Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: Co ostatnio kupiliście przez internet?

beginka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Co ostatnio kupiliście przez internet?

kosmetyki

mirabelka1 jest nieaktywny Nowy na forum

Na rynku pojawiła się książka "czarownica", oczywiście musiałam ją mieć . Nie pozostało mi nic innego jak tylko zamówić sobie ją w matrasie. To właśnie jest mój ostatni zakup przez internet

Awatar GingerGirlWOW
    GingerGirlWOW jest nieaktywny Nowy na forum

Płyty muzyczne

kiiinga jest nieaktywny Nowy na forum

Mój ostatni zakup internetowy to jak na typową kobiete przystało torebka. Nie należała do najdroższych bo zapłaciłam za nią aż całe, skromne 30zł więc jestem mega zadowolona. Wiee razy sparzyłam się kupując coś na internecie bo albo zły rozmiar albo coś zupełnie inaczej wygląda więc teraz za nim coś kupię to milion raz się nad tym zastanawiam.

Awatar violauryniak
    violauryniak jest nieaktywny Nowy na forum

Mój ostatni zakup, to paski wybielające. Niestety wycofali je z ogólnej sprzedaży. Jednak po konsultacjach z kilkoma stomatologami, dowiedziałam się, że nie są one aż tak szkodliwe, pod warunkiem, że nie będziemy ich stosować nałogowo. Bardzo gorąco polecam paski firmy Crest. Pozdrawiam

beginka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez violauryniak Zobacz posta
    Mój ostatni zakup, to paski wybielające. Niestety wycofali je z ogólnej sprzedaży. Jednak po konsultacjach z kilkoma stomatologami, dowiedziałam się, że nie są one aż tak szkodliwe, pod warunkiem, że nie będziemy ich stosować nałogowo. Bardzo gorąco polecam paski firmy Crest. Pozdrawiam

A czy te paski faktycznie wybielają, bo też się nad nimi zastanawiam. Ostatnio kupiłam sobie fajną torbę materiałową z nadrukiem "Taka sytuacja" od samego producenta. No cóż, nic nie poradzę, że lubuję się w takich gadżetach
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 18-02-2016 o 12:35

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Sczerze, to bardzo dużo kupuję przez internet. W sumie wszystko, za wyjątkiem ubrań, bo te jednak wolę przymierzyć "na żywo" w sklepie. Chyba, że mam upatrzony jakiś konkretny model w moim rozmiarze, a akurat w internecie znajdę taniej, to wtedy owszem. Właśnie ostatnią rzeczą, którą kupiłam były buty na siłownię. Opłacało się, bo w internecie znalazłam je o 50 złotych takiej niż w Decathlonie, gdzie już miałam je kupować Następna będzie książka, biografia mojego idola, Bernarda Sumnera, której oczywiście nie mogę znaleźć w żadnej księgarni, ani w Empiku.

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Ja mam manie czytania książek i nowości o żywieniu Moja półka coraz bardziej się zapełnia tym tematem, więc książki to moje podstawowe zakupy przez internet U mnie jedzenie i żywnosć są na pierwszym miejscu w moim życiu : praca, studia, dom, hobby... całe życie kręci się w okół tego

starunia jest nieaktywny Nowy na forum

Hmmm.. ostatnio? Kupiłam sobie w końcu plastry z woskiem do depilacji twarz. Ile razy zaglądałam po nie do Rossmana, tyle razy albo ich nie było albo były w normalnej cenie. Na allegro znalazłam za pół ceny normalnej ceny.

Tak z ciekawości… kupujecie często na Allegro? Jeśli tak to co najczęściej?
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-03-2016 o 12:20

Chuda_szkapa jest nieaktywny Nowy na forum

Ostatnio kupiłam sobie tapety i jestem zadowolona, że wreszcie ożywiłam ściany w mieszkaniu. Do tego kupiłam sobie fajną bieliznę na allegro ^^
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 17-03-2016 o 09:19

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów