Tab Content
No More Results

1 Wpisy w profilu

 1. Zobacz konwersację
  Witaj! Zajrzałam też do Twojego bloga - fajnie piszesz, ciekawie. Mało kto potrafi mnie zmusić do czytania osobistych wynurzeń w Internecie, toteż naprawdę - możesz czuć się połechtana
  To, co napisałaś na tych nastolatkach jest ważne, bo one tam świrują, odchudzają się w wariacki sposób, dlatego takie ożywcze konkrety to muzyka dla mych uszu. (Jestem moderatorem i powinnam tam patrolować, ale nie jestem w stanie - kasowałabym wszystko, jak leci, gdybym weszła w chwili jakiegoś dołka )
  Co do Ciebie - jeśli ta piękna dziewczyna na zdjęciach na blogu to Ty, to naprawdę - porzuć kompleksy, jeśli jeszcze jakieś są! Zazdroszczę Ci, że już w tym wieku myślisz tak rozsądnie - ja swoje naście przechlapałam na ryczenie przed lustrem i chowanie się przed ludźmi. A wystarczyło tylko dumnie się wyprostować! Niby wiedziałam, że to, co o sobie myślę emanuje na zewnątrz, ale nie potrafiłam tej wiedzy wykorzystać.
  Tak trzymaj!
  Trzymam kciuki za maturę!
Pokazuje wiadomości od 1 do 1 z 1
Informacje o gusia1222

Podstawowe informacje

Data urodzenia
15-02-1994 (28)
Informacje o gusia1222
Biografia:
Licealistka, która w życiu chwytała się wielu rzeczy, jednak nic jej tak nie wychodzi jak niekonsekwentne dążenie do celu. Patrząca na ten świat z zażenowaniem, uwielbiająca odkrywać nieodkryte i łamać ogólnie przyjęte konwencje.
A ogólnie, to na co dzień zajmuję się przede wszystkim angielskim (ambitny plan - studia w Szkocji), interesuję się polityką, public relations, dziennikarstwem, sztuką, nałogowo oglądam filmy i czytuję (książki, felietony, magazyny). Trochę mody, oczywiście w granicach mojej wagi;)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby i zapraszam na swojego bloga:)
Lokalizacja:
Trójmiasto
Zainteresowania:
Muzyka (rock, metal, classic, klezmer, punk, electro, heavy, hard)

Sygnatura


Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
14
Postów dziennie
0.00
Wpisy w profilu
Wszystkich
1
Najwięcej
22-01-2012 12:28
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
29-01-2013 10:53
Dołączył
24-05-2006
Osoby polecone
0

1 Znajomy

 1. peszka  peszka jest nieaktywny

  Znany na forum

  peszka
Pokazuje od 1 do 1 z 1 znajomych