Strona 1983 z 2010 PierwszyPierwszy ... 983 1483 1883 1933 1973 1981 1982 1983 1984 1985 1993 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19,821 do 19,830 z 20097
Like Tree8635Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Tinn to super...(kciukas w górę)
    We wolnowarze warzą się gołąbki, w parownicy paruje sok z czarnych malin; wiśnie zamknięte w słoikach a śliwek w tym roku nie będzie:-(
    Ja nieustająco zdrowia życzę, bo ono najważniejsze wszak.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Aneczko czemu u ciebie śliwek niet, u mnie renklody w obfitości wielkiej się zapowiadają, a o jakowych śliwkach ty wieszczysz????
    Ja dzisiaj na gimnastykę poszłam, a raczej pojechałam i to koleją. Do tego dom odwiedziłam , pranie jedno wykręciłam i na działkę wróciłam.
    Po podróży i ćwiczeniach(1,5 godz) raczej zmęczona się czułam, więc tylko kwiaty w donicach u siebie i kolezanki Eli podlałam oraz oprysk na dwuliścienne na trawniku zrobiłam oraz śmieci wywiozłam i nastał wieczór.
    Na jutro się do prac ogrodniczych licznych przymierzam bo żadnej potrzeby wyjazdu z działki nie mam .Jakieś upały idą do mnie ale ja ostatnio mocno zmarznięta jestem więc nie mam nic naprzeciwko.
    Ale czy moje zamierzenia się przerodzą w czyny to dopiero jutro pokaże.
    No moja pora do spania się zbliża zwłąszcza , że pan kot czyli mój najkochańszy Szarlotek leży na łóżku i co chwila łypie złym wzrokiem czemu jeszcze nie idę i on nie może się na noc skłębuszkować .
    Narka kumcie miłe.Mam nadzieję, że Gerażynka już zdrowieje na fest i Aisaczek arcydzieło życia na plenerze tworzy.
    Nareczka do jutra.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    No to jestem całkowicie zdrowa,tak lekarka stwierdziła.
    To,że kaszel mnie dusi i ogólnie jestem słaba,to nie ważne.
    Osłuchowo jest wszystko o.k.
    Kaszel może trwać do 3 miesięcy. Nie wiem czy się cieszyć bo nie czuje się jak zdrowa osoba.
    Dowiedziałam się, że nie było po przebytym covidzie a raczej od początku nadkażenie bakteryjne.
    Gorąco ,duszno a co jutro będzie.
    Strach się bać.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Melduję, żem szcześliwie do domu powrocona i mam kilka dni na regenerację przed wyjazdem z wnuczkami ...

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Grażynko cieszę się .Po silnym antybiotyku i silnym zapaleniu i gorączce ja dochodzę do siebie ze 2 tygodnie.
    Ja dzisiaj od 16 do 18 myłam okna w świetlicy ogrodu na dzień działkowca , będzie we wrześniu, ale wynajmujemy świetlicę na komunie, chrzciny itp i taka impreza jest 10 sierpnia.
    Sama praca tego typu nie nowina tylko okna wielkie tródzielne ze starymi drewnianymi ramami .Przypadły mi akurat 2 w męskiej toalecie.Nawet było chłodno tylko zapach nie teges.
    No cóż schodzę na psy, myję okna w męskim kiblu.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Krotki meldunek: żyję, wątek podczytuję i Waszym sprawom kibicuję.
    Po powrocie z pleneru ogarnąć się nie mogę (pokreciło mnie szyjnie/barkowo/kregosłupowo). Najgorzej, że energii brak mi zupełnie, a tu jutro z rana trzeba na wakacje z wnuczkami wyruszać. Jakoś spiąć się trzeba będzie, bo wnuczki sobie wiele po wspólnych wakacjach obiecują...
    Trzymacie się Kumcie. Buziole Wam przesyłam

