Strona 691 z 1740 PierwszyPierwszy ... 191 591 641 681 689 690 691 692 693 701 741 791 1191 1691 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,901 do 6,910 z 17392
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Co do zlotu w O, to pomimo chęci i wczesniejszych deklaracji, chyba będę musiała spasować
    No to sprawa się wyklarowała, sama przecież nie pojadę.Może do przyszłego roku odmieni się na lepsze.Albo zrealizujemy zlot w złotą Polską Jesień.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    .Albo zrealizujemy zlot w złotą Polską Jesień.
    Może to jest dobry pomysł.
    Ja już będę po weselu,Kaaaasia będzie lepiej chodziła.
    KAni chyba jest wszystko jedno /poza klasową wycieczką/
    Wspaczek po remoncie.
    Z kwaterami problemu nie będzie nawet z dnia na dzień.
    Przecież nigdzie nie jest zapisane,że TO musi być w sierpniu
    Wiem,wiem tradycja od lat,ale są przecież sytuacje,że można coś wspólnie uzgodnić i zmienić.
    Jesień też jest piękna a nie ma takich upałów.
    Pomyślcie kuneczki

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Wiem,wiem tradycja od lat,ale są przecież sytuacje,że można coś wspólnie uzgodnić i zmienić.
    Jesień też jest piękna a nie ma takich upałów.
    Pomyślcie kuneczki
    Ja jestem za przełożeniem na sprzyjający bardziej termin.
    Cześć kumcie!!!!!!!!!! idąc działki do pracy oblałam się potem.
    Jestem strasznie niewyspana i lekkopoalkoholowa.
    No bo wyobraźcie sobie wczoraj ktoś podrzucił mi na działke 3 małe kotki.
    Mówię, że podrzucił bo kotki nie sa dzikie i już piją mleko.Myślę, ze wybiera się na urlop, kotki nieupilnował w marcu i już jedzące mleko z miseczki(wiedziały jak maja się zabrać za pokarm) podrzucił na działki przez płot.
    Usłyszałam wczoraj lament straszny jak zaczęłam podlewać trawnik i pierwszy mały łebek wychylił się z Eli rabarbaru. Potem znalazłam po kolei drugiego i trzeciego malucha.
    Poszłam popytać po sąsiadach, dostałam mleko , ale kota nikt nie chciał.
    No i jak dałam mleczka, małe brzuszki zamieniły się w piłeczki i ucichł lament.Ale jak tylko odeszłam to miałkot się znowu rozległ i zaczęły się za mną graślać przez trawę.
    Chyba nie mogą być dzikie bo bez problemu szły na ręce, kolana, głaskane włączały "aparat do mruczenia". W efekcie wypiłam dwa piwa i uśpiłam koty na kolanach.Poszłam spać ale nie zamykałam drzwi, o trzeciej obudził mnie ich lament.Podgrzałam mleczka i dałam znowu jeśc, ale zmiarkowały gdzie jestem i za chwilę miałam trzy u siebie w łóżku. Ułożyły się wzdłuż ręki , a jeden we włosach i tak spaliśmy do 6.
    No i co ja zrobię, trzy koty!!!Oczywiście nikt nie chce ich wziąć, ani jednego.
    Proszę o rady w kwestii obchodzenia się z kotem, karmienia itp
    kania79 and kasiaogrodniczka like this.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    U mnie też upał od bladego świtu.
    Wystarczyło,że o 6 poszłam otworzyć 2 kurniczki,dać wody i sypnąć pszeniczki i też mokra wróciłam.

No bo wyobraźcie sobie wczoraj ktoś podrzucił mi na działke 3 małe kotki.
    A to Ci się przytrafiło
    W temacie kotków nie pomogę,bo poza krótkim okresem posiadania dzikiej kotki,też podrzuconej nigdy się kotkami nie zajmowałam.
    Ta kotka była dzika,spała z kurami w kurniku a po kilku miesiącach wyniosła się.
    Ani razu nie dała się dotknąć.
    Może Hahanka wpadnie i coś poradzi.

za chwilę miałam trzy u siebie w łóżku. Ułożyły się wzdłuż ręki , a jeden we włosach i tak spaliśmy do 6.
    Jakie to miłe od pierwszego wejrzenia zakochały się w Tobie.
    Jednak to znaczy,że faktycznie miały domek i były do ludzi i pieszczot przyzwyczajone.
    Taka jest właśnie ludzka "odpowiedzialność".
    Ech ,szkoda słów.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Ja też jestem za innym terminem spotkania. Może wtedy i ja mogłabym dojechac? Np w pierwszej połowie października?
    Dziewczyny kochane będę za dwa tygodnie przelotem na Okęciu ...może jakaś kumcia warszawska miałaby tam ochotę się ze mna spotkać i wypić jakąś kawkę?
    Szczegóły ewentualnie na priv.
    Tereniu słodka jesteś z tymi kotami! nie znam się jednak na kotkach i nie potrafię Ci pomóc w odpowiedzi na twoje pytania.
    Mam nadzieję że sytuacja się jakoś korzystnie dla kociakow ułoży. ..
    Pozdrawiam z gorącego Frankfurtu.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    kania79 lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Witam sobotnio...na wadze ugruntowana dziewiątka z przodu

...no to co by tutaj rzec

może jakiś wózek inwalidzki na kółkach wypożyczyć ... u mnie nawet taki vintage letko zdezolowany,po tatusiu jest

wszystko z myślą o dobru pacjenta, oczywiście

no ale cóż robić, w takiej popieprzonej rzeczywistości żyjemy i jakoś trzeba to znosić....
    oby tylko nie było gorzej

...powiem więcej,coby Wszechświatu było zrozumiałe: "oby było lepiej"
    to jest dopiero nowość dla mnie.
    Pisałam,że mój tata zmarł na raka płuc z przerzutem do mózgu.
    Calusieńki czas był mocno oklepywany i nacierany spirytusem.

dokładnie to samiutko było z moją mamą,również rak płuc z przerzutami do mózgu i również oklepywana była'
    no zaś ale wszystko się zmienia i nowe szkoły w różnych tematach są...vide opieka nad niemowlętami

wyobraźcie sobie wczoraj ktoś podrzucił mi na działke 3 małe kotki.

o majnGot...no niby od przybytku głowa nie boli,zaś ale nie bardzo wiem co napisać..no żyby jeden,to niech!
    by się emerytce przydał był,ale trzy

Co do zlotu w O, to pomimo chęci i wczesniejszych deklaracji, chyba będę musiała spasować
    No to sprawa się wyklarowała, sama przecież nie pojadę
    Przecież nigdzie nie jest zapisane,że TO musi być w sierpniu
    Ja też jestem za innym terminem spotkania. Może wtedy i ja mogłabym dojechac? Np w pierwszej połowie października?

...co się odwlecze to nie uciecze,byleby po 3 pażdziernika z odsapką jeden,dwa dni...
    po tej Barcelonie,co to aż strach się bać jak ja się będę poruszała,chociaż nie powiem jest tak jakby
    ciutkę lepiej - od wtorku daję radę bez p-bólowych...
    ...wczoraj pan dochtor ortopeda najpierw sarknął na żle zrobione zdjęcie RTG,nie dające pełnego obrazu
    zwyrodnienia mojej stópki,potem baardzo wnikliwie zbadał moje stopy obie chociaż zlecenie miałam
    tylko na lewą...orzekł,że wygląda to na początek zespołu zesztywniałego palucha,co mnie się od razu
    z palem Azji skojarzyłopotem przepytał mnie na okoliczność posiadanych chorób i przyjmowanych leków
    następnie przepisał preparat w areozolu do stosowania na bolesne miejsce,wypisał na
    PILNE! zabiegi laserem,przykazał żyć i pokochać ból,a na wycieczkę zakupić buty z twardą podeszwą,
    żeby zbytnio nie zginać palucha;na moje zapytanie o drewniaki uśmiechnął się i odrzekł,że może nie aż tak...
    Ponad to zapytał czy jestem posiadaczką wirnikowej pralki,coby sobie robić wodne,wirowe masaże stóp
    z udziałem soli ciechocińskiej lub bocheńskiej...niestety wbrew woli małża mego,którem Rejanem kładł
    się był przed pralką,oddałam ją przed laty dla biednej rodziny...tera mus mnie kombinować,no i będę
    w poniedziałek próbowała znależć te lasery,chociaz wiem od ludzi i pani dochtórki od rehabilitacji,że na NFZ
    graniczy to z cudem raczej...

Będziemy mieli dzisiaj na noclegu dziewczynki,bo dzieciaki udają się na wesele synowego kumpla,
    chłopaka z sąsiedztwa...

No to tyle ja,jak mnie nie wyrzuci tutejszy kubolt...

Awatar kania79

...ach jeszcze coś

Jestem niepocieszona wynikiem referendum w UK to pierwsze primo,a drugie

jak przed każdym meczem zaraz będę piekła ciasto,żeby nie zapeszyć i żeby
    nie było czasem pol*endu z ewro
    Dodam jeszcze,bo nie pamiętam czy Wam pisałam/mówiłam,że syn mój urodzony
    jest na pięć minut przed pamiętnym meczem Polska-Peru (5:1)w Barcelonie
    ...się miał na cześć Smolarka,zdobywcy pierwszej bramki nazywać Włodzimierz,
    zaś ale tatko mój odradził,sarkastycznie dodając coby na drugie dać Lenin

3.V.MY kciukasyza naszych
    hahanka and kasiaogrodniczka like this.

Awatar kania79

...się poczułam jak w siedemdziesiątym czwartym ubiegłego stulecia

proste ciasto z wiśniami i wuala...ależ mam teraz preteksta

Umęczyły mnie dzisiaj wnusie jak nigdy,musi być przez ten gorąc

No to narka
    hahanka and kasiaogrodniczka like this.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dzień dobry kolejny nad-upalny

Przeżywamy rodzinnie dzięki działce i dzięki dmuchanemu dziecięcemu basenowi ... w miejskich blokowiskach ducha wyzionąć można.

Zaraz lecę działkę przygotować na kolejny dzień surwiwalu.
    Trzymajcie się w chłodzie Kumcie

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Nooooo,odrobinkę upał zelżał dzisiaj.
    Wczoraj po burzy dopiero dało się oddychać.
    Pot ciurkiem po mnie leciał , ale chyba każda z Was podobnie miała.
    Nawet mi się lapka nie chciało otwierać ,za co baaaardzo przepraszam.
    Całe szczęście,że w sobotę Anulka pełniła honory domu a wczoraj na chwilkę Wspaczek wpadł.
    Ciekawe jak tam Terenia daje sobie radę z kotkami.

Nie będę tu szczegółów opisywała,ale już jestem do granic możliwości wyprowadzona przez "opiekę"nad ciężarnymi z ramienia NFZ.
    Co robić jeśli studentki nie stać na prywatne wizyty a tym bardziej na prywatne badania i USG?
    To jest koszmar,a podobno tak bardzo naszym rządzącym zależy na tym żeby się dużo dzieci rodziło.
    Opowiadałam swojej koleżance o kłopotach Moniki i nie chciała mi wierzyć.Ma 3 letnią wnuczkę i podobno wszystko było bez problemów.
    Wczoraj do mnie zadzwoniła i wszystko odszczekała
    Okazało się,że jej córcia też jest w ciąży tylko dopiero 6 tygodni i ma takie same problemy ze znalezieniem lekarza prowadzącego ciążę na NFZ.W przychodniach /dawnych rejonowych/ są zatrudnieni ginekolodzy ........ale ciąży nie prowadzą.
    To ja się pytam po co tam siedzą??W przychodni przyszpitalnej do której się w końcu udało Monice zapisać lekarz na nią krzyczał,że za późno przyszła,a siedząca obok położna 3 tygodnie wcześniej nie chciała jej zapisać przed końcem 12 tygodnia.
    Oczywiście ze wspaniałym komentarzem,że do 12 tygodnia pierwsza ciąża może sobie popłynąć.
    Ufffff,ja nie wiem jak ja dożyję do stycznia.Nerwy mnie zeżrą.A to małe takie pyskate i wygadane a w swojej sprawie to siedzi cichutko jak trusia.
    Trzymcie się kochane.

Uprawnienia umieszczania postów