Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
Like Tree1Lubią to

Wątek: Głodówka:)

Awatar duzazuza14
    duzazuza14 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Głodówka:)

wiec mamy dowod na forum. ..............................................
    już czas schudnąć
    Zielona kawa naprawde działa?

Awatar OW_Akces_pl
    OW_Akces_pl jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

W wieku kilkunastu lat głodówka absolutnie nie jest wskazana. Organizm się rozwija i potrzebuje codziennej porcji budulca, czyli białka. Można ograniczyć tłuszcze (wykluczyć zwierzęce) i węglowodany (nie słodzić napojów, nie pić coli i innych gazowanych świństw, jeść pieczywo z pełnego przemiału - w małych ilościach), picie wody mineralnej niegazowanej jak najbardziej pożądane. Ale białko trzeba dostarczać. Możliwości jest wiele, niekoniecznie schabowy z panierką , a pierś kurczaka z grilla, ryba na parze, jajko na miękko. Głodówki nastolatek mogą prowadzić do zaburzeń hormonalnych i w następstwie - poważnych "damskich" problemów.

Awatar blondynka89
    blondynka89 jest nieaktywny Znany na forum

glodowkom zdecydowane nie ! mozna sobie zniszczyc organizm, sama kiedys myslalam ze to jest cudowny srodek na odchudzanie, obecnie jem posilki patrzac na ich kalorycznosc ale bez glodzenia...
    tyle bylo ----> 102 kg
    tyle jest ----> 56 kg

od 1.05.13r. stabilizacja pomiedzy 56-57 kg narazie udana

Awatar Neko_Kawaii
    Neko_Kawaii jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Jestem ciekawa skad to wasze przekonanie. Intuicja czesto zawodzi.
    1. Do prawidlowej pracy organizmu wymagane jest conajmniej 12h wolne od jedzenia - najczesciej w czasie snu.
    2. Glodowki wczesniej przygotowane to idealny sposob na oczyszczanie organizmu, lecz trzeba sporo o tym poczytac i najlepiej skonsultowac sie z lekarzem.
    3. Glodowka nazywamy odstepstwem od przyjmowania pokarmow w postaci stalej wymagajacej gryzienia itd (lepsza definicje znajdzecie na necie)
    4. Glodowka raz w tygodniu jest bardzo wskazana, podczas niej przyjmujemy jedynie plyny + obowiazkowo za kazdym razem chociaz szklanke rosolu - nie pamietam konkretnie dlaczego.
    5. Raz na jakis czas zalecana jest glodowka calotygodniowa pod ciagla opieka dietetyka - przewaznie telefoniczna
    6. Przerwanie dlugotrwalej glodowki musi byc uzgodnione z lekarzem.
    7. Glodowke mozna praktykowac w momencie ukonczenia okresu wzrostu.

miniusia116 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Konin

stosowałam głodówkę przez jakiś tydzień.
    schudłam 2-3kg.
    dużo wyrzeczeń, ale warto , tylko musisz przy tym stosować ćwiczenia!!

Awatar Neko_Kawaii
    Neko_Kawaii jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

minusia, blagam Cie... o czym mowisz? Skonczylas studia lub chociaz biol-chem? Wiesz ze ktos z niedocisnieniem podczas glodowki i cwiczen moze zejsc? Nie pierdziel farmazonow bo to nie forum pro-ana lub pro-zabijmy sie niszczac bo uzycie noza jest zbyt mainstreamowe... glodowka nie jest dieta tylko oczyszczeniem ktore w efekcie powoduje polepszenie metabolizmu. Gdy masz klopoty z krazeniem, sercem cwiczenia moga zabic. Chyba ze ma sie otylosc 1stopnia wzwyz. Wtedy przyjmowanie produktow stalych jest w ogole zakazane ale ich ilosc i kalorycznosc jest zwiekszona. Glodowka powoduje szybka utrate kg, ktore cialo nadrabia pozniej gdyz te kg to w wiekszosci toksyny z woda zalegajaca w organizmie - dochodzi do hiperhydracji. Poprawia to metabolizm i waga wyglada tak... -3kg > +4kg > -1kg > -1kg > -1kg > -1kg > -1kg przy dobrze dobranej diecie efekt utrzymuje sie bardzo dlugo. Jednak gdy ktosjest debilem straci na raz 5kg i nadrobi w ciagu 2tyg spokojnie nawet jesli bd mial dobra diete. Z motyka na slonce...z dieta trzeba systematycznie i powoli jak do matury. W jeden dzien nie nauczysz sie nic a nawet jesli troche to za pare chwil zapomnisz a idac na studia ta wiedza jest wymagana
    Ostatnio edytowane przez Neko_Kawaii ; 27-12-2012 o 15:54
    MALANODO lubi to.

justyna_04 Guest

Czytałam o głodówe, nawet sama kiedyś próbowałam, ale to na dłuższą metę nie wypali. Będziesz się źle czuła, bóle głowy, osłabienie, etc. W jeden dzień schudłam ze 2 kg, ale to sama woda była, poźniej i tak wszystko wróciło i na co mi było te katowanie się jak efektów nadal brak? Lepiej już jak chcesz z tych głodówkowych diet to może owocowo-warzywna? Aczkolwiek przekonalam się na własnej skórze, że najlepsza dieta to jeść, ale z pewnym ograniczeniem, dlatego od jutra zaczynam 1200 kcal i nie będzie to dla mnie głodówką.

awkward_ Guest

też próbowałam głodówki, jest to skuteczny sposób na pozbycie się toksyn z organizmu a także pozbycie się celullitu
    do głodówki trzeba się specjalnie przygotować, a potem ostrożnie i z głową wychodzić z niej
    Jak wyżej justyna_04 napisała: "będziesz się źle czuła, bóle głowy, osłabienie, etc."- są one spowodowane wydalaniem się toksyn z organizmu(bóle zależą od ilości toksyn), wtedy, podczas głodówki człowiek się bardziej poci, i ma nieprzyjemny zapach z ust.
    "W jeden dzień schudłam ze 2 kg, ale to sama woda była, poźniej i tak wszystko wróciło i na co mi było te katowanie się jak efektów nadal brak? " Nie schudłaś tylko woda zeszła z organizmu, więc nie dziw się, że efektów nie miałaś
    ćwiczenia przy głodowaniu, raczej NIE są wskazane

Osobiśćie jestem już przygotowana do głodówki
    przygotowania trwały 2 tygodnie, tyle ile ma trwać głodówka, a potem wychodzenie z głodówki przez kolejne 2 tygodnie

Awatar blondynka89
    blondynka89 jest nieaktywny Znany na forum

dziwie Wam sie ze wierzycie w tego typu cuda jak glodowka ? nie umiecie zdrowo sie odchudzic bo za duzo czasu wam to zajmuje ? myslicie ze w dwa tygodnie mozna osiagnac cos co ludzie miesiacami osiagaja ? nabawicie sie wrzodow zoladka to sie moze nauczycie..
    tyle bylo ----> 102 kg
    tyle jest ----> 56 kg

od 1.05.13r. stabilizacja pomiedzy 56-57 kg narazie udana

MALANODO Guest

Popieram.
    Złe nawyki wrócą, razem z kilogramami. I to w nadmiarze.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów