Strona 3 z 1202 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 503 1003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 12015
Like Tree7986Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez Solange37 Zobacz posta
    Prawda,że do mnie podobna ta z obrazka?? Tylko zapewniam,że to nie jest TA różowa sukienka
    Wiem,że masz wspaniałe poczucie humoru ..... ale bez przesady plisssss.
    Widzę zdjęcia na fb i ciągle się nimi zachwycam /moja rodzinka też/

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez Hairmawo Zobacz posta
    Ja tak po cichutku melduję, że żyję... w kuchni mocno zadomowiona , żeby nie powiedzieć, że garuję w niej (tej kuchni)
    Nawiozłam dzisiaj dodom: ogroooomną kapuścianą głowę, 10 kg ogórków, 10 kg papryki, 5 kg cukinii, 5 kg cebuli, 2 kg papryki chili, a do tego koper, chrzan, czosnek...
    Ja jestem zmęczona od samego czytania co ty Haniu jesteś w stanie dziennie po pracy w której wiem , że nie odpoczywasz, zrobić. Mnie wczoraj utworzenie 3 potraw na następny dzień dla siebie + napar i nasiadówka uziemniło tak ,że jakoś nie miałam już na nic siły(kijki nawet odmówiłam ). A mignęła mi w mózgu idea, że coś dla gości na jutro można by przyrządzić. Tylko co????

Cytat Zamieszczone przez Kaa888 Zobacz posta
    to mi, jako żywo, wygląda na dietę paleo
    część rygorystyczną, tytułem wprowadzenia, czyli "whole 30" opisaną w książce Hartwigów "Zdrowie zaczyna się od jedzenia"
    Weszłam w link , ale tam jest tylko wersja elektroniczna i to w dwoch formatach. Ja nie mam pojęcia w którym mój komputer by to wolał, a czytnika nie posiadam, a w ogóle jak coś gotuje to wolała bym to mieć wydrukowane. Diety paleo się trochę boję, czytałam ten blog z paleo, on mnie przeraża i przerasta.Na razie jestem na etapie wyparcia tzn nie chcę uwierzyć m, że wszyscy mają grzybicę, że nieomal wszystkie dolegliwości odczuwane przez człowieka są pochodzenia "od candidy". No uważam, że nadmiar antybiotyków i cukrów prostych maltozy, laktozy , fruktozy oraz glutenu daje zaburzenia chomeostazy pomiędzy mikroflorą jelitową i dobre bakterie chroniące nas przed różnymi infekcjami i zapewniające dobre samopoczucie(jak moje w miejscach intymnych) potrafią być wyparte przez wredne obce mikroorganizmy lub ich brak pozbawia nabłonek właściwego nawilżenia , ochrony i osłony. To może być przyczyna wrzodów żołądka, przewlekłych zapaleń śluzówki w moim (antrum żoładkowym-to stwierdziła gastroskopia), nadżerek jelitowych, guzków krwawnicowych, świądów i pieczeń oddolnych.
    Kasia ja bym ci pożyczyła tej mojej książki o grzybicy, a czy ten twój o paleo też mogłabyś mi jakoś udostępnić??????????

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry,słoneczny...

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    cały czas Ci zazdraszczam tej bytności z maleństwem
    ...ostatni to dzisiaj dzień i rozdwojenie jaźni,bo z jednej strony odzyskam ja wolność,a z drugiej 10-cio miesięczna dziecina jest tak urocza...Właśnie się budzi-słyszę...
    ....waga u mnie chyba bez zmian,bo nadal nie posiadam baterii...
    Miłego dnia...
    P.S. 1/...fałszywy to alarm był...zakwilenie poprzez sen;ona nie ma jeszcze ząbków i pewnie dziąsła dokuczją...jutro musimy ją od 5 rano do 11-stej przetrzymać bez spania,albowiem będzie miała robione EEG mózgu w związku z tym zapowietrzaniem się...cała nadzieja w dziadeczku...
    P.S.2/...Ewcia łrze;to nie może być łona na tym rysunku,bo...małego zlewiku w tej łazience brak
    P.S.3/...Hanine pasje kuchenne podziwiam ja niezmiennie
    P.S.4/...sobie leczo przygotowałam "na winie"...zamiaruję raz zjeść z ugotowanym indyczym mięsem,drugi raz z makaronem

To tyle na razie
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 28-08-2014 o 09:27
    Solange37 lubi to.

