Strona 526 z 1603 PierwszyPierwszy ... 26 426 476 516 524 525 526 527 528 536 576 626 1026 1526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,251 do 5,260 z 16022
Like Tree8441Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Basienko a ja właśnie wyszlam z kuchni... szkoda ze nie masz czasu bo bym też cie zaprosila na herbatke i adwentowe ciasteczka

Gesendet von meinem SM-G350 mit Tapatalk

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

No paczta Kumy, możey my w kuchni powinnyśmy sie spotykać?

Ja na chwilę z kuchi wychychnęłam. Mam dzś wieczor wolny, to może uda się uszka wigiline pokleić.
    Przy okazji zrobię nadzienie do ruskich - tez na Wigili są oczekiwane.

Lence duża zdrowia życzę - niech ten bakcyl przebrzydły zniknie bezpowrotnie.

Co do tłuszczaków, to muszę poczytac, bo niewiele wiem. Juniorowi gratuluję pozbycia się jedynego tłuszczu

Kasiu Ogrodniczko, jesli takie ilości ciasteczek wypiekasz, to pewnie jakies spotkanie damskie sie szykuje - nie wierzę, że będziesz je wyjadała solo

Nu, kuchnia woła ... znikam

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    ym też cie zaprosila na herbatke i adwentowe ciasteczka
    ja też chcę !!!!!

Strasznie mi się spodobało więc Wam wstawię

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Alez Grazynko zapraszam i ciebie na ciasteczka i nie tylko-serdecznie! najlepiej wskocz Tereni do walizki!
    Aisaczkowi wyjasniam, ze ja te ciasteczka pieke dla domownikow i pieke je tak co tydzien, bo co upieke to wyzra!
    W zeszlym tygodniu polowe zawiazlam pierworodnemu do Hamburga a druga polowe zostawilam mlodszemu (temu co to ma tylko 198cm!) i jak wrocilismy wieczorkiem w niedziele to nic nie zostalo.
    Dla Tereni bede piekla dopiero w przyszlym tygodniu i schowam gdzies w tajemne miejsce...

Grazynko- demotke fajowa...Ba! zebym tylko ja tak potrafila... Gdzies czytalam, ze dojrzalosc polega na tym, ze przestajemy budowac swoje poczucie wartosci na opinii innych...hmmm... to ja chyba mimo ponad 50 wiosen... jeszcze calkiem nie dojrzalam

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez Marani Zobacz posta
    Co do jezykow obcych sie odniesc chcialam tez
    z osobistego punktu widzenia moge tylko powiedziec, ze mnie nauka kazdego nowego jezyka przychodzila coraz latwiej..
    a juz szczegolnie, gdy byly to jezyki spokrewnione... wladam 4ema dosc perfekcyjnie, dwoma na dobrym poziomie... a teraz chcialabym jeszcze nauczyc sie dobrze “egzotyka“ z dziwnymi hieroglifami zobaczymy co z tego wyjdzie...
    Podziwiam Cie Tereniu, ze tak konsekwentnie zabralas sie za English i mocno trzymam kciuki za postepy
    Zrobiłas mi wielka przyjemność twym zauważeniem.
    Jednocześnie chapobeau. Taka ilość opanowanych języków wzbudza we mnie podziw.
    Musisz miec bardzo dobry słuch muzyczny, bo podobno on idzie w parze z talentem do języków.
    Cytat Zamieszczone przez Barbarelus Zobacz posta
    Jeszcze raz dziękuję i idę do najbardziej nielubianego zakątka domu.
    I tuś mi Basiu siostrą bo dotąd tylko w Kaasi jakie takie zrozumienie w dziedzinie antykuchennej miałam.

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Grazynko- demotke fajowa...Ba! zebym tylko ja tak potrafila... Gdzies czytalam, ze dojrzalosc polega na tym, ze przestajemy budowac swoje poczucie wartosci na opinii innych...hmmm... to ja chyba mimo ponad 50 wiosen... jeszcze calkiem nie dojrzalam
    A mnie na ludziach moze po 3 latach terapii mniej zależy, za to nie mogę spacyfikować siebie.
    Sama dla siebie jestem najsurowszym sędzią, nauczycielem, rodzicem no tym co wymaga, ocenia i niestety rzadko bywa zadowolony.
    Mnie potrzeba ugodzić się z samą sobą.
    Trochę pomógł mindfulness, ale mam ten model wdrukowany od dzieciństwa.
    Na razie. See yoy leter.
    Kaa888 lubi to.

Pieczarkowska jest nieaktywny Znany na forum

Też mi wczoraj posta wcięło w trakcie pisania. Już było dobrze - pojawiał się komunikat i można było kliknąć "anuluj" i dalej pisać, a znowu chyba samoistnie się odświeża.

Może to i lepiej, bo trochę mi się ulało.

Niemniej jednak chciałam też potwierdzić, że mnie nie boli, jeśli ktoś na moje posty nie odpisuje, kiedy są ignorowane - nie wymagam, nie oczekuję - dla mnie forum, to nie rozmowa 1 na 1, tylko pogawędki w grupie i jeśli jedna płaczącą przytuli i powie: "nie martw się!", to nie ma sensu, aby inne też mówiły to samo, tylko innymi słowami. Może jakaś jestem inna, dla mnie liczy się to, że mogę się wyżalić, coś napisać, wpaść w wolnej chwili, a ktoś tu będzie siedział. I lampa nad stołem będzie się świeciła, a na stole herbata.

Chyba wiecie, o co mi chodzi... Kumkumki kochane.

Dziękuję za pocieszki - nie oczekuję ich, ale zawsze zauważam i w serduszku chowam.

Ściskam mocno i wracam do roboty, wysyłając Wam jednocześnie ciepłe myśli.
    Marani, Kaa888, TinnGO and 1 others like this.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Sobotni priwiet...
    Melduję się przy przedśniadaniowym soku pomidorowym;musi być brakuje mi jakiegoś potasu,że takiego właśnie organizm chce...
    Pochwalę się asertywnością...odmówiłam albowiem zabrania mnie do wnuczek skoro świt tzn.przed godziną ósmą kiedy to ja byłam wstana zaledwie co...pojechał dziadzio...ja natomiast jak się oporządzę to w celach spacerowych przespaceruję się za rozlewisko...

Ten mem przez Grachę zapodany baardzo mi pasi,pozwolę więc go przypomnieć:

Ciasteczka natomiast KasiOgródkowej ślinotok u mła powodują;jednak bliższa mi Polska z ascezą adwentową...jeszcze warunek,żeby jej przestrzegać...tej ascezy

Mnie również wybaczcie,że nie pochylam się na piśmie nad bolączkami,zaś aale ja taki mniej więcej słoń w składzie porcelany...nigdy nie potrafiłam pocieszać,w wypadkach niesprawiedliwości dziejowych jestem okrutnie bezradna i boję się urazić;dlatego więc "nakładam grubą skórę"...no bo cóż ja mogę biedny miś...niekiedy klnę jak przysłowiowy szewc,albo też zamieram z niedowierzania...

Miłej soboty życzę wsiem,a chorowitkom zdrowia a jakbym się nie pokazała coby Was na jutro nie ominął był...w moim mieście głównym się będzie można z tej okazji próbnie przejechać nowymi tramwajami,nie wiem czy nawet nie za darmo...

Pytanie Moni podbijam: "co z 12 grudnia"...bo ja zaś jak ten osieł,co mu w żłoby dano...
    Kaa888 lubi to.

Awatar Solange37
    Solange37 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry bardzo

Melduję się po niebyciu.
    Spotkanie 12 może być aktualne.Ja jestem w Warszawie w sobotę. Do ok. 18 mam zajęcia. Zamiaruję nocować w hoteli Ibis Budget, przy dworcu zachodnim. No i nie bardzo wiem gdzie, czym,w którą stronę miałabym dojechać Bym tylko poprosiła o wskazówki czy cuś, bo ja mało kumata jestem, dalibóg. Byłoby miło się spotkać, co nie ?
    Nie wiem co pisać,bo jeszcze jestem napięta jak plandeka na żuku.
    W naszym mieście, w mało używanym, mało popularnym hotelu chcą ugościć 120 uchodźców... Niestety całe miasto zaczęło wrzeć. Właściciel hotelu nie jest z naszego miasteczka.Nie wiem jak niby mają to zamiar ogarnąć.Mnie się też to nie podoba. Mam dość osobiste doświadczenia.Mamy siostra wszak, ta ze Szwecji miała męża Irakijczyka. Nie skończyło się to dobrze. Ja jestem na nie, podobnie jak większość zdecydowana mieszkańców. Nie zamierzam jednak latać z ulotkami i plakatować płotu.Z racji zawodu niekoniecznie chciałabym się afiszować z poglądami. Mam do nich prawo,ale nie wiem czy byłoby to korzystne
    Wczoraj założyłam okulary progresywne. Jesssuuu... Nie widzę prawie liter tą częścią czytatą, marze się i przygnębiłam się okrutnie, jednak synowa kazała nosić i oko przyzwyczajać, jak się nie wyostrzy widzenie to wymieni na inne soczewki.Mam ok. miesiąca na adaptację. Już te machanie łbem we wszystkie strony bym jakoś ogarnęła, ale te nieostre widzenie... Nie wiem, ponoszę je i pouczę się. Dziś coś poczytam.
    A ha!
    Basi serdeczne życzenia imieninowe.Niech będzie zdrowa i szczęśliwa.

No to miłego dzionka
    Kaa888 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Cytat Zamieszczone przez Pieczarkowska Zobacz posta

Niemniej jednak chciałam też potwierdzić, że mnie nie boli, jeśli ktoś na moje posty nie odpisuje, kiedy są ignorowane - nie wymagam, nie oczekuję - dla mnie forum, to nie rozmowa 1 na 1, tylko pogawędki w grupie i jeśli jedna płaczącą przytuli i powie: "nie martw się!", to nie ma sensu, aby inne też mówiły to samo, tylko innymi słowami.

