Strona 834 z 1623 PierwszyPierwszy ... 334 734 784 824 832 833 834 835 836 844 884 934 1334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,331 do 8,340 z 16223
Like Tree8451Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar Solange37
    Solange37 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry
    Dziękuję baaardzo za życzenia

Nie odzywałam się, bo ...jakoś tak. Przepraszam.

Nie wiem, czy zajrzę do Nowego Roku, więc składam wam serdeczne życzenia.
    Niech 2017 rok przyniesie wam samą radość, upragnione cele, zdrowie, spokój ducha i niech będzie obfity w całej swej łaskawości.

Uściskowywuję serdecznie.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Właśnie wpadłam choć na chwilę bo dzisiaj się zwijam jak w ukropie.
    Byłam na zakupach, zarejestrowałam kartę w plusie(rok ważności konta i miesiąc darmowych rozmów piechotą nie chodzi).
    Ja mam taki drugi telefon zapasowy, ale czasami się przydaje.
    Przeżyłam dzisiaj szok, wróciłam z zakupów już po zmroku, głodna, zabrałam się za jedzenie.Koty kręciły się koło misek ale nie zjadły południowego wkładu wiec im nie dokładałam. Widziałam dwa, ale często jest tak , że któryś śpi w szafie albo w drugim pokoju.
    Aż tu dzwonek i w wizjerze widzę sąsiada z kotem na ręku.
    Pomyślałam cholera jak mam trzy koty to znalazł jakiegoś na ulicy i mi niesie. Otwieram zamaszyście , a u niego na ręku moja Kaśka.
    Z wrażenia nawet się nie zapytałam jak do niego przyszła, a on mówi , że już drugi raz.Przeprosiłam i podziękowałam, ale jak ona i którędy wyszła to nie wiem.
    I kto z opiekunów mi nie powiedział, że mu Kasia się zapodziała???????Ciekawe.

Dziękuję Ewie za życzenia, nawzajem dobrego roku obfitującego w piękne zdarzenia życzę.
    Ja też nie skojarzyłam , że to Wigilia i że ma imieniny.Po prostu "siadł i wstydził się".
    Ale obiecałam sobie w tym roku 1 stycznia założyć konto na Facebooku, będę bardziej na bieżąco w waszych sprawach.
    Dobrze, ze Ewa się odezwała bo nie wiedziałam co znaczy jej milczenie i nieobecność.Nigdy chyba nie było aż tak długie.
    Dobrze, że się przełamała i zajrzała, jakoś tak lżej na sercu.
    RASTI4949 lubi to.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Z wrażenia nawet się nie zapytałam jak do niego przyszła, a on mówi , że już drugi raz.Przeprosiłam i podziękowałam, ale jak ona i którędy wyszła to nie wiem.
    No jak to????To kilka dni Kasiuli nie było???Czy dzisiaj też jakaś opiekunka zaglądała???
    Drugi raz....... same zagadki.Pewnie między nogami smyka jak ktoś obcy wchodzi do mieszkania.
    To dopiero wędrowniczka jedna.Z wrażenia chyba bym padła.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Brzuch mi ciąży jakbym podobnie do Grazynkowej wnusi wkrótce się rozwiązania spodziewała...
    Zapomniałam Wam napisać ,że szok przeżyłam okropny.
    Tak rozmawiałyśmy w święta jak brzuszek Monisi przeszkadza w codziennym życiu.
    Ona mówi,że najgorzej jest ze spaniem,bo trudno się na drugi bok przekręcić.
    Tak ogólnie w dzień jej nie przeszkadza i na dowód...podniosła nogę do góry i palcami STOPY podrapała się w ucho,a później tą stopę na szyi położyła. No nieeeee myślałam,że padnę

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Wieczorne heloł

Cytat Zamieszczone przez Solange37 Zobacz posta
    Dzień dobry
    No i od razu jasniej zrobiło się I Tobie Ewuniu - Szczęśliwego Nowego Roku!

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    podniosła nogę do góry i palcami STOPY podrapała się w ucho,a później tą stopę na szyi położyła

No Grażynko, nic nie mówiłaś, że wnusia umiejętności kobiety-gumy posiada

Tereniu, skoro Kasiakociczka do tego samego sąsiada ucieka, to może wybrała go sobie na swojego człowieka? (rym niezamierzony - sorki ) Może on chętny by był, żeby opieką kociczkę otoczyć?

Ja, podobnie jak KasiaO, święty spokój sobie bardzo cenię . Lubię te momenty, kiedy wszystko jest uładzone, problemy rozwiązane, pilne sprawy pozałatwiane ... Tyle, że takie chwile są bardzo krótkie, a wlaściwie mocno ulotne - zaraz jakis nowy problem się wykluwa i ciągnie za sobą rodzeństwo ... Nu, ale to życie właśnie

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Troszkę w nocy śnieżek poprószył .
    Cudnie się skrzy na jodłowych gałązkach,choć mrozu u mnie nie ma .Równiutkie zero.

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    No Grażynko, nic nie mówiłaś, że wnusia umiejętności kobiety-gumy posiada
    Sama o tym nie wiedziałam,tym bardziej,że zawsze "puszysta" była.
    Co prawda lata temu chodziła na naukę tańca brzucha i bardzo lubiła właśnie tak sobie poćwiczyć,ale żeby nogę na szyję.....tego sobie nie wyobrażałam.No a już całkowitym zaskoczeniem było,że brzuszek w ostatnich dniach ciąży nie przeszkodził jej.
    Nawet się śmiałyśmy,że jak już akcja się zacznie to może taką pozę przyjmie w szpitalu,dopiero by był szok dla położnej
    Czekamy i czekamy,ale ja tak w skrytości myślę,że może poczeka młody Lewek jeszcze te 2 doby żeby w 2017 się urodzić.
    W końcu zarobili by 500 za szczepienie.
    Sama dzisiaj sobie siedzę i lenię się.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!
    Dzieki za pozdrowienia Ewusine...faktycznie jakos tak jasniej sie zrobilo gdy do nas zagladnela.
    Jeszcze tylko Kaasi Lodzkiej brakuje. Mowiac szczerze faktycznie troche niepokojajace jest to jej dlugie milczenie...czyzby jakies klopoty zdrowotno-rodzinne?
    Kaasiu odezwij sie prosze... ja wiem, ze ty lubisz pisac duzo, gdy sie pojawiasz-ale krotka informacja dla uspokojenia w momencie gdy na dluga nie ma czasu, czy ochoty...tez jest czasami dobra.

A jaka u mnie sytuacja dietetyczna? Ano taka...

aisak102 and RASTI4949 like this.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka...
    Mam nadzieję,że wszystko,co złe pozostanie w tym starym roku...
    Na Nowy życzę Wam i sobie oczywizda wszystkiego co naj,naj,naj...
    a zdrowia przede wszystkim...swojego i bliskich...

...troszkę mi się zainfekował komputer...i włączanie go powoduje wqw,to i staram się
    nie w"włanczać",coby się dodatkowo nie stresować...a od zmarwień uciekam

No to jeszcze raz wszystkiego dobrego,mile dzisiejszego wieczoru spędzonego

...dla Monisi szczęśliwego,jak najmniej bolesnego rozwiązania

P.S.będę próbowała robić takiecós
    z bloga[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    hahanka and RASTI4949 like this.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    ..dla Monisi szczęśliwego,jak najmniej bolesnego rozwiązania
    Dziękuję Aniu .
    Czekamy,czekamy.......
    Mówiąc prawdę,ja spokojna jestem i zadowolona,bo termin bliższy jest temu co babcia wyliczyła na postawie pierwszych ruchów niż światli wspomagani nowoczesnym sprzętem lekarze.
    Wczoraj była na co tygodniowym "badaniu".Tym razem tylko KTG zrobili i nie badając ,na podstawie poprzedniego USG stwierdzili,że termin przesunie się z 24grudnia na 9 stycznia.
    Kolorowy zawrót głowy.Całe szczęście Monisia dosyć spokojnie podchodzi do tych rewelacji.Bardziej denerwuje się Dorotka.
    No cóż trzeba się w cierpliwość uzbroić.
    Pogoda cudna jest , słonko powoduje wzrost endorfin i człowieczkowi chce się żyć mimo wszystko.
    Kochane moje,ponieważ niezbyt wierzę w mój mobilny ,już teraz życzenia złożę.
    Wszystkim moim kochanym kuneczkom,oraz podglądającym duszkom wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku.
    Żebyśmy w zdrowiu doczekali następnego Sylwestra .
    Mam też nadzieję,że Nowy Rok przyniesie same dobre zmiany i zrealizuje chociaż część naszych marzeń.

Aniu,ja już kilka razy robiłam serową roladę z różnymi nadzieniami.Jest pyszna.
    Można ,tak jak w przepisie ,ponownie zapiekać ,można też nadziewać gotowym farszem i tylko zostawić do związania,podobnie jak szpinakową
    hahanka lubi to.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dzień dobry bardzo słoneczny

U mnie specjalnych przygotowań nie ma. Przyjaciółka powiedziała, że byc może wpadnie wieczorem, ale nie chcę się nastawiać, bo potem zawód i żal Jak wpadnie, to będziemy improwizować
    TZ kupił jakies najpotrzebniejsze artykuły na dziś i jutro (na jutro młodych na obiad zaprosilam), ogarnęłam chałupkę i mam wolne :mdr. Może na jakis spacer się wybiorę, korzystając z jasnego nieba i sloneczka

Za życzenia noworoczne bardzo dziękuję i sama się dołączam życząc Wam,
    Kumy stacjonarne i Kumy okołowątkowo zaprzyjaźnione oraz Waszym bliskim

Szczęśliwego Nowego Roku 2017 !!!
    hahanka, TinnGO and RASTI4949 like this.

Uprawnienia umieszczania postów