Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Czy Monti to dobry pomysł?

adele88 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lublin

Domyślnie Czy Monti to dobry pomysł?

Właśnie czytam książkę " Montignac dla kobiet" i zastanawiam się czy wprowadzić ją w życie. Chciałam się Was poradzić i zapytać o opinię (zarówno osoby które stosują tą dietę lub które kiedyś ją stosowały). Warto?
    Mało jest osób na tym wątku...co mnie trochę dziwi, bo dieta wydaję się o wiele bardziej rozsądna i zdrowsza od dukana.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: Czy Monti to dobry pomysł?

Cytat Zamieszczone przez adele88 Zobacz posta
    Właśnie czytam książkę " Montignac dla kobiet" i zastanawiam się czy wprowadzić ją w życie. Chciałam się Was poradzić i zapytać o opinię (zarówno osoby które stosują tą dietę lub które kiedyś ją stosowały). Warto? Mało jest osób na tym wątku...co mnie trochę dziwi, bo dieta wydaję się o wiele bardziej rozsądna i zdrowsza od dukana.
    Osobiście uważam dokładnie tak samo jak ty, że jest zdecydowanie zdrowsza.Wprowadzilam ją po kilku miesiącach trudności z utrzymaniem wagi na IV Fazie(zaczęłam źle się czuć w czasie proto dni).Dieta przeszła chyba dni swojej swietności i na tym forum jest mocno wyciszona.Ja osobiście przestałam pisać i radzić się koleżanek, mimo ,że zawdzieczam im zwłaszcza Miss Siou całe wprowadzenie do diety bo poszłam na łatwiznę i zamówiłam catering z dietą MM.
    Powiem też ,że czuję się na niej dużo lepiej niż na IV fazie, tej wersji post Dukanowej bazującej na przewadze białek, ale jest ona trudna (trudniejsza od Dukana), wymaga silniejszego przestawienia domu(produkty,ścisłe godziny posiłków, całkowita prawie rezygnacja ze słodkiego smaku np cukru,miodu).Nie daje tych wentyli bezpieczeństwa jakie stanowiły "uczty" czyli odstępstwo dietetyczne.Fakt jest , że nie przeszłam w edukacji do fazy II MM ,kiedy swobodnie się stosuje zamienniki i liczy bilans glikemiczny posiłku, ja poznałam zasady Fazy I czyli fazy odchudzającej.
    Obecnie po wakacjach (catering mam zamówiony jeszcze na miesiąc) chce za wzorem Maszkuleczki przymierzyć się do Chronodiety doktora Delabosa.
    Uważam MM za zdecydowanie wartościowszą dietę na tzw "resztę życia", ale mnie osobiście trochę za mocno uwierała swoimi smakami i klimatami odmiennymi od moich nawyków.
    Dużo żywsze było forum Zuzla czy Montimaniacy.Poszukaj, może tam będzie gwarniej.Gdybyś wchodziła na MM poczytaj nasz wątek "Po Dukanie czas na MM" jest tam sporo merytoryki takiej od podstaw. Powodzenia.

Awatar Perelka823
    Perelka823 jest nieaktywny Znany na forum

Talking Odp: Czy Monti to dobry pomysł?

Witaj ja również jestem za Montim zdrowsza i powiem szczerze ,że człowiek nie czuje głodu i przede wszystkim zdrowsza Życzę powodzenia

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Czy Monti to dobry pomysł?

To z pewnością zdrowa dieta i gorąco ją polecam
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18 oraz tu: maxi-kraina.blog.spot.com ZAPRASZAM
    Zrzucone na MM:

Bazarek XXL - sprzedam, oddam , wymienię zapraszam do bazarku - sprzedajemy , kupujemy

Uprawnienia umieszczania postów