Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ciekawe sklepy internetowe.

duff231 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Ciekawe sklepy internetowe.

Hejka, robicie zakupy przez internet? Ja ostatnio sporo kupuje przez internet i szukam ciekawych stron. Akurat przy okazji renowacji mojego Audi 80 znalazłam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Można tam dostac dobrej jakości części samochodowe online. A Wy co ciekawego znacie?

alka12 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Ciekawe sklepy internetowe.

Ja też dużo rzeczy kupuję przez internet, a to dlatego że jest taniej po prostu. Na przykład trafiłam na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , właśnie takiego małego wentylatora biurkowego potrzebuję na USB. Też nie lubię tego chodzenia po sklepach, wolę sobie zamówić w domu i poczekać na przesyłkę.

Bora111 jest nieaktywny Nowy na forum

Według mnie ciekawym sklepem, z którego w ostanim czasie korzystam jest sklep meblowy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Dzięki niemu uzyskasz piękne wnętrze i atrakcyjne mieszkanie swoich marzeń.

Wiktoria33 jest nieaktywny Nowy na forum

Teraz często kupuje na tym aliexpres, bo dostawa do Polski z Chin jest darmowa, a w dodatku jest sporo tanich rzeczy, których nie ma u nas. Najlepiej zamawiać na aliexpress przez wyszukiwarkę produktów [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Te same rzeczy są na allegro z tym, że tutaj jest taniej bo prosto od producenta, a i można płacić na tym aliekspres w złotówkach nie trzeba przyewalutowywać na dolary

fryka jest nieaktywny Nowy na forum

Ja ostatnio szukałem mechanika zajmującego się naprawą elektroniki samochodowej i znalazłem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Zaskoczyło mnie to, że można im wysłać*część do naprawy, a oni w max 2 dni ją naprawią i odsyłają. Spotkaliście się*już kiedyś z serwisem, który tak naprawia elektronikę samochodową?

Uprawnienia umieszczania postów