Strona 1995 z 2004 PierwszyPierwszy ... 995 1495 1895 1945 1985 1993 1994 1995 1996 1997 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19,941 do 19,950 z 20032
Like Tree8619Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Wstałam rano,usłyszałam,że dzisiaj Tereski imieniny....
    Wszystkiego najlepszego,kochana, zdrówka i pogodnego podejścia do życia.
    Tulam mocno i buziaczki przesyłam.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Aniu,bardzo bym się cieszyła gdyby było tak jak piszesz.
    Jednak przepisy się zmieniły i zakład pracy ma prawo rozwiazać umowę o pracę nawet w czasie zwolnienia lekarskiego.
    Taką informację dostała Dorotka z kadr. Myślę że to było podstawową przyczyną nie ubiegania się o dalszy zasiłek rehabilitacyjny./buuuu/
    Teraz to tylko nadzieja,że med.pracy. dopuści ją do pracy.
    Najgorsze to,że każdy umywa ręce. W zasadzie lekarz pierwszego kontaktu powinien wydać zaświadczenie o zakończonym leczeniu,a on wypisał tylko wszystkie choroby od 18 roku życia.
    Trzeba cierpliwie czekać jeszcze 2tygodnie.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Tereski imieninki? To z tej okazji, jak i bez okazji, życze Teresce stu lat w zdrowiu i pomyślnosci! Ściskam i całuje rozgłosnie w obydwa policzki Teresko

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Grazynko, wspólczuwam bardzo tych okołodorotkowych trosk. Tak trudno patrzeć na nasze dorosłe dzieci, kiedy podejmują decyzje, ktore uznajemy za błędne. No, ale to dorośli ludzie ... dobrze, że Dorotka ma oparcie w Tobie i W, no i w Monice i jej rodzinie. Trzymam kciuki, żeby sprawy szły w dobrym kierunku.

Ja dziś woziłam Poslubionego na badania. Słaby jak kocię ten mój Poslubiony. Z przeswietlenia pluc wyszedł przybity i umierajacy, bo na monitorze podejrzał zdjecie przeswietlenia i wydało mu się, że pół lewego płuca jest białe. Musiałam mocno sie natrudzic, żeby go uspokioć i przekonać, że trzeba poczekac na opis lekarski i omówić wszystko ze swoim lekarzem i że w najgorszym wypadku ma zapalenie pluca na co antybiotyk pomoże.
    Wieczorem byl juz opis i nie ma tam nic szczegolnego o zmianach w miaższu plucnym. CRP i inne wyniki tez nie wskazują na duzy stan zapalny. Jest natomiast informacja o znacznie powiększonym sercu i to mnie niepokoi bardziej niz to podejrzewane zapalenie płuc. Z dwojga złego wolałabym cos, co antybiotykiem da się rozpędzić... No nic ... czekac trzeba do czwartku, na wizytę u rodzinnego. Tzn. Poslubiony chce czekać. Tyle na nim wymogłam, że pójdę z nim na tę wizytę ... on w ekscytacji nie wszystko przyjmuje do wiadomosci i raczej slyszy co chce.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

No i Poslubiony już w szpitalu. Bardzo nie chciał, ale nie było rady, serca nie da się naprawić w domu.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Oj,Kasiu, współczuję bardzo.
    Przesyłam dobre fluidy i trzymam kciuki za szybkie naprawienie serduszka.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Ojej!!
    Ślę fluidy i ja ku Poślubionemu
    Zdrówka Kumcie, przede wszystkim zdrówka...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

A co zdeterminowało was do sięgnięcia po szpital.
    Trzymam kciuki oczywiście ale jaki typ choroby jest zagrożeniem?

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Dzieki za dobre słowa Kumcie. Szpital byl nieodzowny, bo mi chłop marniał w oczach i bałam się, że bez pomocy po prostu zejdzie z tego swiata. - nic nie jadł, nie mogl zlapac tchu, słaniał się na nogach i już nie byl w stanie przejsc 20 m bez odpoczynku. Myslelismy, ze to kwestia krążenia (ma utrwalone migotanie serca i przerost) ale chyba nie tylko. Polożyli go na oddziale wewnetrznym i robią badania. Na razie była mowa o mozliwosci zatrucia wątroby, a także o krwawieniu z żołądka - dzis ma miec gastroskopię. Liczymy na to, że znajdą przyczynę i postawią go na nogi.
    Wczoraj spedziłam duzo czasu na izbie przyjec i sorze ... myslałam, że nie wpuszczą mnie do szpitala, a jest jak za dawnych czasów - siedzialam przy nim na sali obserwacyjnej.
    I on i ja jestesmy spokojniejsi teraz - ktoś monitoruje jego stan.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

aisak, kciuki trzymam i ja .

Przed dietą 107,4-98,8
    Na Dukanie /dwie próby/98,8-86,0
    IV faza 86- 72,5

Uprawnienia umieszczania postów