Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
Like Tree1Lubią to

Wątek: Po Dukanie czas na MM - Część 1

Awatar Ujmos
    Ujmos jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Po Dukanie czas na MM - Część 1

no właśnie chodzi o to że pije 1,5 litra wody niegazowanej jem tylko MM nie mam @ unikam soli jadłam 3 posiłki 2 w i 1 t waga stoi jadłam 2 t i w waga stoi teraz jem 2t i 2 w bo odstęp miedzy posiłkami był za duży i też stoi, ostatni posiłek jem o 18.... na wagę wchodzę codziennie i albo jest 84,4 albo czasami 83,6 ale następnego dnia znów 84,4.... ręce mi opadają.... czuję żę przestaję mieścić się w spodnie
    Z tym winkiem to żartowałam ale jak mogę to zajebiście bo jadę w sobotę na integrację...

---------- Wiadomość dodana o 06:49 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 06:42 ----------

jeżdżę na rowerzedo do pracy na dziś menu śniadanie twaróg z jovi z makaronem może w tym jest problem na makaronie jest napisane smolina durum ale czytałam u wujka google że to jest mąka 100% durum)
    na 2 śniadanie pasztet z soczewicy sobie zrobiłam i kawałek sam zjadam
    na obiad mam cukinię z mięsem mielonym (wieprzowym) i żółty ser na to i sałatka
    na kolację dziś planuję pomidorki w śmietanie ze szczypiorkiem i jajecznica

na oko wydaje mi się że menu piękne... może porcje za duże... może wielkość posiłku jednak ma większe znaczenie?
    Ostatnio edytowane przez Ujmos ; 09-05-2012 o 06:00

JUŻ BYŁO 75... EFEKT JOJO...
    ZACZYNAM RAZ JESZCZE

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

musisz próbować i obserwować po którym posiłku waga Ci skacze - ja czasami waze sie po kazdym posilku :P jak cos jest zle i nie moge wylapac co

wiem na pewno, że ostatnio waga mi skacze po wedzonym na zimno lososiu, po mieszaniu miesa i zółtego sera, zjem oddzielnie miecho i oddzielnie zolty ser nic sie nie dzieje, polacze i jest dupa, po kurczaku wedzonym , zeberkach wedzonych etc.

ty jesz duzo sera - sprobuj odstawic ser i zobacz co sie bedzie dzialo

sprobuj jesc kolacje weglowe

wiadomo ze sniadanie jest najwiekszym posilkiem, im dalej tym porcje mniejsze to zasada ktora sie odnosi do wszystkich diet
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18 oraz tu: maxi-kraina.blog.spot.com ZAPRASZAM
    Zrzucone na MM:

Bazarek XXL - sprzedam, oddam , wymienię zapraszam do bazarku - sprzedajemy , kupujemy

Awatar Ujmos
    Mieszka w
    Częstochowa
    Wpisy na blogu
    1

rozumiem że odstawić ser ale np żółty do obiadu? bo raz dziennie twaróg na śniadanie jak jem to chyba spoko bo w książce jest napisane że ok 100g białego?

---------- Wiadomość dodana 10-05-2012 o 06:18 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 09-05-2012 o 12:52 ----------

mały spadek z 84,4 na 83,8 żeby tylko znów w gore jutro nie poszło...

ZACZYNAM RAZ JESZCZE

Awatar kajka38
    Mieszka w
    Warszawa

jak tam waga ? ja się jakoś trzymam dzielnie ......
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18 oraz tu: maxi-kraina.blog.spot.com ZAPRASZAM
    Zrzucone na MM:

Bazarek XXL - sprzedam, oddam , wymienię zapraszam do bazarku - sprzedajemy , kupujemy

Awatar Ujmos
    Mieszka w
    Częstochowa
    Wpisy na blogu
    1

No hej po @ i wzmożonym apetycie przy comiesięcznej przypadłości dziś 83 pomalutku w dół
    A tobie dzielności gratuluję

ZACZYNAM RAZ JESZCZE

Awatar kajka38
    Mieszka w
    Warszawa

no tak .. co miesięczne przypadłości wykańczają dietetycznie .................................................. ..............
    Zrzucone na MM:

Awatar Linoskoczka
    Linoskoczka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Berlin

Hej, sie zastanawiam, czy ten watek jeszcze dycha... Bo ja wlasnie mam ten sam problem. Najpierw na Dukanie -30 kg i teraz juz 3 kg do tyl, a nie mam weny dukac dalej i Monti wydaje sie mi byc najlepsza opcja. Ale sama to nie to samo...
    Zyje tu ktos? Bo wpis jest z przed pol roku...

Nastassja jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Thumbs up Odp: Po Dukanie czas na MM - Część 1

Cytat Zamieszczone przez Linoskoczka Zobacz posta
    Hej, sie zastanawiam, czy ten watek jeszcze dycha... Bo ja wlasnie mam ten sam problem. Najpierw na Dukanie -30 kg i teraz juz 3 kg do tyl, a nie mam weny dukac dalej i Monti wydaje sie mi byc najlepsza opcja. Ale sama to nie to samo...
    Zyje tu ktos? Bo wpis jest z przed pol roku...
    Ja żyję i miło by było odświeżyć ten wątek Ja od stycznia 2010 na Dukanie schudłam 20kg, niestety pogorszył mi się stan zdrowia dzięki diecie proteinowej i musiałam zmienić sposób odżywiania. Padło na MM - 8kg (zeszłam poniżej 60-ciu), potem wyszłam za mąż i kilogramy wróciły Obecnie na liczniku prawie 68 wrrrr...

Awatar Perelka823
    Perelka823 jest nieaktywny Znany na forum

Witam ja w roku 2011 od lutego do lipca schudłam na MM 9 kilo i jak narazie waga stoi na miejscu po przerwie znów ruszyłam z tą dietą moja trenerka fitness poleciła mi tą diete ze względu gdyż karmiłam piersią ale nie dokońca tak jak piszą kazała tak:rano jak się wstanie wypić szklankę wody i zagryzc to jabłkiem lub mandarynka,grejfrutem i powiem wam że to u mnie było jako pierwsze sniadanie na drugie chlebek jogurtowy lub ziarnisty z bieluchem i rzodkiewka lum pomidorem albo płatki owsiane z mlekiem 0,5% na obiad mięsko gotowane i ryż nie jadłam ziemnka wogole zero słodyczy przed godz 18 ostatni posiłek jabło lub marchewki ze dwie do picia zielona i czerwona herbata i dużo wody mineralnej niegazowanej oczywiście jak mnie już tak mdliło to sobie lekko cukrowałam lub jakieś ciasteczko musiałam zjeść bo cukier też nam potrzebny jest Życze powodzenia!!!

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów