Strona 1922 z 1971 PierwszyPierwszy ... 922 1422 1822 1872 1912 1920 1921 1922 1923 1924 1932 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19,211 do 19,220 z 19707
Like Tree8610Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Kochane kumcie bardzo dziękuję za wsparcie okazane w kwestii cioci dobra rada .Najchętniej wymiksowała bym sie z tej znajomości.Ale boję się , że to może się odbić na kociczce.No że ją do schroniska oddadzą albo wygonią.Może głupia jestem .Bo i tak to mogą zrobić a mnie powiedzieć że uciekła.
    Ale mam teraz taki etap wyczerpania energetycznego i z żadnym trudnym człowiekiem kontaktów podtrzymywać nie chcę.
    Do koleżanki Anki tej wiecznej malkontentki napisałam sms że martwię się o chorą siostrę i zadzwonię jak się ogarnę.
    Anka siebie określa jako realistkę ale ja uważam ją za buriewiestnika, sama jest wszystkim w zyciu przerażona i na wszystko patrzy tak przeraźliwie wnikliwie i tak dmucha na wszystko że zawsze po rozmowie z nią muszę z pół tygodnia ładować baterie nadziei na pomyślny przebieg zdarzeń.
    No ta Ewa od kociczki jest inna.Ona to najmądrzejsza z całej wsi i 0 empatii.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

No Kumcie, slonko dzis pieknie świeci... chyba zjem drugie śniadanie i na jakis spacerek sie udam ... Tyle czasu spedziłam w bezruchu - leżąc na prawie dowolnie wybranym boku, że czas spróbować się rozruszać
    Ja też uwazam się za realistkę... ale różowe okulary przyrosły mi do nosa i oczekuję pozytywnego biegu zdarzeń ...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja uwielbiam Cię Kasiu za ten spsób patrzenia z wyrozumiałością i mądrym uśmiechem na ludzi, zdarzenia i podchodzeniem do życia w taki sposób " od pięknej strony".I to przez twoje wypowiedzi i obrazy zawsze przebija się na pierwszy plan.Nie ma zero jedynkowego świata, jednoznacznie złych ludzi kazdy ma swoją aurę a co bardziej w Twoich oczach zasługujący i aureolę.
    Chciała bym być taka bardziej podobna do Ciebie niż do siebie ale przecież swego DNA nie poprzestawiam.Ale próbuję naśladować ten twój miękki jak ołówek 2B krytycyzm i to przyjmowanie dolegliwości i niedogodności z głębokim stoicyzmem.No ale w tym względzie to jeszcze Grażynka na pierwsze miejsce się wysuwa i o Ani nie należy zapominać.To ja najbardziej niespokojna i nierówna emocjonalnie jestem.
    Ale dzisiaj pierwsze 20 dkg na nowym układzie intermitten fasting( chyba tak to się pisze) schudłam.
    No i w ten sposób po zwyżce 1 kg na węglowodany po wyjściu z ketozy( sama nazwa wskazuje że cząsteczki ich mają w sobie węgiel i wodę więc osoba odżywiająca się nimi ma retencję wody większą niż będąc w keto białkowej czy tłuszczowo białkowej) wróciłam do wagi suwaczkowej 70,4 kg.
    Mój zamysł na wiosnę to zejść na 66 kg do wyjazdu na działkę a więc maj / czerwiec.Czyli 4-5 kg w dół.
    To chyba podobne pragnienie "schuścia" że się tak wyrażę o jakim Zenia u siebie mówiła.
    Anulka a tak u Ciebie słoneczko to ja bym zrobiła miesięczny detoks cukrowy.Mnie ten czas diety keto na wiele rzeczy zaszkodził ( biegunki od olei i orzechów) ale i też na wiele pomógł( ustabilizowany sen, brak skoków cukru i insuliny, to poczucie endorfin jak po 6 godzinnym poście kładę się spać z pustym brzuchem i uciszonymi hormonami głodu).No i poranna lekkość wstania.O to warto zawalczyć.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Szybkie Dobry Wieczór, bo cały dzień jakości tak zleciał nie wiadomo kiedy, a teraz okrutnie na spanie mnie gnie

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    U mnie najlepiej się sprawdza zwiększenie białek,zmniejszenie węgli wykluczenie cukru i mąki.
    brzmi to bardzo zdrowo-rozsądkowo

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Oj, to widzę, że diagnostyka jakaś się należy, coby wiadomo było co działanim naprawczym poddać należy ...
    Toteż mam wyznaczony termin badania krwi i moczu w ramach programu 40+ na 31 stycznia...a do tego czasu jakości przeżyć mus;
    no nie chcę zawracać 4 liter "mojej" pierwszokontaktowej...
    ...no i jeszcze nie mam wypisu ze szpitala, bo nie mają wyniku badań pobranego ze mła materiału...

ja czasami dobre rady dawałam ... no, chyba że zaliczę się do wiedźm
    jasne, żeś Kuno wiedzącą wiedźmą jest...i jeszcze w okularach...rózowych, do nosa przyrośniętych

moje wnusie już zaszczepione. Dzielnie to zniosły i są dumne z siebie.
    to supermój najstarszy już dawno, średni ma termin chyba na pojutrze, najmłodszy nie dorósł, natomiast wnuczki szczepione nie będą ponieważ synowa chce kiedyś tam babcią być ...ale jakby co to wybierają się na narty do Słowacji we w te ferie

Niepotrzebnie wczoraj znalazłam opinie o tej klinice.
    Trzeba być dobrej myśli.
    i tych dobrych myśli się trzymajmy...najważniejsza jest chęć działania pacjenta, celowo nie piszę o mojej długoleżącej koleżance...

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    To ja najbardziej niespokojna i nierówna emocjonalnie jestem
    noo,nooo podyskutowała bym o pierwszeństwie...moje emocje to dopiero sinusoida jest

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Anulka a tak u Ciebie słoneczko to ja bym zrobiła miesięczny detoks cukrowy
    ...chybaście się z moją przypsiółą Anią na mnie zmówiły obie dwie...niski indeks glikemiczny pokarmów + detoks właśnie, omówiony został dziesiejszego poranka telefonicznie, zaraz po sytuacji polityczno-ekonomicznej kraju... tak fajNIE! na zasadzie: zrobiłam tak i tak, jem to i to, pożyczę ci książkę, to sobie doczytasz...

To chyba się zdobranockuję...zważcie jaka jutro fajna data 11012022...chiba dobra na START

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Na start kazda data dobra ... a jutrzejsza wprost zajefajna Cukrowi mowimy stanowcze NIE! (widać u mnie gorliwość neofity )
    Wlasnie tak myslałam Anusiu, że w szpitalu na pewno zrobili Ci przynajmniej morfologię ... ale to z wypisem dostaniesz. Ja wypis dostalam do ręki przy wyjsciu, ale za to po wynik histo musialam się pofatygować po dwóch tygodniach.

Tereniu, Ty mi takie miłe rzeczy piszesz, że za kazdym razem mam ochotę wydrukować, oprawić i powiesic na ścianie... Może i tak powinnam zrobić, albo chociaż powiesic na lodówce, czytać kilka razy dziennie i probować choć trochę zbliżyc się do wizerunku tej dobrotliwej postaci, jaki kreslisz ... no ale ja leniwa z od dnia urodzenia (niedziela!), wiec zamiast pracowac nad sobą, raczej karmiłabym wlasne ego
    Dziekuje Ci Tereniu za tak miłe slowa, które dowodzą Twojego przyjaznego nastawienia i wyszukiwania pozytywnych cech bliźnich. Całusy Ci zasyłam a wysciskam przy najbliższej okazji.

Ciekawe jakie wiesci z Konstancina? Pewnie plan zabiegow/rehabilitacji juz nakreślony został.

Przemaszerowalam dziś 6 tys. kroków... nie jest to wiele, ale na początek musi wystarczyć ...
    Pudelka na dzis zjedzone i nie ma co się rozglądać ... jutro Poslubiony przyniesie mi nową porcję, a dzis juz lepiej zęby umyć i do łóżka wskoczyć

ZeniaP_ jest nieaktywny Znany na forum

Witaski Miłe Kobiety,
    Pozdrowienia przesyłam i zapowiadam swój występ na wątku jutro.
    Jakoś mnie praca niespodzianie przywaliła, choć teoretycznie nie pracuję. Uff!

Spijcie spokojnie, dobrego dnia,
    Zenia
    11/28 - 68.1
    12/5 - 67.7

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Wieści z Konstancina takie sobie. Dobre ....jest czysto, obsługa miła,jedzenie smaczne.
    Powiedziałabym,że nawet dobre,bo na śniadanie była parówka na gorąco,do tego po 2 plasterki szynki i żółtego sera,kosteczka prawdziwego masła i świeży ogórek ,pieczywo i herbata.
    Na obiad duża miseczka zupy pomidorowej z makaronem/smaczna wg Dorotki/, kluski śląskie z duszonym indykiem.
    Śniadania wcześnie,bo o 7,więc dziecko zadysponowało śniadania do łóżka/hihihi/.
    Na obiady o 13-13,30 i kolację o 17 ma zamiar chodzić na stołówkę.
    Niestety co do zabiegów coś wolno się zabierają. Lekarz ma być w środę. Wczoraj była tylko rehabilitantka,która w pierwszej kolejności postanowiła rękę usprawnić i pani psycholog.
    Logopeda do wieczora się nie pojawił a w komplecie jest 3x po 30 minut każdego dnia pracy z logopedą. Zobaczymy co będzie dzisiaj. Dorotka ma wykupiony najdroższy pakiet. Cena jest zależna od ilości zabiegów.
    Głównie stawialiśmy na afazję dlatego miało być aż 3 spotkania z logopedą dziennie.
    Cierpliwie czekam na kolejny dzień.
    Uśmiałyśmy się obie z tego śniadania do łóżka. Stwierdziłyśmy,że płacąc 400 zł za dobę można sobie pozwolić na wygodę/ hihihi/.
    To żart,ale co do wyboru miejsca posiłków jest dowolność. Można wszystkie w pokoju dostawać.
    Mroźna noc była u mnie. O 7 było -9°
    Kurki na razie mają ZOK
    zakaz opuszczania kurnika,chyba że temperatura się podniesie to je wypuszczę koło południa.
    Zamówiłam szafę z lustrem w kształcie fali oczywiście w kolorze szafek kuchennych i szafkę na buty do przedpokoju.
    Na razie to będzie koniec wydatków. Czekam jeszcze żeby pan mąż zrobił nową fugę na starych kafelkach i zainstalował oświetlenie ledowe pod szafkami. Niestety u mojego męża trzeba kuć żelazo póki gorące. Mała przerwa i wszystko idzie w odstawkę.
    Przykład....przy okazji tego remontu zamocował cokoły do terakoty kładzionej 20 lat temu.
    No dobrze,już mu wybaczę,bo z kuchni każdego dnia jestem bardziej zadowolona.
    Tą szafę pewnie bym bliżej wiosny zamówiła,ale strasznie mi wiercił dziurę....
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry...jakiś w energię jakby deczko lepszy, pomimo że po wczorajszym słoneczku ani widu

Cytat Zamieszczone przez ZeniaP_ Zobacz posta
    Jakoś mnie praca niespodzianie przywaliła, choć teoretycznie nie pracuję.
    he,he ...my tu wszystkie niepracujące raczej i jakoś żadna na nadmiar wolnego czasu nie narzeka; chociaż może ja się mylę
    i któraś Kuna nudzi się

Głównie stawialiśmy na afazję dlatego miało być aż 3 spotkania z logopedą dziennie.
    Cierpliwie czekam na kolejny dzień.
    ...no zobaczymy, bo rzeczywiście z kopyta nie ruszają a powinni...chociaż oni mają tak dziwne metody, że może w tak zwanym
    międzyczasie cosik robią...ciekawość, czy w ramach wyćwiczenia tej mniej sprawnej ręki (prawej) rękodzieło jakieś
    robione będzie...przepiękne prace widywałam po takich różnych przybytkach rehabilitacyjnych...

Kurki na razie mają ZOK
    pewnie i z jajeczkami gorzej...

