Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zaćma

giwea jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Zaćma

Wiem, że forum jest bardziej o zdrowym odżywianiu, ale może ktoś z Was będzie mi w stanie pomóc, a raczej mojej babci.

Otóż okazało się ostatnio, że moja 70-letnia babcia ma zaćmę. Okulista powiedział, że najlepszym rozwiązaniem będzie laserowe usuwanie zaćmy. Ten zabieg ma jej pomóc, ale na niego trzeba czekać aż 3,5 roku! To zdecydowanie za długo, biorąc pod uwagę, ile lat ma moja babcia. Po drugie, babcia boi się zabiegu i wolelibyśmy go uniknąć. Może Wy będziecie mi w stanie pomóc. Wie ktoś z was czy są jakieś leki, które hamują rozwój zaćmy?

ress1 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Zaćma

Giwea, najlepszym rozwiązaniem dla Twojej babci jest zabieg. Moja babcia też miała podobny problem i dzięki sąsiadce, która powiedziała nam o możliwości, leczenia zaćmy w Czechach nie czekała tyle czasu na zabieg.

Sprawdź sobie AlfaVision. Moja babcia tam leczyła się i jest zadowolona, choć z tego co się orientuje, to chyba nie robią laserowej operacji, ale za to są mega skuteczni i sprawdzeni, więc warto na nich postawić Poczytaj sobie o nich i zabiegu tu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

FitMariusz jest nieaktywny Nowy na forum

Zgadzam się. Wszelkie inne metody leczenia mogą jedynie łagodzić skutki tej choroby, ale jej nie uleczą i nie zatrzymają. Polecam wizytę w klinice [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

FitMariusz jest nieaktywny Nowy na forum

może warto jednak wybrać się do sprawdzonego okulisty i zapytać o jakieś metody na polepszenie wzroku? Ewentualnie skonsultować możliwość operacji wady? Jeżeli pochodzisz z okolic Trójmiasta to mogę Ci polecić klinikę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], mają bardzo profesjonalną obsługę, jestem pewna, że będziesz z niech zadowolony.

Uprawnienia umieszczania postów