Strona 688 z 1740 PierwszyPierwszy ... 188 588 638 678 686 687 688 689 690 698 738 788 1188 1688 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,871 do 6,880 z 17392
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Myślałam,że mieliście lot bezpośredni do USA,bez przesiadek.
    W obie strony były przesiadki. W tamtą w Paryżu, a na powrocie dwie. Lecieliśmy z SF do Seattlle, tam czekaliśmy 4 godziny na wylot do Amsterdamu(droga nad Kanadą, Grenlandią, Islandią do Holandii).Z tych 4 godzin zrobiło się 10 i dodatkowy nocleg w Seattlle.Lecieliśmy Deltą i KLM(oni się połączyli) . W sumie linie postępowały zgodnie z konwencjami, zapewniły wodę, prowiant, potem nocleg ze śniadaniem, przedstawiciele czekali na nas w kolejnych portach lotniczych, tylko ten system przydziału i podziału całkowicie na" chybił trafił".

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Witam dzien po...
    Ach czemuz tu takie pustki na Celowniku!
    Nikt sie nie cieszy ...ani nie placze...

Wszystkie was wywialo po tych Tereskowych elaboratach podroznych?

Tereniu- witaj raz jeszcze slonko!
    Jak ja za toba i za tym twoim pisaniem sie stesknilam!

Wczoraj byla taki fajny dzien!

I to z wielu wzgledow...

kania79 lubi to.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dzień dobry kumkom.No kto ma pisać jak Aisaczek na plenerze,Ania i Grażynka ciągną wątek na swoich cierpiących barkach już od długiego czasu, ty się w szkole zadekowałaś, a Ewie ubywa obowiązków i się staje niewydolna logistycznie.Kasia to aż się boje , żeby coś napisała bo u niej to jeden kłopot goni drugi.
    Wczoraj z dużą przyjemnością obejrzałam mecz na Euro.Nasi sobie poradzili z tak wymagającym przeciwnikiem.
    Mecz był ładny (według mnie), nerwy puszczały raczej Niemcom, sędziowie pozwalali grać, mieliśmy też trochę szczęścia no i bardzo dobrą linię obrony i bramkarza.
    Powiem wam , że wczoraj rozładowałam do końca walizkę(20 kg) no i niektórych kosmetyczek podróżnych(leki, komplet myjący)nie dekompletowałam licząc, że mi się w sierpniu przyda????????
    Ale co wy na to????????????????
    Ciągle jeszcze nie mogę pozbyć się oszołomienia podróżnego.Nabrałam 2 kg masy i pora by była zacząć o tym myśleć, ale z myśleniem mam kłopot największy.
    Do angielskiego też pora zasiąść.
    Powiem wam , że porażka porozumiewawcza mnie wkurzyła i wzięłam sobie za punkt honoru poprawić swoją kondycję angielską. Może zmienię szkołę, może wezmę się za drugi kurs będąc już na emeryturze, ale nie będzie debilizm własny pluł mi w twarz , muszę siebie udoskonalić w tym zakresie.
    No i pora coś z działką działać , strasznie mi się nie chce do tych lejc się wprzęgać, poważnie myślę o pozbyciu się tego jarzma, ale boję się tego robić póki jeszcze pracuję.
    Może jak będę siedziała i tarzała się w domowym lenistwie ta działka stanie się dla mnie bardzo potrzebną odskocznią.
    Ania a kiedy ty wyjeżdżasz z twoją klasą????
    kania79 lubi to.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Mecz oglądałam z doskoku.
    Włączyłam na jakiś tam film ale w momentach kiedy mnie dochodziły głosy z męża pokoju,przełączałam.
    Po prostu bałam się żeby nie zapeszyć.....
    Rano kiedy rozmawialiśmy na temat wyniku,ja stwierdziłam,że wieczorem będzie śpiewka ....Polacy ,nic się nie stało.
    Bałam się żeby moja przepowiednia się nie sprawdziła.
    Ostatnie 10 minut oglądałam siedząc " na szpilkach" w strachu,że w ostatnich minutach gola nam strzelą.
    Uffff,dobrze się skończyło.Remis to dla nas jak zwycięstwo biorąc pod uwagę dotychczasowy wynik pojedynków.
    Lewandowski szalał na boisku i często pokazywali jego wściekłą minę

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Powiem wam , że porażka porozumiewawcza mnie wkurzyła i wzięłam sobie za punkt honoru poprawić swoją kondycję angielską. Może zmienię szkołę, może wezmę się za drugi kurs będąc już na emeryturze, ale nie będzie debilizm własny pluł mi w twarz , muszę siebie udoskonalić w tym zakresie
    To nie całkiem tak jak myslisz ,Tereniu.
    Pisałam Ci już dawno,że ja po powrocie nie potrafiłam dogadać się z siostrą po angielsku.
    Ela miała państwowy egzamin z angielskiego.W Ameryce angielski jest całkowicie różny od prawdziwego angielskiego.
    Może to z powodu różnych naleciałości językowych,może z lenistwa amerykanów.Oni tam używają nieskończoną ilość skrótów a i akcent jest całkiem inny.

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Może jak będę siedziała i tarzała się w domowym lenistwie ta działka stanie się dla mnie bardzo potrzebną odskocznią.
    Ja właśnie tak myślę.Docenisz zalety działki jak Cię przymusowe lenistwo dopadnie.
    Sprzedać zawsze zdążysz.
    kania79 lubi to.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar Solange37
    Solange37 jest nieaktywny Znany na forum

Heloł
    Jestem skacowana po balu, siedzę w pracy jak śnięta ryba. Ale było fajnie. Wytańcowałam się, wyśmiałam i odstresowałam.

Tereniu, cudnie opisałaś swoją wycieczkę. Marzę o takiej

Dajcie znak co z tym sierpniem. Ja wiem,że Kasi8 będzie ciężko decyzję jakąś podjąć, bo tata chory i cała reszta... Ale liczę,że się spotkamy.Że się uda

W związku, że ledwo widzę na oczy, a jestem w pracy () oddalę się kumcie.
    No w tej sytuacji, przy tych imprach, to wiadomo,że waga stoi. Stoi jak ch***

kania79 and RASTI4949 like this.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka sobotnie...
    Wczoraj u mnie były niesamowite wichury i przerwy w dostawie prądu..aż straszno było okrutnie...
    Dziecięce zabawki wywiało z piaskownicy i po całym ogrodzie rozrzuciło,mało nie zerwało świeżo
    założonej na czereśnię siatki przeciw*ptasznej;krzesła plastikowe ewakuowałam,ale śmietnikiem
    tąpało dwa razy...dzisiaj chmury owszem są nawet i czarniawe,ale i słoneczka dłuższe przebłyski.

Tereniu hurtem odpowiadam na Twoje pytania:
    - Z Emilcią jest oki,nawet od przedwczoraj pozwolono jej wrócić do picia mleczka przez smoczek,
    ma natomiast cały czas do spania zakładane na rączki skarpetki/rękawiczki,żeby nie gmerała w buźce/
    nie ciągnęła kciukasa w charakterze smoczka,którego nigdy nie używała;raczkuje jak taki waran,wstaje
    przy wszystkim co napotka na swojej drodze,niestety również przy Natalii,której się to zupełnie nie podoba;
    w ogóle to może i jakieś tam siostrzane uczucia posiada,bo niekiedy do niej przemawia zupełnie jak my dorośli
    np."Amilka nie płacz".."a kto tu już nie śpi?"...ale ogólnie opędza się od niej jak od namolnego psamus
    mocno pilnować...
    - Do Barcelony udaję się 27-mego września i aż sierść mi się jeży jak pomyślę o chodzeniu,albowiem na *ten*czas
    nie ruszam się z domu bez zażycia p-ból
    - Odnośnie działki,mimo,że swoją uważam za pańszczyznę,radzę jak Grażynka...sprzedać zdążysz zawsze
    a na przykładzie mojej teściowej mogę napisać,że niekiedy mus działkowy ratujący zdrowie/życie jest...

Odnośnie do meczu oglądałam

Odnośnie do sierpnia to ja przeca najbliżej mam,więc dostosuję się do Was...czas zajęty mam:
    od połowy lipca do...jak długo starsze wnuki wytrzymająmoże być tak,że już na dzień po wyjeździe rodziców
    mus będzie odwozić...nie kupujemy więc nawet biletów mimo,że kupione na trzy tygodnie wcześniej są
    o 30% tańsze...a gdybym na ten przykład bogata była moglibyśmy polecieć samolotemz Szyman do Wrocławia

...no i od 22-go sierpnia na dwa tygodnie przewidzianą rehabilitację...
    Tyle ja

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    U mnie też strasznie wiało,ale tak dziwnie,pasami.
    Krzesełka plastikowe po działce fruwały,ale pomidory i kwiatki wiatrem nie tknięte
    Za domkiem mam jedną sosnę taką dosyć wyrośniętą i tylko nasłuchiwałam czy mi się na dom nie zwali.
    Gałęzie po dachu mocno szurały.Trzeba będzie jesienią jak się zbiory posprząta,pomyśleć o wycięciu.
    Byliśmy dzisiaj na targu i zakupiłam 3 łubianki truskawek.Będą "dzemamery".W. mi głowę suszy,że teraz to trzeba wszystko podwójnie robić ze względu na maluszka.Nawet się nie spodziewałam,że tak dobrze przyjmie wiadomość o ciąży i prawie oszaleje na puncie dziecka.
    Pewnie brakuje mu swojego i tak miłość przelewa.

Co do sierpnia to bardzo bym chciała ale......
    1.wiecie o weselu i związanymi z nim przygotowaniami.
    2.chodzę co raz słabiej i mówiąc prawdę boję się wyprawiać autobusem z przesiadkami
    no i tam od dworca do zakwaterowania-nie wiem czy bym sobie poradziła.
    3.gdyby moja Klarusia była w lepszym stanie to chociaż na 1-2 dni bym wpadła,ale stan jej /wewnętrzny i zewnętrzny/ jest fatalny.
    Decydujcie same a ja jak się da to się dostosuję.

Aniu,ile Emilcia już ma ,że tak pięknie wstaje?
    Kurczę,trzeba sobie poprzypominać wszystko co się wiąże z maluszkami.

Miłego weekendu życząc spadam do truskawek.

DZIEŃ DOBRY
    Pogoda iście letnia nastała.
    Żar od bladego świtu.
    Miłęj niedzieli kuneczki.
    Ostatnio edytowane przez RASTI4949 ; 19-06-2016 o 08:25

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar kania79

Dzień dobry w leniwie/książkową słoneczną niedzielę

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Aniu,ile Emilcia już ma ,że tak pięknie wstaje?
    ...a już 8 miesięcy skończone we czwartek...tak ten czas zapitala

Miłej niedzieli i narka

Awatar Solange37
    Solange37 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry wieczór
    Ech,mam ja ci , a mam.
    1. Nie mam, nie mogę znaleźć dokumentu , pozwolenia na budowę wiatrołapu, a on nie jest naniesiony na mapkę w UM. Obszukałam cały dom i ni chu chu. Zanim mi ten ogródek powiększą, czy sprzedadzą co jest to muszę im udokumentować,że to legal był , a nie samowolka. To gdzie są,kur**a ich papiery???? Muszę iść do Starostwa i tam prosić o wydanie duplikatów. Mam nadzieję,że bez problemu będzie. No mam nadzieję...

2. Nasz hotel w Albanii okazuje się być w trakcie remontu i opinie ma straszne, że nie nadaje się absolutnie do zamieszkania, nie ma gdzie nawet zjeść posiłku, więc zmieniamy wczasy.Dzwoniłam do Itaki i zapewniał mnie pan,że bez dodatkowych kosztów mogę zamienić. Coś na rzeczy jest, coś wiedzą, bo mówił,że delegacja pojechała i jutro lub pojutrze będą wiedzieli co jest tym hotelem. Wkurzyłam się i liczę na to,że rzeczywiście mi zamienią bez problemu. Ot,kurczę, a koleżanki mam w biurze i niby miało być tak cudnie w tym hotelu

3. Muszę się spinać z papierami do awansu. Czasu niewiele...

4. Memu J. spadł konar na dach i stracona jest tylna szyba w aucie oraz wgięta klapa bagażnika.

5. Mam myszy harcujące w suficie. Znowu Oraz śmiałe, bezczelnie łażące po podwórku. Jedną J. ukatrupił trzepaczką, ale jeszcze jedna rajzuje. Szlag.

6. Nie chudnę, bo nie. Bo imprezy mnie wykańczają. Weekendy są dramatyczne. Tydzień się trzymam, ale płynę w soboty

I dość. Idę pod prysznic i spać. Juro na wioskę jadę mamy samochodem (boję się, bo ma nowego VW Up'a. ) Moim jedzie J. do innego miasta na egzaminy zawodowe.
    O tyle o u mnie.
    Szwecja przyjeżdża 13 sierpnia. Nie mam więc nawet jak wam zaproponować u siebie gościny. W sensie mieszkania, bo gościna to owszem,jo
    Grażynka, ty się nie bój, bo przecież można przyjechać czy na dworzec, czy do Ełku nawet. Przecież jak ja nie bedę mogła, to mama, albo J. mój. To nie jest problem!

Mój Boże, jak pięknie pacną lipy pod domem!!! Siedzę pod parasolem, na nielegalnym podwórku i wdycham cudny, słodki aromat. I pozdrawiam was stąd właśnie
    Ostatnio edytowane przez Solange37 ; 19-06-2016 o 19:50
    Kaa888 and TinnGO like this.

Awatar kania79

Dzień dobry...
    cosik się w pogodzie zaś zmienia...dzisiaj pełnia

ojejej z tym samochodem J.dobrze,że jemu samemu nic się nie stało

U mnie dzisiaj wreszcie po raz pierwszy w tym roku waga pokazała poniżej stówy,
    a konkretnie 99,9...palce bolą nadal,a głowa domaga się kawy

I tak to ło...zupełnie nic mi się nie chce...a od jutra będzie lato/lało...{pięknie pacną lipy }

Całuski i powodzenia...Ewci w znalezieniu stosownej dokumentacji

Solange37 and hahanka like this.

Uprawnienia umieszczania postów