Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Reklama strony w wyszukiwarce

natkawal76 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Reklama strony w wyszukiwarce

Cześć, moja żona posiada gabinet stomatologiczny i rozważam co jeszcze mogę uczynić, żeby pozyskać jeszcze większą liczbę pacjentów z Internetu. Domena ze stroną jest pozycjonowana w Google oraz nawet ma dość wysokie pozycje na interesujące mnie słowa kluczowe. Natomiast mam ochotę zwiększyć liczbę pacjentów poprzez inne kanały reklamy domeny: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i tu robi się kłopot. Kampanie Google Adwords są dość drogie w branży stomatologicznej. Jest spora liczba dentystów w naszym mieście. Pomyślałem może o prowadzeniu kont na serwisach społecznościowych, lecz nie mam pojęcia czy te działania będą miały przełożenie na nowych klientów? A co wy o tym sądzicie.

martynaS5 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Reklama strony w wyszukiwarce

Ja bym zleciła pracę jakiejś agencji, która się w tym specjalizuje.

dobrawa3 jest nieaktywny Nowy na forum

jeśli chodzi o reklamę online, polecam copywritera [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sprawnie, szybko, profesjonalne teksty

anielka88 jest nieaktywny Nowy na forum

facebook ok, zbierajcie pozytywne opinie na tym albo jakimś znanymlekarzu, ale nie dodawajcie zdjęć pacjentów z otwartą paszczą

dobrawa3 jest nieaktywny Nowy na forum

Polecam dobrego copywritera np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

madziorek95 jest nieaktywny Nowy na forum

A poza internetem też się reklamujecie czy tylko na taką formę postawiliście? U nas jest to połączone z gadżetami - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] takie pokrowce świetnie przyciągają uwagę potencjalnych klientów i to się na prawdę sprawdza

bobini jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    WROCŁAW

Też się zastanawiam nad reklamą firmy w sieci, ale najpierw potrzebuję dobrej strony www . Przeglądałam ofertę firmy Argonium i naprawdę mnie zaciekawiła, czy ktoś współpracuje z tą firmą lub słyszał jakieś opinie na jej temat?

proffelf jest nieaktywny Nowy na forum

Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to podstawa przy reklamie w internecie (jeśli będą na niej jakieś błędy, Google nie chętnie będzie nas pokazywać w wysokich pozycjach wyszukiwarki Google). Warto zadbać o jakiś profil na fb, na pewno bardzo ważnym aspektem jest posiadanie wizytówki Google - to zwiększa lokalną widoczność naszej firmy - dodatkowo zbiera również cenne opinie od naszych klientów. Jeśli nie wiesz jak się samemu za to zabrać są firmy, które oferują usługę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Takie firmy zajmują się obsługą stron internetowych, kontami na social mediach,reklamą w interencie, tworzeniem stron internetowych. Warto poczytać na ten temat i sprawdzić takie firmy w swojej okolicy i nie tylko.

mimmi jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kielce

Cytat Zamieszczone przez bobini Zobacz posta
    Też się zastanawiam nad reklamą firmy w sieci, ale najpierw potrzebuję dobrej strony www . Przeglądałam ofertę firmy Argonium i naprawdę mnie zaciekawiła, czy ktoś współpracuje z tą firmą lub słyszał jakieś opinie na jej temat?
    Znalazłam ich ofertę tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mają bardzo dobre opinie i duże doświadczenie.

Uprawnienia umieszczania postów