Strona 995 z 2010 PierwszyPierwszy ... 495 895 945 985 993 994 995 996 997 1005 1045 1095 1495 1995 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,941 do 9,950 z 20097
Like Tree8635Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Gratulacje Babciuni i Rodzicom...zdrowia dla maluszka i mamci...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    Dzień*dobry

Staś jest już na świecie, dostał 10 punktów, ma 54 cm długości i waży 3,4 kg.

No to się nazywa chłopak na schwał, no i jakie ładne ma imię, nie jak nasz Antoni.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Leje u mnie od wieczora.Nawet jestem z tego zadowolona,bo wczoraj solidnie popracowałam na klombiku.
    Usunęłam wszystkie chwasty,poobcinałam pożółkłe liście liliowców i innych bylin a zebrało się tego 2 taczki .
    no i posadziłam 50 cebulek tulipanów papuzich i podwójnych.
    Na sam koniec sadzenia potknęłam się o wystający korzeń i runęłam jak długa w krzaczysko dzikiej róży.
    Kilka dobrych minut leżałam prostując stopniowo nogi i rękę.Miałam pietra czy coś się nie złamało.
    Jakoś się pozbierałam i wściekła na siebie powlokłam do domku.Żebra z prawej strony bolą mnie i lewe kolano w którym coś chrupnęło.
    Najgorzej spuchnięta jest prawa dłoń.Palcami ruszam więc chyba jest tylko stłuczona.
    Zostało jeszcze do wsadzenia 25 żonkili,ale to już pan mąż zrobi jak przestanie padać

Od rana nie mogłam wejść na forum , więc wysłałam sms-a do Tereni z życzeniami imieninowymi ,ale tu jakaś cisza,więc nie wiem czy pomyliłąm daty?Aj tam , życzeń dobrych nigdy nie jest za dużo.

Moje serdeczne gratulacje dla babci Monki i rodziców Stasia a jemu samemu zdrówka dużo życzę.
    Trzymcie się kochane moje a ja spadam do łóżeczka.
    Trzeba wykorzystać,że mąż jest dzisiaj w domku i dać się sobą zaopiekować

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Od rana nie mogłam wejść na forum , więc wysłałam sms-a do Tereni z życzeniami imieninowymi ,ale tu jakaś cisza,więc nie wiem czy pomyliłąm daty?
    ...ooo BożeszTymój...Tereni imieniny......jakież fopas

Więc Tinnzdrowia i zdrowia i zdrowia ie jeszcze raz zdrowia i pociechy z kociastych
    RASTI4949 lubi to.

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    spadam do łóżeczka.
    Trzeba wykorzystać,że mąż jest dzisiaj w domku i dać się sobą zaopiekować
    ...koniecznie...i tak uważam,że robisz bardzo wiele...a z takim upadkiem to nie ma żartów...

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    Staś jest już na świecie, dostał 10 punktów, ma 54 cm długości i waży 3,4 kg.
    Gratuluję i witam w gronie babć.

PS. Mój też jest Staś i miał bardzo podobne wymiary po urodzeniu. Będą świetni chłopcy.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Wieczorne heloł

No więc tak:

Stasiowi nowonarodzonemu duuuużo zdrowia i wspaniałego rozwoju Niech mu Wszechświat zawsze sprzyja!!!
    Rodzicom Stasia też zdrówka (zwłaszcza Mamuni) i radości z synka! A Babuni Moniuni - samej czystej rozkoszy z posiadania takiego wnusia

Tereni moc życzeń zdrowia i wielu pociech z kocich podopiecznych! Niech Ci Teresko, słonko świeci każdego dnia

A ja powróconam z Petersburga, a dzis jeszcze powróconam z nagłego wyjazdu do Krakowa. Nagły wyjazd samochodem, w ulewny deszcz, był czystym szaleństwem, ale TZ do szaleństw łatwo dae sie przekonać ... nu ale w wyniku tego szaleństwa mogę radosnie odtrąbić koniec moich siedmioletnich sądowych perturbacji ... otrzymałam swoją część spadku po babci i ojcu i jestem zadowolona

L
    kania79, Kaa888, hahanka and 2 others like this.

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

dzień dobry,

Teresko, wszystkiego naj, naj, naj, zdrowia, optymizmu i pociechy z kotów

Oraz gratulacje dla świeżo upieczonej babci

Natomiast admina uprasza się o większą skuteczność w blokowaniu spamerów

choć może niesłusznie się unoszę, jeśli byłam odosobniona w wysyłaniu raportów....
    a może wy też zgłaszacie tych oszołomów do blokowania...? (trójkątny znaczek z wykrzyknikiem pod postem)
    kania79 and RASTI4949 like this.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez Kaa888 Zobacz posta
    Teresko, wszystkiego naj, naj, naj, zdrowia, optymizmu i pociechy z kotów
    Dzień dobry, dzięki za życzenia, zwłaszcza cieszy mnie niezapominanie o moich kociastych.Żyjemy sobie w przytulnym , ciepłym mieszkanku tuląc się wieczorkiem do siebie.
    Wczoraj Kasia zlądowała z szafy razem z legowiskiem , ale ponieważ w sypialce było otwarte okno, wlazła pod legowisko leżące do góry nogami, między poduszkę, a gondolę i spała w cieple, niewidoczna dla mnie, czekając na moje położenie się spać.
    Ten kot jest za mądry jak na takiego małego, szyldkretowego paskudka.
    Balkon jest zamknięty, głównie z uwagi na ich wspinanie się na górę szafki i zeskakiwanie na łeb na szyję na dół. Muszę zrobic ułatwienia we włażeniu(bo oderwą siatkę od balkonu wyżej) albo coś sobie przetrącą przy tych zeskokach bo uderzają o wszystko -taboret, próg itp.
    Gratki dla naszej drogiej "wzbogaconej"Kasi.
    Co do spamu , też użyłam tego trójkącika, ale ja nigdy jeszcze nim się nie posługiwałam.
    Narka, bo mam dzisiaj asortymentówkę i mus mi na pokoje dyrekcyjne się udać.

Awatar kania79

HEJKA...środowe,z lekuśkimi przebłyskami niebieskiego nieba, więc nic mi dzisiaj nie potrzeba

Cytat Zamieszczone przez Kaa888 Zobacz posta
    a może wy też zgłaszacie tych oszołomów do blokowania...? (trójkątny znaczek z wykrzyknikiem pod postem)
    Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Co do spamu , też użyłam tego trójkącika, ale ja nigdy jeszcze nim się nie posługiwałam.
    użyłam i ja,skoro już się dowiedziałam ,zaś ale myślę,sądzę,że grasowanie onego pana po wątkach jest za cichym
    przyzwoleniem właścicieli jestemfita...może dzięki temu mamy się jeszcze gdzie wirtualnie spotykać
    głupio myślę/kombinuję

Uprawnienia umieszczania postów