Strona 528 z 1603 PierwszyPierwszy ... 28 428 478 518 526 527 528 529 530 538 578 628 1028 1528 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,271 do 5,280 z 16022
Like Tree8441Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Wieczorne heloł

Czy ja byłam grzeczna? Hmm... no wie wiem, bo prezencik dostałam, ale nie od Mikolaja, a awansem na urodziny. Mikolaj do mnie nie przyszedł, więc pewnie z tą grzecznością coś jednak nie najlepiej było
    Natomiast ja dałam wnusi taki okrągły namiot (z Ikei [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) i radości z wchodzenia i wychodzenia nie było końca

Dieta poległa dziś na przystawkach, pampuchach z sosem z wołowinki i na torcie malinowym.
    Żadna siła nie zmusi mnie do stanięcia na wadze jutro

Kołderki poprawiam Kumy
    a sama sobie jeszcze pooglądam oferty sprzedazy domów z ogródkiem - może kiedyś zagram w lotto, a jak wygram, to nie będę już marnowała czasu na wyszukiwanie odpowiedniej nieruchomości
    Dobranocka

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

dobryj wieczer

oo, naoglądałam się ruskich filmików o pochudieniu
    żeby się prędko dopiąć w za ciasnej garderobie, rekomendują taki zestaw:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    bardzo mi przypadł do gustu jak patrzyłam ino wykonać nie idzie dpsko cuś ciężkawe
    a tu rezultaty mają być już za 2 tygodnie
    szkoda by było ich nie zobaczyć, prawda...?

z tymi IPP na żołądek, to mam mętlik w głowie
    Zięba pisze i mówi, że odkwaszanie żołądka tylko nasila dolegliwości i zamiast zobojętniać kwas, który jest wszak niezbędny do trawienia, należy pielęgnować jego niskie pH
    jego argumenty są dla mnie bardzo przekonujące, ale lekarze jak jeden mąż na zgagę zapisują właśnie odkwaszacze, te wszystkie **prazole, ranigasty i inne
    ale czy Zięba ma 100% racji to nie wiem
    najlepiej sprawdzać na sobie i rodzinie, tak myślę
    tu o żołądku właśnie i o działaniu IPP:
    wystarczy posłuchać mniej więcej od 4:45 do 15:45

ja zdecydowanie jestem za metodami naturalnymi, a przeciwko chemikaliom
    sama biorę siemię lniane i ostropest, a na czczo wodę z cytryną i problem zgagi się zmniejszył
    mój ojciec też miał zapisane IPP, bioprazol, pantaprazol, ale że i tak kiepsko trawił, to po namyśle i odsłuchaniu wykładów Zięby, zdecydowałyśmy z mamą, żeby odstawić
    i co... no nie jest gorzej, a lepiej, przestał narzekać na zgagę i odbijanie oraz nie robi mu się niedobrze po jedzeniu
    teraz mama dodatkowo wlewa w niego zioła szwedzkie, też są na trawienie

Cytat Zamieszczone przez Solange37 Zobacz posta
    Uściski i przytulania dla Kasi8 w szczególności , bo pisła cościk, że lubi....
    bolszoje wam spasibo

ja chyba byłam niegrzeczna, bo Mikołaj obdarował mnie kilkoma czekoladami

dzień spędziłam na odmrażaniu i myciu lodówki, oraz wyczyniłam obiad, który wprawił mnie w błogostan
    gotowane ziemniaki, ryba smażona na oleju kokosowym i marchewka z groszkiem na słodko
    na pewno całkowicie niezgodnie z jakąkolwiek dietą, ale było pyyyyyszne i chyba z 5 lat nie jadłam nic takiego, wiecznie się katując myśleniem o węglowodanach, o nieodpowiednich połączeniach białko+skrobia, cukier+tłuszcz itd
    chyba pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna zjadłam ze smakiem, bez myślenia o diecie i nie mam teraz żadnych wyrzutów sumienia

dobranoc
    Solange37 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam pieknie!
    Grzeczne? Ktos tu mowil cos o grzecznosci?
    Tak to wczoraj wygladalo... Mikolajkowe wypieki!
    kania79 lubi to.