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Ten upał wykańcza ludzi,zwłaszcza starszych.
    Ja nie nadaję się do życia.
    Całe szczęście,że dzięki ociepleniu dachu ,chociaż z tej strony gorąc nie wchodzi.
    Dokładając klimatyzator ,w domku jest przyjemnie. Tylko ciekawe czy jak otrzymam rachunek za prąd nie zrobi mi się gorąco. No ale zdrowie jest najważniejsze.
    Za to warzywka w namiotach i w gruncie rosną jak szalone.
    Ogórki mamy swoje na bieżąco,pomidory jeszcze muszę kupnymi uzupełniać,ale własne już też jemy. Na razie dojrzewają małe malinowe o nazwie malinowy kapturek.
    Żółte, malutkie w kształcie gruszki też obficie obrodziły ale jeszcze są zielone. Niesamowicie duże grona mają mimo,że w namiocie nie ma zbyt dużo owadów. Na szczęście pomidory są samopylne i wystarczy potrząsnąć krzaczkiem żeby się zapylily.
    Gorzej z ogórkami,cukinia.
    Tam trzeba pyłek przenosić.
    Na początku zapylałam żeńskie kwiatki pędzelkiem ale teraz jest ich tak dużo,że pół.dnia musiałbym spędzić w namiocie a mikroklimat jaki tam jest nie służy mojemu serduszku.
    Gdzieś wyczytałam,że należy dyniowate pryskać woda z miodem co przyciąga wszystkie osowate. Tak też zrobiłam i chyba działa.
    W Londynie cały czas Monika i chłopcy są chorzy. U chłopców jakiś nawrót wirusowek zaczynający się wysypką,przez temperaturę 39-40° po suchy kaszel. W końcu lekarz zaordynował całej trójce antybiotyk. U Moniki już się w anginę z wielkimi czopami przekształciło,więc antybiotyk był niezbędny.
    Dorotka ma wykupiony bilet do Londynu na 12 sierpnia. Mam nadzieję,że lot odbędzie się bez przeszkód,bo to co teraz się dzieje na lotniskach w całej Europie to jakaś masakra.
    Miłego wypoczynku,Kasiu z wnusiami. Mam nadzieję że Cię nie zamęczą dziewczynki.
    Dzieci są cudowne. Leon do Dorotki mówi.... moja kochana babunia Dorotunia....jakie to miłe. Już zrobił grafik gdzie i jak będą spali,bo on oczywiście tylko z babunia, nawet na podłodze jeśli na kanapie będzie za ciasno.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Dzień dobry w dniu Anny solenizantki.Anulce whatss appem już życzyłam ale Kasi która Anną też jest z papierów śpieszę pożyczyć sił witalnych, zdrówka i chłodniejszej pogody.
    W jakie rejony pojechałaś Kasiu z dziewczynkami?Czy z poślubionym czy z córką lub zięciem?
    A ty Grażynko jak po infekcji do sił wracasz?
    U nas dzisiaj pochłodniało oraz deszczyk popadał troszeczkę.
    Wybrałam się do domu bo prasowanie tam na mnie czekało i pranie.Prasowanie w temperaturze zewnętrznej ponad 30°C to hardkorowe zadanie.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry
    Ale wstyd,wybaczcie solenizantki kobiecie co bez kalendarza żyje.
    Naszym kochanym solenizantka wszystkiego najlepszego.
    Zdrówka i cierpliwości tak ogólnie mówiąc.
    Anię-Kanię , Anię - Kasię Wspaczkowa i naszą Haneczke mocno do serducha tulam.
    hahanka lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

DZIĘKUJĘ

Dobrych życzeń wszak nigdy nie za wiele

I ja również wczorajszym solenizantkom wszystkiego dobrego życzę.

Mam niby wszystkie wnuki cuzamen do kupy, ale jakoś zgrać się nie mogą

Wszystkiego dobrego

Uprawnienia umieszczania postów