Może jakaś jestem inna
    Witam przy sobocie!
    Ano wlasnie! "Moze jakas jestem inna..."
    A bo to juz tak jest na tym swiecie, ze kazdy lubi cos innego, czegos innego potrzebuje, cos innego mu sie podoba.
    Jeden woli corke a drugi ...tesciowa!

Ja Asiu zagladam na forum kazdego dnia, potrzebuje tego, wiec czesto pisze o tym co mnie cieszy a co w dolku gniecie- i jestem wdzieczna za odnosienie sie czy komentarze. Tak juz mam. Taka moja fela, jak mowi Ewa.

Nie wymagam tego, nie oczekuje- jestem wdzieczna za to.

Mysle, ze to sie jakos ma do tego o czym pisalam wczoraj. Tak mnie jakos pan Bog stworzyl, ze do poczucia szczescia i zadowolenia z siebie potrzebuje feedbecku z drugiej strony.
    Dlatego tez lubie lajkowac i posylac dalej to co mi sie spodobalo.

Widzialam Ewciu na fb te oleckie apele i wezwania do dzialania w kwestii przyjecia uchodzcow. Taaa...temat rzeka...trudny temat, ktory dzieli ludzi i budzi agresje. Mialam moment, ze probowalam "zajac na zewnatrz" jakies stanowisko, ale dalam sobie na wstrzymanie.
    Kijem rzeki nie zawrocisz...
    Moje wlasne podworko i problemy na nim sie rozgrywajace przysparzaja mi dosyc nieprzespanych nocy...

W srode mialabym rozpoczac ten dlugo oczekiwany, wymarzony, wymodlony kurs rehabilitacji zawodowej, ktory to mialby byc droga do nowego zawodu. Niestety na dzien dzisiejszy dalej nie wiem czy bedzie mi dane go rozpoczac.
    Wczoraj rozmawialam z szefowa. Rozmawialam z adwokatem. Moj prywatny zawodowo-zdrowotny wezel gordyjski dalej zasuplany na amen... Moze poniedzialek cos przyniesie...

Moniu- mowisz tylko spotkanie w realu? Ok- czekam zatem na spotkanie w realu.
    kania79 lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Solange37 Zobacz posta
    Spotkanie 12 może być aktualne.Ja jestem w Warszawie w sobotę. Do ok. 18 mam zajęcia Byłoby miło się spotkać, co nie ?
    ...bardzoo miło,oczywiście...tylko te połączenia: pkp 18 z munutamiz Zachodniego nawet może być i do domciu również z naszego Zachodniego rzut beretm;no jest jeszcze poza PB jakiś inny przewoźnik autobusowy odjeżdżający z Placu Defilad później,ale potem kicha
    w moim miasteczku...noo nie taka na całkiem,bo jeszcze istnieją taxi...z drugiej strony czy ja muszę w każdym spotkaniu uczestniczyć

Cytat Zamieszczone przez Solange37 Zobacz posta
    W naszym mieście, w mało używanym, mało popularnym hotelu chcą ugościć 120 uchodźców... Mam dość osobiste doświadczenia.Mamy siostra wszak, ta ze Szwecji miała męża Irakijczyka. Nie skończyło się to dobrze. in
    ło dżiesuu !!!
    ...
    ja wprawdzie nie mam niedobrych skojarzeń odnośnie do kurdyjskiego męża mojej kuzynki,wręcz przeciwnie ...ale on z tej innej emigracji pochodzi,z lat 80-tych i właściwie to przyjechał do nas tylko na studia i pozostał jako obywatel naszego kraju...
    swoją drogą se właściciel znalazł był niezłe źródło dochodu ...mało używany hotel
    ...z dugiej strony gdyby to moje wnuki potrzebowały pomocy
    Jestem wdzięczna komu niebądź,że jestem można powiedzieć pokoleniem pokoju "Make love,not war"-jest mi najbliższe
    Nienawidzę wojny...nie czytam nic,nie oglądam z jej okresu...Terenia wspominała o "W ciemności"...wiem,że go nie obejrzę i już!!!
    Być może to strusie działanie jest...ale tak mam

P.S. Kasiu Ogródkowa,tak jak właśnie wyszuwszy,że Ty lajkowania poczebujesz jak nie przymierzając przysłowiowa Kania Dżdża...no cóż każden z nas chce być zauważony,ważny,koffanyi nic na to nie poradzimy,że taka nasza fela i przyszło nam z nią żyć...

P.S....nooo lecę ja do swoich dziewczynek,bo cosik się chmurzyć zaczyna...musowo zdążyć ze spacerem przed dżdżem
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 05-12-2015 o 09:55

Uprawnienia umieszczania postów