Strona 2004 z 2009 PierwszyPierwszy ... 1004 1504 1904 1954 1994 2002 2003 2004 2005 2006 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20,031 do 20,040 z 20089
Like Tree8635Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Chwaliłam się,że kupiłam prasę do tłoczenia oleju. Zamowiłam stosowne nasionka i zonk...wytłoczyła olej z rzepaku, trochę z czarnuszki co miałam w domu i....koniec. Zapychała się bez kropli oleju. W/g instrukcji nasiona są o nieodpowiedniej wilgotności. Albo za suche,albo za mokre . Oczywiście jest opisane jak sprawdzić wilgotność,ale w sumie trwa to 2 doby. Tak więc z bólem serca prasa poszła do zwrotu. Nasiona EKO nie są tanie a efekt taki by był,że tymi drogimi nasionami karmiła bym kury zanim bym trafiła na odpowiednią wilgotność. Z drugiej strony jest to zbyt duży wydatek/1800/ żeby tloczyć olej rzepakowy.
    Trzeba przyznać,że ten olej rzepakowy czy z czarnuszki tłoczony w domu ma całkiem inny smak i zapach od kupnego.
    Zła byłam jak osa.
    Teraz muszę wymyślić co sobie kupić na urodziny w prezencie od pana męża,bo honorowo,nie kazał zwracać gotówki.
    Paskudna pogoda się zapowiada,kostki i serduszko czują doskonale tą zmianę.
    Trzymajcie się zdrowo.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

No Grażynko z tą pogodą i stanem zdrowia i samopoczuciem to mnie zaintrygowałaś. Bo ja ostatnio mam wolty samopoczucia z dnia na dzień i to bez widocznej przyczyny.
    Wczoraj mnie dusiło dzisiaj nie.
    Kości bolą różnie , nie zawsze gdy jest deszczowo o głowie nie chce mi się gadać.
    Ja wiele tego na stres i nerwy zrzucam , ty na pogodę.
    Co tu zrobić , żeby chociaż jak latem się czuć.Buuuuuuu.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie miłe
    Ja teraz w warsztacie siedzę i czekam na ustawienie zbieznosci, to chwilke mam żeby na watek zajrzeć
    Tylko napiszę, że u mnie wszystko w porzadku, Poslubiony dobrzeje w ekspresowym tempie, ale czasu brak, bo gość w domu (siostra Poslubionego). Gosc bardzo miły i lubiany, ale uwagi wymaga.
    Napisze wiecej jak bedzie chwilka a teraz Was całuję

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Pomyślna wiadomość,że Poślubiony szybko sił nabiera.
    Myślę,że wizyta siostry też pomoże w powrocie do zdrowia.
    Wieści z Wysp.... Polonia zorganizowała Andrzejki na 200 osób. Była orkiestra i stół szwedzki z pysznym jadełkiem.
    Wstęp 50£ od całej rodziny.
    Ubawili się świetnie. Najbardziej Leon ,który od 19 do 23 nie schodził ze sceny. Czasami Edka też wciągał w wir tańców.
    Wyślę Wam filmik.
    Nie pamiętam czy pisałam,Monika już drugi miesiąc pracuje,na poł etatu od 9 do 13. Rano odprowadza chłopców do szkoły i przedszkola. Na to konto kupili na raty samochód.
    No i tak to się plecie...
    Trzymajcie się zdrowo.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Bardzo radosne wiadomości kumcie zamieściły.
    No dochodzenie do sił poślubionego i dobre nowiny z Londynu.
    Filmiki bardzo mi się podobały .Boże jak oni wyrośli.A poczucie rytmu i ruch sceniczny to mają we krwi.Pięknie tańczyli i to zarówno starszy jak i młodszy.
    Cieszę się, że coraz głębiej zapuszczają korzenie.
    Oboje mają pracę.Chłopcy już mówią po angielsku, zdecydowanie Londyn jest bezpieczniejszym miejscem dla nich niż Polska z jej niespokojną wschodnią granicą.
    Kasiu czy twoja szwagierka ma dzieci i męża w Stanach.Nigdy o niej chyba nie rozmawiałyśmy.Kiedy wyjechała?
    Ja dzisiaj po raz pierwszy od wielu dni pobyłam dłużej na powietrzu( pograbiłam liście z trawnika).Jestem dumna z siebie bo taki duży ( ok40%) kęs sobie wyznaczyłam i grzecznie zaplanowanym pociągiem wróciłam do domu. Uczę się dozować sobie wysiłek.No dotarło do mnie ile mam latek.A za miesiąc zębatka wieku znowu się przesunie o ząbek.
    Kupiłam futrom troszkę fileta z indyka.
    Żebyście widziały jak one się po mięsie myją i jak smacznie i głęboko śpią.
    Zdróweńka dla Was i waszych najbliższych.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Dzisiaj naszej Kasi urodziny.
    Wszystkiego najlepszego,kochany Wspaczku.
    Zdrowia dla Ciebie i całej Rodziny.
    Tukan Cię mocno.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Kasiu kochana , mądra i dobra wszystko co Wszechświat ma najlepszego do zaoferowania niech stanie się twoim udziałem.
    Żeby choroby poszły sobie precz, wnusie radość i dumę przynosiły , smyranie pędzelkiem po płótnie nieustannie cię cieszyło i twoja dobroć, serdeczność , pogoda ducha i uroda jaśniały.Całuję, przytulam kocham.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Dziękuję moje Kumcie najmilejsze Nic tak serducha nie grzeje, jak dobre słowa i mysli od przyjaciół. Cmokam, tulam i kocham Was!

Dzien dziś miły był, bo to i rodzinka blizsza i dalsza, i znajomi życzenia skladali, a jeszcze w pracowni dzis spotkanie było ... czuję się ufetowana
    No i stara się czuję, bo juz bez oporów wiek wyjawiam ... a czekałam na te 65 urodziny, bo będę teraz mogła wyrobić sobie bilet roczny na komunikację miejską za 50 zł - kazdy wiek ma swoje radosci

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Dołączając się do życzeń chciałabym wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie związanym z wiekiem. Jeśli byłaś wcześniej w 2.filarze to teraz nadszedł czas aby zacząć odcinać kupony . Ale pewnie to wiesz .

Przed dietą 107,4-98,8
    Na Dukanie /dwie próby/98,8-86,0
    IV faza 86- 72,5

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Nie, nie wiedziałam Alu - dzięki za info
    Sorki, że mnie tu nie ma, ale mam doła i nie mogę się pozbierać. Tzn. u mnie wszystko w porządku i nic złego się nie dzieje, ale psychicznie/mentalnie się rozpadłam i pozbierać się do kupy probuję.

Uprawnienia umieszczania postów