Awatar Solange37
    Solange37 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry

Kuny moje, lecąc jakimś owczym pędem, zakupiłam wit C lewoskrętną. Tylko...nie wiem co niby ona ma robić i po co to ja ją kupiłam Kiedyś tu była mowa, chyba Kasia8 ją kupowała, zgadza się? Na internecie znalazłam jakieś obalające teksty.Obalające jej wchłanialność . No i nie wiem wreszcie, po ki ch*** ja ją kupiłam...
    No tak mam czasem.
    Zamierzam się nieco dziś ogarnąć. Umyć okna.Czy mi się będzie chciało, to nie wiem
    Miłego dzionka

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

dzień dobry

no jak to na co witamina C?
    na odtruwanie z metali ciężkich i na likwidację stanów zapalnych między innymi
    tu link jeden z wielu
    Solange37 lubi to.

Awatar elzkami
    elzkami jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez Solange37 Zobacz posta
    Dzień dobry

Kuny moje, lecąc jakimś owczym pędem, zakupiłam wit C lewoskrętną. Tylko...nie wiem co niby ona ma robić i po co to ja ją kupiłam Kiedyś tu była mowa, chyba Kasia8 ją kupowała, zgadza się? Na internecie znalazłam jakieś obalające teksty.Obalające jej wchłanialność . No i nie wiem wreszcie, po ki ch*** ja ją kupiłam...
    No tak mam czasem.
    Zamierzam się nieco dziś ogarnąć. Umyć okna.Czy mi się będzie chciało, to nie wiem
    Miłego dzionka
    Ja też kupiłam. I też znalazłam artykuł obalający wiarę w jej cudowne działanie. I nawet nie otworzyłam opakowania. A teraz poczytam link zapodany przez K888, otworzę słoiczek i zacznę przyjmować
    Dzień dobry sąsiadeczki.
    Miłego tygodnia
    Solange37 lubi to.

26.06.2017r.-29.04.2018 r-37 kg mniej.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Dzien dobry

Lewoskrętną mam i ja. Z Hanią żeśmy na spółkę kupowały, bo opakowanie 1-kilogramowe. Też nie bardzo pamietam, po co ona miała byc, ta lewoskrętna? Teraz TZ a pija przy przeziębieniu.

Tez spojrzałam na okna i skonstatowałam, że te od strony podwórka są znacznie bardziej brudne te od strony ulicy. Dziwne, ale mus je umyć, bo strasznie brudne

Byłam wczoraj wieczorem we własnym domu, aby zabieg wycinania sfilcowanej sierści z łapek psich przeprowdzić. Pies jest zupelnie wycofany i walczył o życie przy kazdej próbie ingerencji w te sfilcowane kołtuny. Dawniej nie miałam problemu z usuwaniem tego filcu - wczoraj byłabym dała za wygraną, gdyby nie fakt, że juz zaczął kuleć na łapke, gdzie filc byl bardzo twardy. Biedny piesek

Lecę do zadań - udanego dnia Kumy

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

O! Dzięki Kaasiu za link

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Helloł takie wiosenne bardziej...w związku z czym umyłam trzy okana w dwóch pokojach i niniejszym porządki świąteczne ogłaszam za rozpoczęte...w trakcie zaś przemyśliwałam sobie o tym i o owym,że jeszcze sobie samotrzeć daję radę z oknami,z małżową pomocą przy firanek wieszaniu i jak to będzie fajnie kiedyś,kiedyś gdy odwrotnie do Aisaczka nabedę blokowe lokum z niewielką ilością okien,a bałagan mój wraz ze zmiejszoną powierzchnią również jakby pomniejszy się

Cytat Zamieszczone przez Kaa888 Zobacz posta
    ja chyba byłam niegrzeczna, bo Mikołaj obdarował mnie kilkoma czekoladami
    ...i ja z tej prywatki!Mikołaj przyniósł był bowiem ptaszkowe mleczko...

Terenia przypomniała mi o Monkowej sałatce buraczano-wiśniowej,co mi tak bardzo smakowała...a u mnie i burak pieczony na podorędziu jest i wiśnie w zamrażarce...

Odnośnie do tych żołądkowych kwasów to również pod Waszym wpływem gluta siemieniowego na śniadanie sobie zapodałam i zamierzam już w nowym roku wrócić do Zięby i innych zapodawanych naturalnych odkwaszaczy...jakoś przez święta przebiduję.Nie wiem tylko czy do tableteczek powracać,bo ja raczej z tych zdyscyplinowanych pacjentów,zaś ale doprawdy nie wiem czy oba zjedzone antybiotyki to był fajny dla organizma pomysł...Posta mi trza musi być i tyle...a nie pumpek pozytronowych,co kwas do trawienia potrzebny neutralizuje

Kasiu Ogródkowa cudności te pierniczki adwentowe...czego to ludzie nie wymyślą...

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    U mnie też wiosennie jest.
    Wykorzystałam,że pan mąż na drugą zmianę szedł i ostatnie 2 kogutki zostały łebków pozbawione a ja je oskubałam,wyczyściłam i poporcjowałam.
    Będzie pyszny rosołek w drugi dzień świąt,albo flaczki.
    Tak więc wszystko zostało uporządkowane.Reszta kurek rozdana.Zostało w dużym kurniku 5 młódek i 5 tych co mają dożywocie.
    No i jeszcze w jednym takim ozdobnym kurniczku co to zdjęcia kiedyś pokazywałam,kilka wąsaczy co to wielkością do gołębi podobne.
    Cudne to są kureczki takie ozdobne raczej,niech sobie żyją i po działeczce chodzą.

Cytat Zamieszczone przez Marani Zobacz posta
    Grazyneczke zapewnie o tym, ze nawet mi przez mysl nie przebieglo “obrazanie“ sie i “foch“ jakis...
    i niesmialo zapytam, czemu bylas Kochana takiego zdania, ze inaczej byc moglo????
    Ja zupelnie nie z tych “obrazalskich-foczkujacych“.
    Bardzo się cieszę z takiej odpowiedzi.
    Wiesz Maranku kochany ,ja tak na wszelki wypadek na zimne wolę dmuchać.
    Już kiedyś pisałam,że samotna się czuję na tej banicji ,więc nasz wąteczek jest dla mnie bardzo ważny.
    Mnie wystarczy nawet samo powitanie zapodane i prosta wiadomość,że wszystko jest o.k.

Podziwiam Was za te rozpoczęte porządeczki.
    Mnie się nic nie chce,nie czuję blusa świątecznego.

Podobnie jak Kaaasia mam problem z panem mężem.
    Kilka tygodni temu wrzody mu się odezwały a ponieważ ze względu na codzienne jeżdżenie nie mogłam zastosować propolisu,zapodałam mu proprazol.Podziałało i troszkę lepiej się czuł.
    Dzisiaj natomiast atak go straszny złapał z opisu wywnioskowałam,że o pęcherz i nerki chodzi.
    Oczywista nawet awantura nie spowodowała wizyty u lekarza,więc dałam co miałam przeciwbólowego ,rozkurczowego i poleciłam kupić leki wyszukane w necie.
    Martwię się,bo tak to zwykle bywa,że jak ktoś nie chorował całe życie to jak się posypie to na całego.
    Inaczej też myślę/rozmyślam o schudnięciu 10 kilo.
    Nie wiem co zrobić żeby poszedł do lekarza.
    Z pracą też się schody zaczynają,bo obecna firma nie ma przedłużonej umowy na ochronę tego obiektu.
    Podobno pracownicy mają 2 wyjścia albo przejść na inny obiekt z obecną firmą albo zostać na tym obiekcie pod inną firmą.
    Dla mnie żadne z tych wyjść nie jest dobre.Przejście na inny obiekt /z drugiej strony W-wy/spowodowało by powrót Waldka na starówkę,czyli,że znowu sama bym tu siedziała.Zostanie na obiekcie pod inną firmą utratę ubezpieczenia nawet tylko od najniższej krajowej ,bo chcą zatrudnić na umowę o dzieło.
    Tak źle i tak nie dobrze.
    Kurczę,czy nawet troszkę spokoju człowiek mieć nie może?
    Zobaczymy co będzie dalej.
    Mimo wszystko miłego poniedziałku życzę wsiem.

kolejne podejście lipiec 2018

Uprawnienia umieszczania postów