Jeszcze do psich bucików i skarpetulek chciałam powrócić, bo bardzo mnie się pomysł na niewchodzenie śniegu pomiędzy palce psich łap spodobał.
    Wyobraźcie sobie, że tam gdzie moje dziewczynki były na sylwestra był kot, do rysia podobny oraz dwa psy, z których większy nazywa się...Nasti...z opisu wychodzi, że nawet do mojej Nastusi podobny... reinkarnacja czyżby

I jeszcze do masażu pani mojej kosmetyczki powracając...dla mnie pomocny jest bardzo. Fakt, że boli jak rozmasowuje bolaki, ale potem niesamowita ulga jest. Jutro idę do swojej pani na urody () poprawienie

To narka ...

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Ha, urody poprawianie jakos u mnie zanikło ... wszystko przez tą niepotrzebną operację z wczesnej jesieni ... może czas pomysleć o jakimś urodowym zabiegu? Jesli nawet na urodę/starzenie nie pomoże, to człek sam sie lepiej ze sobą czuje

Myslalam, czy jakiejs rehabilitacji nie zasiegnąc na krzyżowe dolegliwosci, alem sięgnęła do pamięci i przypomnialam sobie, że rehabilitacja ta głownie na ćwiczeniach polegała ... tom wyciagnęła zakurzoną matę do jogi i poćwiczyłam w domu ... może jakies przypomnienia w telefonie ustawić, żebym o ćwiczeniach nie "zapominała", bo u mnie z regularnoscią nietęgo.

Przyjmijmy, że u Dorotki "pierwsze koty za płoty" i rehabilitacja ruszy z kopyta. Posilki do pokoju bardzo mi się podobają, zwłaszcza w pandemicznych czasach. A sniadanie o 7 g to jakies barbarzynstwo Co innego kluseczki slaskie ... mniam

Zenia o sniego na psich lapkach pisala i od razu przypomniało mi się jak moje spaniele z wielkimi pokladami sniegowych kul przytroczonych do łap z zimowych spacerow wracały ... probowalam ja wtedy folią i skarpetkami lapy chronić, ale nic z tego nie wychodziło, bo pieski tego nie akceptowały.

Sniadanko pochłonięte, a skladało się z 6 cm zawijasa nalesnikowego zawierajacego lisć salaty, plasterek szynki i trochę sera feta
    Nie nasyciło mnie, ale się pocieszam, że pracuję na obkurczenie rozepchanego żołądka ....

Dość gadulstwa - czas na spacerek, bo niedłudo sciemniać się zacznie ....

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Taki długi post napisałam,był i zniknął ,co się dzieje buuuuu.
    W między czasie wylogowało mnie z forum. Nic nie rozumiem,nigdy sama się nie wylogowałam. Pewnikiem to ten skrzydlaty koń,bo za dużo na władzę jadę na innych forach.
    Pisałam,że po raz pierwszy kurki moje strajkują i przeszło miesiąc ani jednego jajeczka nie miałam.
    Dogadzam im,serek z marchewką,czosnkiem i miodem co drugi dzień dostają,światło 12 godzin świeci się a te france bunt uskuteczniają. Wrrrrr
    Kasi radziłam magnetron gdyby się zdecydowała na zabiegi.
    Już nie mam siły rozbudować post jak poprzednio.
    Wpadłam wieczorową porą żeby powiedzieć że jednak drugi dzień logopedy nie było. Jutro Monika będzie dzwoniła do dyrektora z którym wszystko uzgadniała,bo tak nie może być.
    Jedzenie znowu było bardzo dobre. Na śniadanie 2 plasterki szynki z drobiu,biały ser masło i pieczywo. Po chwili przybiegła pani i mówi,baaardzo przepraszam zapomniałam podać jajecznicę. Czyli śniadanie obfite jak dla mnie.
    Na obiad do wyboru rosół lub flaki na drugie indyk w potrawce,ziemniaki i 2 rodzaje surówek. Na kolację 6 plasterków różnej wędliny,masło,dżem w pojemniczku,ogórek pieczywo i chleb i bułki do wyboru i kawał ciasta drożdżowego z kruszonką. Widać ,same pieką bo jeszcze gorące.
    Herbaty tylko Dorotka nie bierze,bo oficerska )bardzo słaba. Sama sobie parzy bo czajnik ma w pokoju.

Uprawnienia umieszczania postów