Strona 1943 z 2009 PierwszyPierwszy ... 943 1443 1843 1893 1933 1941 1942 1943 1944 1945 1953 1993 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19,421 do 19,430 z 20090
Like Tree8635Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

ZeniaP_ jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Witaski.
    Ciężko jest pisać o czymkolwiek innym.
    Jakoś tak wiedziałam, że wcześniej czy później Putin zagarnie Donbas i Lugansk, ale atak na całą Ukrainę jest wielkim szokiem.
    I cierpienia tych ludzi, co to tylko chcą normalnie, godnie żyć... strach. Strach, co dalej

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzisiaj mąż mi kupił czarny czosnek. On jest pyszny. Nie bardzo wierzyłam czytając opis ,że smakuje jak suszona śliwka.
    Prawda. Zaczęłam szukać i okazuje się ,że u nas też można kupić maszynkę do fermentowania czosnku. Ceny od 250 do 450 PLN.
    Tylko czy człowiek będzie robił systematycznie i jadł ?
    Czy tylko jak słomiany ogień po kilku razach zajmie część szafki.
    Kurde żeby człowiek był pewny,że te podane właściwości choć w połowie się sprawdzają.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Powróconam...i od córki i z koncertu, co to bilety zamówione onegdaj zostały, a dzisiaj konsternacja, czy on, ten koncert w naszej filharmonii,
    w ogóle się odbędzie, bo to zespół z Odessy...()
    ...piękny koncert "pod dachami Paryża" rozpoczął się minutą ciszy oraz hymnem Ukrainy w wykonaniu zespołu...no ciary i łzy...

Chciało by się cosik więcej popisać, ale może jutro...bom zmęczona i ogólnie marnie się czuję.
    To się trzymcie kumcie

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dobrze, że już wróciłaś Aniu miałam się o Ciebie prywatnie dopytywać na whats apie.
    No tak dumam czy my na Kołobrzeg mamy się szykować?
    A ogólnie to też się dobrze nie czuję.
    Chociaż jedno muszę przyznać , że postawa Polaków taka spontaniczna i bez zastanowienia opowiadająca się po stronie napadniętych i wymagających pomocy baardzo mnie na duszy podnosi.No że jesteśmy ludźmi i widzimy w innych ludziach braci.
    To straszne geopolityczne położenie pomiędzy dwoma mocarstwami Rosją a Niemcami nie da nam nigdy na dłużej zapomnieć o wojnie, okupacjach itp.Teraz uwierzyliśmy w Unię Europejską i wraz z nią bawiliśmy się w wojenki typu eco, emisje CO2 gender tęczowe flagi itp , a Putin dogadywał się z Niemiaszkami NS1 i 2 i zyskiwał ciche poparcie Chin.
    No myślałam że mnie oczy i uszy zawodzą jak usłyszałamm że Belgowie walczą o wyłączenie z sankcji swoich kryształów, Węgry, Włoch ,Cypr i Niemcy są przeciw sankcjom wykluczenia z systemu Swift ktoś tam jeszcze energetykę i paliwa chciał wykluczyć.
    Noż kurcze powtórka z 1939 r gdzie rolę Polski gra Ukraina.Asekurancka rola Niemiec ( te 5000 hełmów i zgoda na przesył broni ale za pośrednictwem Holandii, Austria wsparła Ukrainę dużą wysyłką maseczek!!!).No tylko my i republiki nadbałtyckie zdajemy sobie sprawę jak groźny jest ten psychopata dążący do odbudowy wielkiej m mocarstwowej Rosji.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie,
    Przez weekend udało mi się w dużej mierze od myśli wojennych oderwać, bo gosciłam wnusie na nocowanku ... mama z nimi o wojnie na Ukrainie rozmawiała, ale uzgodnilismy, że przy nich unikac bedziemy tego tematu, żeby ich poczucia bezpieczenstwa nie naruszać. Mimo wszystko mysli z tylu głowy się kłębią ...

ZeniaP_ jest nieaktywny Znany na forum

Witaski Dobre Kobiety,

No właśnie, ciężko jest przekierować myśli na "a życie toczy się dalej". Wszystko jakieś takie mało ważne w obliczu tego, co się dzieje.
    Dwudziesty pierwszy wiek - ileż to międzynarodowych organizacji powstało po wojnie, żeby już nigdy więcej człowiek człowiekowi takiego losu nie zgotował...
    Zgadzam się bardzo z TinnGo, że "teraz uwierzyliśmy w Unię Europejską i wraz z nią bawiliśmy się w wojenki typu eco, emisje CO2 gender tęczowe flagi itp (u nas jeszcze "rasizm" i "przywilej białego"), a Putin dogadywał się z Niemiaszkami NS1 i 2 i zyskiwał ciche poparcie Chin".
    I mało kto to zauważył...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Dziewczyny ,nie możemy się poddawać. Nie dopuśćmy żeby psychopata,morderca ludzi,rozwalił całkowicie nasza grupę. Przecież mimo całej tragedii żyjemy i mamy nadzieję,że to ludobójstwo do nas nie dotrze.
    Dajcie chociaż znać,że żyjecie.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane .
    Moje dziecko wczoraj przeniosło się na Starówkę. Nawet do fryzjera poszła żeby skrócić włosy ,bardzo zniszczone chorobą. Poszła do przedszkola żeby PIT odebrać . Dzieci przyglądały się chwilkę i....podlecialy z krzykiem oooooDorotka. Zwłaszcza jeden chłopiec,który zawsze pytał a co masz dobrego do jedzenia/zbuntowana załoga przynosi z domu drugie śniadania/ uściskał ją.
    To bardzo miłe.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Nie mogę się zdecydować, który news z frontu jest moim ulubionym... Post będzie uzupełniany.

1. ruscy proszący o jedzenie mieszkańców okupowanego kraju,
    2. Turbo-elitarni Czeczeni rozwaleni jak ***** po polu w kilka godzin,
    3. Cyganie, którzy zajumali czołg ruskim,
    4. Polscy hakerzy, ktorzy puszczają w ruskiej tv disco-polo,
    5. ruscy poprosili o paliwo policjantów z posterunku na Ukrainie,
    6. Kijowscy dresi najebali załogę pojazdu opancerzonego i oddali go swojej armii,
    7. ruscy utopili czołgi, bo wjechali na drewniany most,
    8. ruscy porzucili czołgi i pojazdy opancerzone, bo wjechali w błoto,
    9. Wołodymir Żełeński (prezydent Ukrainy) nie może być ewakuowany, ponieważ jego jaja nie mieszczą się w żadnych drzwiach,
    10. ruski statek chciał zatankować. Gruzini, wzorem pograniczników z Wyspy Węży, powiedzieli, żeby się *******ił i że mogą użyć wioseł,
    11. Ukraińscy działacze i osoby LGBTQWERTY+ pobili ruskich i wzięli ich do niewoli,
    12. Największy fan putina, przywódca turbo-elitarnych czeczenów, Kadyrow, żąda poddania się Ukrainy i złożenia broni przez żołnierzy do 31 lutego,
    13. Komunikacja radiowa rosjan zakłócona przez hakerów, którzy puścili Barkę w wersji electro,
    14. Pan rolnik przyłączył do ciągnika i zabrał sobie ruską wyrzutnię rakiet,
    15. Ukraińcy pod pretekstem zgubionej drogi poprosili po rusku przez radio o położenie kolumny rosjan - ci oczywiście zdradzili swoje położenie i dostali w czapkę,
    16. ruska brygada opancerzona stoczyła bitwę z pomnikiem,
    17. Złapano ruskiego dywersanta oznaczającego pozycje do ostrzału lub desantu, zdjęto mu gacie i "ostreczowano" folią do słupa. Tam czekał sobie na przyjazd policji,
    18. Jakiś ukraiński Chuck Norris przenosił ręcznie znalezioną minę w krzaki, tląc przy tym peta w ustach. Krok miał miarowy i ciężki, bowiem niełatwo iść z tak wielkimi jajami,
    19. Przyłapano rosjan na bezcelowym jeżdżeniu wozem opancerzony dookoła chat. Spytani, co robią, odpowiedzieli: walczyć nie chcemy, ale paliwo musimy wypalić,
    20. Ci sami cyganie, z punktu nr 3, wystawili na sprzedaż wycięty katalizator z tegoż czołgu.
    21. Marynarka rosji zestrzeliła własny samolot,
    22. Racje żywnościowe ruskich soldatów są przeterminowane tylko o 7 lat.
    To nie mój tekst ale wiele z tych newsów słyszałam i widziałam na paskach wiadomości.
    No żeby było nam raźniej na duszy.No Zenia może nie mieć na bieżąco info.
    Granicę we wszystkich państwach przekroczyło dzisiaj już 660 tys uchodźców.U nas około 400tys.Wolontariusze jeżdżą po ludzi do Lwowa i do innych miejscowości i przerzucają pod granicę.Dworzec w Przemyślu, 60 000 mieście dziennie ma przepustowość 30 tys ludzi, to jest połowy wszystkich mieszkańców.Wszyscy nakarmieni przekierowywani do pociągów czy to w głąb kraju czy tranzytem dalej poza Polskę.
    Ta wojna jest straszna ale ma w sobie takiego ducha nadziei na nowe lepsze czasy.Nie wiem może ja naiwna jestem.Ale tak ją odbieram.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,to jest taki śmiech przez łzy,ale trzeba żyć dalej.
    Ja jestem pełna podziwu dla tych ludzi,którzy z gołymi rękami idą na czołgi. Wspaniała starsza pani,która po odpowiedniej wiązance słownej do ruskich żołnierzy,na koniec dała im pestki słonecznika żeby do kieszeni włożyli. Taki korzyść z was będzie ,że słoneczniki wyrosną jak tu was w ziemi zakopią. Z drugiej strony ci młodzi chłopcy myśleli,że na poligon jadą.....
    Wcale się nie dziwię,że ludzie w Rosji są nieświadomi jaka jest prawda. Tam jest straszny zamordyzm a tv narodowa wiadomo jaki przekaz niesie.
    Nie wiem czy znajdzie się ktoś w najbliższym otoczeniu Putina kto się przeciwstawi.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie, jestem i żyję ... teraz zyję szykowaniem mieszkanka starego dla uchodźców... sprzatam , ogarniam ... najlepiej czyms rece zająć ... w czwartek/piątek mam mieszkanko ukrainskiej koordynatorce pomocowej mieszkanko pokazać i zdecyduje się kogo tam najlepiej umiescić ... no i w co jeszcze doposażyc trzeba, bo oni juz i bagaże muszą zostawiac, żeby wiecej miejsca dla transportu ludzi bylo ... straszna to rzecz przed wojną uciekać w nieznane ...
    hahanka lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów