Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
Like Tree5Lubią to

Wątek: Niunia na Montignac'u :)

Awatar _niunia_
    _niunia_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Domyślnie Niunia na Montignac'u :)

Witam Was.
    Będę bardzo szczęśliwa jeśli znajdę kompana do tej diety. Wczoraj kupiłam w księgarni książkę i jestem jeszcze bardziej zielona niż po przestudiowaniu różnych forów internetowych (na forach jest 100 razy tyle informacji).
    Od jutra chciałabym zacząć dietę i przyznam, że jeszcze jej "nie czuję". Nie wiem dokładnie co jeść i przede wszystkim ile jeść mogę. Zaczynam odchudzać się z chłopakiem. Mieszkamy razem więc super. Tylko on potrzebuje więcej energii niż ja i tu też tkwi mój problem.
    A produkty.... Gdzie kupujecie i jakie? Nie wiem w sumie jakie konkretne produkty jeść można. Mówiąc konkretnie mam na myśli dokładną markę i nazwę produktu, a nie tylko "chudy twaróg"...
    I czy jeśc można więcej niż 3 razy dziennie? Czy przekąski między posiłkami (np. owoce czy fistaszki) są dopuszczalne?

Mam wiele pytań...

Proszę o pomoc i zapraszam do wspólnego gubienia kg
    Zapraszam do mnie

MICHEL MONTIGNAC

janaczka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Starachowice

Domyślnie Odp: Niunia na Montignac'u :)

Nie mamy też wątku do zadawania pytań... a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to Ty właśnie jesteś naszym ekspertem i wiesz o tej diecie najwięcej Dlatego też mam dwa pytanka:
    1. Serek wiejski light 3% tł z pomidorem to co to będzie za posiłek T. czy W.? Bo ja osobiście uznałabym to za białkowy :/
    2. Na wcześniejszym forum które czytałam, to takie restrykcyjne na maksa, wyczytałam że tuńczyk w sosie własnym jest zaliczany do węgli... Ja dziś zrobiłam sałatkę na jutro (tuńczyk wsw, serek wiejski light, pół cebulki czerwonej, po pół żółtej i czerwonej papryki, 2 korniszony, duży pomidor, jajko, pół jog, nat. 0% tł. sól, pieprz ziołowy, chili) i też za cholerę nie wiem czy ten tuńczyk to W, bo jeśli tak to nie powinnam dodawać tego jajka...
    skomplikowane to wszystko, dlatego proszę o pomoc... i pozdrawiam oczywiście
    qDevil lubi to.

Awatar _niunia_
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Jak już pisałam serka wiejskiego nie jemy wcale
    Tuńczyk rzeczywiście do węgli.
    Jajko do tłuszczy, ewentualnie samo białko do węgli

Chyba Twój jadłospis dziś nie do końca udany, ale postaramy się by jutro był lepszy
    Zapraszam do mnie

MICHEL MONTIGNAC

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez janaczka Zobacz posta
    Nie mamy też wątku do zadawania pytań... a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to Ty właśnie jesteś naszym ekspertem i wiesz o tej diecie najwięcej Dlatego też mam dwa pytanka:
    1. Serek wiejski light 3% tł z pomidorem to co to będzie za posiłek T. czy W.? Bo ja osobiście uznałabym to za białkowy :/
    2. Na wcześniejszym forum które czytałam, to takie restrykcyjne na maksa, wyczytałam że tuńczyk w sosie własnym jest zaliczany do węgli... Ja dziś zrobiłam sałatkę na jutro (tuńczyk wsw, serek wiejski light, pół cebulki czerwonej, po pół żółtej i czerwonej papryki, 2 korniszony, duży pomidor, jajko, pół jog, nat. 0% tł. sól, pieprz ziołowy, chili) i też za cholerę nie wiem czy ten tuńczyk to W, bo jeśli tak to nie powinnam dodawać tego jajka...
    skomplikowane to wszystko, dlatego proszę o pomoc... i pozdrawiam oczywiście
    jajka nie mozesz tu dodac bo ser i tunczyk to wegle i jogurt 0% , moglabys dac jajko do tunczyka wsw - wtedy zrobisz z tego posilek tluszczowy po prostu ale jesli wplatasz w to serek to na prawde jest misz masz

ponizej wersje poprawne tego co zjadłas:

węglowa:
    tuńczyk wsw, serek wiejski light - ja bym go zdecydowanie nie jadła, polecam chudy 0%, pół cebulki czerwonej, po pół żółtej i czerwonej papryki, 2 korniszony, duży pomidor, pół jog, nat. 0% tł. sól, pieprz ziołowy, chili

tłuszczowa:
    tunczyk wsw lub w oleju, jajko, smietana 18% lub majonez kielecki, pół cebulki czerwonej, po pół żółtej i czerwonej papryki, 2 korniszony, duży pomidor, sól, pieprz ziołowy, chili

Serek wiejski light 3% tł z pomidorem to zaden posiłek -
    serek 0% do 1,5%, z pomidorem , jogurtem do 1,5% lub maślanką czy tez kefirem oraz wasą, chlebem PP lub jakimis płatkami żytnimi etc to śniadanie MM węglowe
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18
    Zrzucone na MM:

janaczka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Starachowice

dzięki kajka jeśli chodzi o sałatkę to chyba bardziej pod mój gust kulinarny będzie ta tłuszczowa, no i jeśli chodzi o ten serek to chyba faktycznie go wyeliminuję.
    qDevil lubi to.

Awatar _niunia_
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Chudy twaróg jest o niebo lepszy niż serek wiejski. Kiedyś serek wiejski jadłam tonami, a dziś nie do końca mi smakuje.
    Biały twaróg z dżemikiem. Niebo dla podniebienia
    Zapraszam do mnie

MICHEL MONTIGNAC

Awatar _niunia_
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

U mnie po weekendzie bardzo, bardzo źle. Rano na wadze 55,9kg. Tragedia. Od dziś gonię suwak Oby dwa tygodnie maks mi to zabrało
    Zapraszam do mnie

MICHEL MONTIGNAC

panigrubaska jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Kompana czy kompanki do tej diety montignaca poszukujesz ?
    Ostatnio edytowane przez Bulletproof0001 ; 29-04-2015 o 12:14
    qDevil lubi to.

Awatar pomaranczkaaa
    pomaranczkaaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Mój kolega schudł na diecie Montignac'a około 20 kg. Chociaz ja i tak polecałabym ćwiczenia
    qDevil lubi to.

kilerek jest nieaktywny Nowy na forum

Pewnie, ćwiczenia tez nie zaszkodzą ;p ale ta dieta podobno faktycznie działa ;p
    qDevil lubi to.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów