Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Umeblowanie gabinetu

olgiernuk79 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Umeblowanie gabinetu

Witam. Ostatnio sporo się dyskutuje o futurystycznym wystroju biura. W sieci jest wiele blogów, które prezentują meble do biura w nowoczesnej odsłonie. Nie wiem, jaki wpływ na postrzeganie firmy mają takie lady recepcyjne w siedzibie firmy. Czy innowacyjny wygląd biura ma pływ na efektywność pracy pracowników. Równie istotną dla mnie kwestią jest fakt czy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wpływają pozytywnie na odwiedzających nas kontrahentów? Czy dzięki takim rozwiązaniom, klienci chętnie zawierają umowy? Wiadomo, że wygląd firmy jest bardzo ważny, ale zastanawiam się do jakiego stopnia tego typu meble konferencyjne podnoszą dochody danego biura, które zainwestowało w tego rodzaju meble biurowe.

Chuda_szkapa jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Umeblowanie gabinetu

Fajne te meble my w biurze zamówiliśmy fototapety na wymiar do sali konferencyjnej aby ta sala wyglądała nowocześniej i tez te fototapety zrobiły swoją robotę, ogólnie na fototapetka.eu jest spory wybór i każdy coś dobierze do swojego biura.
    Ostatnio edytowane przez Chuda_szkapa ; 28-11-2016 o 10:20

Mika95 jest nieaktywny Nowy na forum

A co z elektroniką? Nie można zapomnieć o czymś takim. Polecam pooglądać: i może coś wybrać
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 13-04-2018 o 05:55

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Chyba powinno się tak umeblować, żeby było nam wygodnie, nie tylko się podobało, ale i by było praktyczne

moldavia jest nieaktywny Nowy na forum

Ja właśnie aranżuję swój gabinet w firmie i bardzo spodobała mi się ta wizualizacja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Kolorystycznie w 100% w moim guście. Podobne meble mam zamówione, ale najistotniejszy deseń czyli rolety już zamówiłam na stronie sklepu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dowiedziałam się, że nawet identyczny kolor będę miała. Koniec remontu mojego gabinetu powinien nastąpić na przełomie tego i następnego miesiąca to podeślę Wam zdjęcia i się pochwalę.

Bramkarz1989 jest nieaktywny Nowy na forum

Futurystyczne zdecydowanie do mnie nie przemawiają.

jeeaaclynqb jest nieaktywny Nowy na forum

Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...

Awatar Puwas
    Puwas jest nieaktywny Nowy na forum

Ej, takie futurysyczne meble chyba widziałam jak oglądałam we Wrocławiu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z kuchnią. W jednym pokoju (salon) były właśnie takie meble. Wyglądają super Niestety, studenckie realia wzięły górę Szkoda, bo mega mi się podobało

Ashleys jest nieaktywny Nowy na forum

Zakurzone meble trzeba przeczyścić, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to fachowcy którzy powinni się tym zająć.

WiktoriaZięba jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli chodzi o wystrój gabinetu to zgadzam się z ogólną zasadą "ZieloneJabuszko", że gabinet powinien być przede wszystkim praktycznie urządzony. Ja u siebie mam bardzo minimalistycznie zagospodarowaną przestrzeń. Oczywiście to co niezbędne jest - biurko, komputer, meble na dokumenty i książki. Dodatkowo na ścianie powiesiłam kilka swoich certyfikatów, a w pustych przestrzeniach położyłam pare kwiatowych kompozycji które dorwałam na bomm.pl. Jest niewiele rzeczy, ale myślę że jest praktycznie Oczywiście każdy powinien kierować się swoim poczuciem estetyki tak, aby w codziennym miejscu pracy czuł się jak najlepiej.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów