Strona 3 z 58 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 571

Wątek: A czy Ty, spotkałaś się kiedyś z kimś poznanym przez internet?

Awatar heeelp
    heeelp jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    7

Domyślnie Odp: A czy Ty, spotkałaś się kiedyś z kimś poznanym przez internet?

Ponoć miłość jak sraczka przychodzi z nienacka, dlatego nie powinno się jej szukać na siłę... ja jednak uważam że szczesciu trzeba nieco pomóc i również zalogowałam sie na portalu randkowym. Efekt- po roku od zalogowania i momentu pierwszych 20 kg mniej nabrałam pewnosci siebie i zdecydowałam sie spotkac z facetem. To juz w piątek. Ide jednak na totalnym luzie bez wyobrazen. Chyba to najlepsze podejscie zeby nie było rozczarowań. Natomiast jesli chodzi o spotkania z internetu...to tu równiez mozna znalezc wartosciowe osoby. Ja mam super kumpla i kumpele poznanych na necie. Zdarzały sie tez historie smieszne gdzie spotkalam sie z facetem z czata myslac ze jest 10 lat mlodszy...a tu pan ze sztuczną szczeka . Mam ubaw do dzis. Jednak nie zrazajcie sie dziewczyny i zachowujac maxymalnie swoje bezpieczenstwo otworzcie sie na nowe znajomosci .

Lat: 27

katkanna Guest

Cytat Zamieszczone przez Majussia Zobacz posta
    kiedys tez poznalam przez neta facecika z ktorym rok gadalismy godzinami przez telefon, oboje przez te gadki sie w sobie troszku zakochalismy a po spotkaniu okazala sie kompletna klapa.... wiec naprawde bardzo roznie to bywa
    Miałam niemal dokładnie to samo, tyle że klapa była dla mnie, on się jednak mocno zaangażował i hm... odkręcanie tej sytuacji było dość niefajne, szczególnie tłumaczenie komuś przez GG i tel, że to jednak nic z tego :/

jestem zbyt zagmatwaną osobowością żeby znaleźć dla siebie faceta, seiro :P
    Każda tak pitoli, a potem jednak się parują. Ja jestem podręcznikowym przykładem - poznałam mojego męża w takim momencie życia, kiedy byłam już na milion % przekonana, że moje felery fizyczne i psychiczne nie pozwolą mi na stworzenie żadnego funkcjonalnego związku

Awatar MogeWiecej
    MogeWiecej jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    3

Cytat Zamieszczone przez kousek Zobacz posta
    To co Ty im robisz?
    Bądź sobą i tyle, taką naturalnością wyrwiesz każdego chłopa

no własnie o to chodzi, zę jestem naturalna:P
    .................................................. ............

Awatar totylkologin
    totylkologin jest nieaktywny Nowy na forum

Poznałam w ten sposób wielu ludzi. Przeżyłam dzięki tym znajomościom wiele przygód.
    Część z nich już się skończyły, inne dalej trwają. Niczego nie żałuję. ; )

Miłość? Też była.
    Jednak związek na odległość to nie dla mnie.
    Bo wszystko zaczyna się od marzeń.

Awatar kousek
    kousek jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Wpisy na blogu
    5

Nie musi być wcale na odległość taka znajomość

MW musisz chyba popracować nad swoją naturalność albo oni niech popracują nad swoimi głowami
    Znajdzie się jeszcze dla Ciebie ten jeden, jedyny, wymarzony i niepowtarzalny, wierzę w to!

Awatar MogeWiecej
    MogeWiecej jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    3

oni mają zakute łby. ją się zmieniać nie zamierzam jeżeli chódzi o charakter. wygląd ok. i powiem szczerze że chciałabym aby mój partner zwracał mi uwagę odnosnie wygladu. nie mówię tu o takich chamskich uwagach.

Awatar totylkologin
    totylkologin jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez kousek Zobacz posta
    Nie musi być wcale na odległość taka znajomość
    Wiem. Pisałam tylko o moim przypadku.
    Znam wielu ludzi, którzy tak się poznali i są ze sobą - mimo odległości. Ci bliżej siebie, również. Choć oczywistym jest fakt, że kiedy mieszkają bliżej siebie mają po prostu łatwiej.

MogeWiecej, o to chodzi by zawsze być sobą.
    Jakie by to miały być uwagi z jego strony?
    Bo wszystko zaczyna się od marzeń.

Awatar heeelp
    Wpisy na blogu
    7

to już za 3 godziny ))) ale jakos sie nie denerwuje i mi nie zalezy...czy to dobry znak czy zły ?

Awatar ania_w_tluszczyku
    ania_w_tluszczyku jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Potsdam
    Wpisy na blogu
    3

raz, kilka lat temu - i to była kompletna porażka. Okazało się że online była jakaś nic porozumiena między nami, a na żywo - tak jakby to był ktoś zupełnie obcy. Może wysłał kogoś innego, albo był tak potwornie spięty. Potem online było znowu ok, więc pozostał kolegą "wirtualnym"

II walentynki 67 kg - OSIĄGNIĘTY, zaprzepaszczony !!!!
    III dzień kobiet 65 kg - OSIĄGNIĘTY i zaprzepaszczony
    IV - 31 grudnia - 60 kg - przełożony na maj

Awatar heeelp
    Wpisy na blogu
    7

napisze krótko.....beznadzieja.........................

Strona 3 z 58 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów