego zamówić.
    A tak to pyk pyk i wszystko jak na talerzu podane.
    Takim sposobem zamówiłam dzisiaj blaty do szafek,baterię kuchenną,okap. Jeszcze zlew mi został,ale z tym mam problem.
    Kuchnię mam z płytą stalową satynową ,taki sam chciałam zlew. No ale nie może być za łatwo. Bywają satynowe ale wymiar mi nie odpowiada.
    Jak znajdę odpowiedni wymiar to wykończenie jest jedwab albo len .
    Nic to jeszcze trochę czasu zostało.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane,bo dzisiejszy wynik osób chorych dobija potwornie.
    Przeszło 5500 a przecież ci co lekko lub bezobjawowo przechodzą nie idą robić testów.

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    ...dzisiejszy wynik osób chorych dobija potwornie.
    Grażynko kochana, wczoraj poszłam po długiej nieobecności do hipersupermarketu na A. i co widzę? Ok. 30% osób bez masek, a z pozostałych tylko połowa miała maskę tak jak należy, czyli na nosie i na ustach. Nikt tego nie kontroluje.
    W tramwaju było trochę lepiej. Niestety młodzież szkolna w większości nie nosi masek.
    Jak w takiej sytuacji zapanować nad tą zarazą? No nie da się.

Za parę dni będę już mogła przyjąć trzecią dawkę, bo mija 6 miesięcy od szczepienia. Chciałam najpierw na grypę, ale jak na razie nieosiągalne. Wyszłam z infekcji, więc muszę szybko coś przyjąć, pókim zdrowa. Jednak już nie fajzera, bo źle go znosiłam. Może J&J? Poradzę się lekarza.

PS. Za to funkcjonariusze na granicy noszą maski na stałe, ale to chyba nie z powodu zarazy.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Masz rację,Haniu.
    Całkowicie lekceważą zasady ochrony zdrowia. Nie wiem czy ludzie są tak bezmyślni czy uwierzyli ,że szczepionka ich chroni w 100%.
    Strażnicy,policja ....oni po prostu nie chcą być rozpoznani.
    Płaczę każdego dnia widząc te biedne dzieci. Dostaję szału słysząc....co to za rodzice którzy ciągną dzieci.
    O naszych bonzach nie ma co mówić,ale dlaczego instytucje międzynarodowe nie reagują?
    Ja nie jestem za tym żeby wszystkich do Polski przyjmować. Można humanitarnie odstawić do miejsca zamieszkania zamiast na śmierć skazywać. Bardzo współczuję ludziom którzy mieszkają w strefie stanu wyjątkowego.
    Straszne czasy nas czekają pod każdym względem.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Hurrraaa ,przyjechały dzisiaj szafki. Na razie wszystkie paczki są złożone na działce obok w domku męża siostry.
    Tam będą składane.
    Mąż od 1.11 bierze urlop ,więc mam nadzieję,że do świąt będę miała nową kuchnię.

Dzisiaj ukradli niedaleko mnie kolejną Toyotę. Tym razem nówkę hybrydową.
    To już jest 6 kradzież w Załubicach w krótkim czasie.
    Masakra. Policja nic nie robi.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Jejku
    Dopadła mnie infekcja, trudno żeby nie, skoro się obiecuje z chorym dzieckiem.
    Koleżanka troszkę mnie wystarczyła, że to mutacja cowidowa może być i do lekarza pomknąć kazała, ale ja jeszcze przez weekend pokuruję się sama, bo i tak dzisiaj mnie nie zarejrstrują. Zresztą Emilka dwa razy była wizytowana/osłuchiwana i za każdym razem zielone światło na uczestrnictwo w przedszkolu dawane było, więc ja już sama nie wiem. Gotuję więc rosół, wykrztuśne i wit. C biorę, dużo piję, inhaluję się i jestem dobrej myśli.

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Aniu, znam to, bo ja już prawie dwa tygodnie męczę się z infekcją od dziecka. Już wychodzę z domu, ale ciągle mam kaszel i to mnie męczy okropnie. Na wizytę u lekarza nie mam szans.
    Niestety, teraz nastał czas na infekcje, bo wiatr, zimno i pogłębiająca się zaraza.

Trzymaj się, kochana, kontroluj temperaturę i saturację, a w poniedziałek jednak próbuj się dostać do lekarza.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Uprawnienia umieszczania postów