Konwersacja pomiędzy justed i mysza820403

10 Wpisy w profilu

 1. http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/p...ie-dukana.html

  link do strony z przepisami na dukana.
 2. maila przeczytałam a ksiazke juz sobie ściągnelam, dzieki
 3. wysłałm ci maila na prywatną pocztę poprzez portal dieta.pl... tak mi się zdaje,że powinno tak to dziłać. sprawdzałaś skrzynkę? może gdzieś w spamie.
  jak chcesz możesz mi podać swój adres mailowy, ale wyślij to jako wiadomośc prywatną, żeby ludzie nie oglądali, to ci wyślę tez wtedy w załączniku kopię książki dukana, w PDF.
 4. chyba ze chodzi Ci o ta wiadomosc? :"napisłam ,że ''lepiej zrezygnowac''? chyba tak nie napisałam...

  chodzi mi o to,ze jedząc zdrowo i odpowiednio balasując pomiedzy weglowodanami, proteinami i tłuszczami, rózniez można schudnąc i niekoniecznie trzeba przeprowadzać fazy jak u dukana, tylko rozsądnie się odżywiac, dobierac produktu z odpowiedniej grupy: czyli chude mięso, nabiał, itd, spozywac ''dobre węglowodany'' i tez mozna schudnąć bez jakiś tam systemów 1/1 czy 5/5 co nie oznacza, że uwazam,że tak jest lepiej. kazdy musi znaleźc swoj odpowiedni rytm. mój to właśnie ciągłe proteiny z warzywami, a czasem jeden dzien czystych protein. takie jakby dukanowe utrwalanie lecz żeby było jasne- na dukanie nie jestem, choć nie jest mi obcy."
 5. niestety nie dostałam maila
 6. moje zdanie: dla kazdego co innego.
  na mnie 5/5 działa tak samo jak 1/6.
  stan ketozy może istnieć różniez przy spozywaniu warzyw. Dr Lutz (z austrii) pisze, że korzystne działanie weglowodanów obserwuje się, gdy ich ilośc w pożywnieniu wynosi ok 72 gr, dawka ta jest na tyle niska ,że nie przeszkadza w wytwarzaniu ketonów. stan ketozy może zatem trwac nawet podczas fazy z warzywami pod warunkiem zachowania odpowiednich proporcji.

  myszka, wysłałam ci maila, daj znac czy doszło.
 7. teraz przeczytałam Twój komentarz na blogu , Twoim zdaniem lepiej zrezygnowac z dni P i zostac na samych PW . . . nie wiem chyba wybiore 1/1
 8. czytam jedynie to co jest w internecie , nie wiem jaki stosunek P do PW wybrac , ponoc w ostatniej ksiazce Dukan napisał ze 1/1 przynosi podobne rezultaty co 5/5 co byś Ty mogła polecic? pozdrawiam
 9. hej, w odpowiedzi na twoje pytanie: juz powinnas przejśc na rytm naprzemienny. 10 dni to tylko jeśli masz do zrzucenia więcej niż 20 kilo,i jak dukan pisze - tylko za zgoda lekarza, bo spozywanie czystych protein bardzo obciąża nerki.
  zacznij już jeść z warzywami.
  PS. czytałas książke?
 10. oczywiscie otreby wprowadzone 2 łyzki z ciepłym mlekiem 0,5 co wieczór , orientujesz sie może ile powinna trwac faza 1 ? ja dzis koncze 7 dzien , wiem ze ma byc ich góra 10
  pozdrawiam
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 10