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

dzień dobry

Teresko, żadnych elektronicznych książek Ci nie podsyłałam, co to to nie
    w merlinie jest normalna wersja papierowa i ja taką kupiłam

główne założenia tej rygorystycznej pierwszej części są Ci znane bo tam mamy zero nabiału, zero wszelkich zbóż (również bezglutenowych) i zero owoców
    tłuszcz tylko kokosowy, masło klarowane i oliwa z oliwek, poza tym mięso z hodowli ekologicznych, jajka od kur swobodnie biegających i dużo warzyw, też z upraw ekologicznych
    no dla mnie to hardcore, bo gdzież tu w środku miasta hodowle ekologiczne
    ale dla zapaleńców i dla mocno zdeterminowanych jak znalazł

tylko skutki uboczne, czyli gwałtowna poprawa zdrowia, mnie nęcą

Awatar kania79

Łojojlepiej się mi było o zdjęć ze zlotu obejrzenie nie prosić...zaś z drugiej stronycień nadzieji,że Motywacja z Konsekwencją wraz powrócą pod mój dach...wieczorem się będę widziała z dzieffczętami,z którymi na Kaszebach byłam i dietę w-o przechodziłam...

Awatar Solange37
    Solange37 jest nieaktywny Znany na forum

Ot,widzicie kumo Anno, zlewik nie mój.Ukryć się nie da

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    nie wiem co do herbaty może jeść matka karmiąca i osoba na diecie antygrzybiczej
    forju[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].................................................. ......................[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

placuszki oopsisowe z rozdziaźdanym bananem jako słodziwo...
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 28-08-2014 o 13:49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dzięki Aniu, ale na tej diecie zabronione są wszystkie cukry łacznie z fruktoza więc daktyle, banany i jabłka wykluczają z konsumcji mnie. I niezaposiadanie takich dziwaczności jak mleczko roślinne.
    Ja nie chcę uwierzyc, że mam tak jeść do końca życia, przecież nawet cukrzycy coś z węglowodanów słodkich jedzą.!!!!!

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Łojojlepiej się mi było o zdjęć ze zlotu obejrzenie nie prosić...zaś z drugiej stronycień nadzieji,że Motywacja z Konsekwencją wraz powrócą pod mój dach...wieczorem się będę widziała z dzieffczętami,z którymi na Kaszebach byłam i dietę w-o przechodziłam...
    A to trzeba prosić????????
    Myślałam ,że z czasem się je zobaczy w prywatnych albumach.
    Skoro tak to ja też chcę!!!!! Pliiiiissss.
    W lasu dzisiaj byłam ,na spacerku.
    No głupia ta moja sister,że aż strach!!!
    Tak ją prosiłam,żeby jeszcze jeden dzionek została.Dzisiaj grzybki jak malowane nawet mnie pod nogi się pchały.
    A one /siostra i wnusia/wczoraj kilkanaście zaledwie znalazły.
    Boczniaki też rosną .
    Będę robiła kanie smażone i w" ocecie" marynowane a jak dorosną to i boczniaków kilka słoiczków tak zrobię
    Pychotka jak nie wiem co ,lepsiejsze niż rybki tak robione.
    Hairmawo lubi to.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    na tej diecie zabronione są wszystkie cukry łacznie z fruktoza więc daktyle, banany i jabłka wykluczają z konsumcji mnie
    ...łoj,ta łoj...kurczaczki żółciutkie,żeby nie przeklinać je*szcze bardziej...

...powróconam ja ze spotkania z wieściami,że ho,ho..albo jeszcze bardziej...do koleżanki akurat przyjechała pani z dostawą ze sklepu zielarskiego (posiadają taką opcję,że się zamawia i się w domu oczymuje i płaci),młoda osoba okazała się "kopalnią" wiedzy...mam nadzieję,że rzetelnej...mam w planie nawiedzić w sobotę sklep,bom ja bardzo łatwowierna odnośnie do nowinek naturalnego pochodzenie...na razie u wujcia G.sprawdzam newsy...są i dla Ciebie Tereniu (linki przypadkowe,żeby w ogóle naświetlić temat):
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    oraz na moje zapytanie o stawów bolenie:
    ========================== kawał posta mi "wyciachało"...na stawy OMUŁEK ZIELONOWARGOWY

a na koleżanki nawracające pęcherzamoczowego zapalenia:[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I jeszcze napisałam o cudnej urody bukiecie urodzinowym znajomej z działki powracającej składającego się z róży białej,dwóch różowych i kilku pączków ciemnoczerwonej w otoczeniu bladozielonej hortensji...i,że pogglować jeszcze zamiaruję...
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 28-08-2014 o 20:52

Strona 3 z 1202 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 503 1003 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów