Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
Like Tree1Lubią to

Wątek: Głodówka:)

hetmantom jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Głodówka:)

Nie jestem ekspertem ale głodówki to raczej tylko na złe wychodzą a nie dobre. Raczej powinno się jeść regularnie ale w rozsądnych ilościach.

pixi415 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    radom

ja uważam, że głodówka to dobry sposób, żeby schudnąć. Próbowałam wszystkiego i już nie mam siły dlatego myślę, że to moja ostatnia nadzieja mam nadzieję że w końcu schudnę... oczywiście bez jojo

Awatar blondynka89
    blondynka89 jest nieaktywny Znany na forum

pixi a moze brak ci cierpliwosci po prostu ? to nie jest dobry sposob , stracisz miesnie i wode a potem bedziesz dwa razy taka... glodujcie sie glodujcie, ale zanim to zrobicie poczytajcie jak mozna rozwalic sobie metabolizm przez to.
    tyle bylo ----> 102 kg
    tyle jest ----> 56 kg

od 1.05.13r. stabilizacja pomiedzy 56-57 kg narazie udana

jolamarus1991 jest nieaktywny Nowy na forum

Decydując się nawet na kilkudniową głodówkę, trzeba się wcześniej dokładnie przebadać.Nawet jeśli planujemy jedno- lub dwudniową głodówkę (taką raczej nie zrobimy sobie krzywdy), trzeba się do niej przygotować, stopniowo zmniejszając kaloryczność posiłków. Menu w dni poprzedzające głodówkę powinno być mniej obfite – można zrobić najpierw kilka dni bez mięsa, potem dzień warzywno-owocowy. Podobnie dzień, dwa po zakończeniu postu jemy potrawy mniej kaloryczne niż zwykle. W ten sposób organizm łagodnie zniesie krótki okres niejedzenia. Podczas głodówki nie wolno rezygnować z picia. Przeciwnie – należy pić dużo płynów, najlepiej wody mineralnej i soków warzywnych.

majekkw jest nieaktywny Nowy na forum

oj na to to ja bym sie w zyciu nie porwala. sama stosuje zdrowa diete, cwicze, pije duzo wody i chudne. nie wiem po co wyniszczac sobie organizm, to potem sie odbije.. ostatnio wprowadzilam jeszcze zwyczaj picia wody z cytryna na czczo bo wyczytalam tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], ze dobrze wplywa to na metabolizm

SmallButterfly jest nieaktywny Nowy na forum

Sama stosuję głodówki i bardzo je polecam :3 Schudłam 10kg w tydzień! Dużo ćwicz,mało jedz!

olaskibb22 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Weźcie to skasujcie bo jeszcze kto naprawde zacznie sie głodzic !
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 13-04-2018 o 06:10

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Racja! Głodówki to zło, ja nie jestem w stanie wytrwam bez jedzenia więcej niż 3h i musze jeść regularnie. Kiedyś byłam zmuszona do głodówki (do badań musiałam się przygotować i przed operacją), to był prawdziwy koszmar. 1,5 dnia nic niejedzenia i myślałam, że umrę.

Awatar Samosan
    Samosan jest nieaktywny Nowy na forum

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Bez dwóch zdań... Można sobie wielu problemów dzięki temu oszczędzić.
    Człowiek niezmiernie lubi czuć się pokrzywdzony.

Maliwa jest nieaktywny Nowy na forum

Głodówka jest najgorszą rzeczą, którą możesz zrobić w celu schudnięcia. Zrzucisz trochę wody, może parę kilo, organizm przestawi się na oszczędzanie w czasach głodu, a w pierwszej chwili, w której dostanie normalnie jeść najpierw zacznie magazynować. Jojo to mało powiedziane.
    Janmarsport.pl - Coolmax

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów