Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Uraz na rowerze

duff231 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Uraz na rowerze

Siemka, co robicie jak macie jakiś uraz po upadku na rowerze? Zastanawiam się czy kostkę leczyć w domu czy wybrać się do jakiegoś dobrego rehabilitanta. Na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] akurat znalazłem bardzo fajnej jakości usługi. Mają tam wiele dobrych zabiegów.

Michaal90 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Uraz na rowerze

Bardzo współczuję. Ja też doznałem podobnego urazu na rowerze i wiem jak duży jest to problem dla osoby aktywnej fizycznie. W takim przypadku nie radzę leczyć się na własną rękę, tylko udać się do specjalisty. Ja chodziłem na zabiegi rehabilitacyjne do przychodni [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w Świdnicy. Po kilku tygodniach ból całkowicie ustał, a ja mogłem wrócić do uprawiania sportu.

PatrycjaD jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Uraz na rowerze

Hej! Uraz kolana oj przykra sprawa bo długo się goi. Osobiście poszłabym na twoim miejscu do dobrego fizjo, żeby mieć pewność że po kontuzji będziesz tak samo sprawny jak przed. W klinice Enel Sport mają bardzo dobrych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt do badań. Mi robili badania biodex, na takim specjalnym krześle powiedzmy, co służy do pomiaru mocy i siły mięśni i pozwala ocenić czy rehabilitacja pomogła itd opieka tam jest profesjonalna, chociaż ja profesjonalnym sportowcem nie jestem

Uprawnienia umieszczania postów