Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Jak schudnąć aby efekt się utrzymał ?

Nutka225 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Jastrzębie

Domyślnie Jak schudnąć aby efekt się utrzymał ?

Witajcie jestem nowa na forum No tak moja sprawa jest dość nieciekawa. Mam figurę gruszki czyli większość tłuszczu odkłada mi się w udach, pośladkach oraz biodrach - z brzuszkiem nie mam większych problemów. Przez wakacje zaczęłam kontrolować wagę i okazało się ,że nie mam większych problemów z odchudzaniem się jednak zbędne kilogramy wracają niczym bumerang. Może wiecie co powinnam robić ,żeby ta waga nie wracała ? I od razu powiem ,że kilogramy wracały pomimo utrzymywania takiej samej diety. Może jakieś ćwiczenia ? Bardzo źle się czuje z tym jak wyglądam. Moja waga by mnie nie ruszyła o ile ciało by dobrze wyglądało... pomocy ;C

Awatar Elishu23
    Elishu23 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Sokołów Podlaski

Domyślnie Odp: Jak schudnąć aby efekt się utrzymał ?

Witam, ja również jestem nowa na forum i nie bardzo jeszcze wiem jak się po nim poruszać więc witaj w klubie
    W sprawie zrzucenia kg i przede wszystkim utrzymania ich jest jeden, dobry, konkretny sposób - ćwiczenia. Jeśli nie jesteś zapalonym sportowcem czy nawet miłośnikiem fitnessu to nic nie szkodzi, bo 30 minutowe dzienne ćwiczenia czynią cuda a nie zabierają dużo czasu - zobaczysz, efekt będzie nieziemski, wiem co mówię Jedyne czego ci trzeba to dobrej motywacji bo czasem się nie chce albo usprawiedliwiamy się natłokiem obowiązków ale to chwile dziennie warto poświęcić

Nutka225 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Jastrzębie

O dokładnie ! Jak będzie motywacja to już z górki Trochę się jednak martwię ,że pomimo tego ,że chudnięcie ( ku mojemu wielkiemu zdziwieniu) idzie mi w miarę szybko jednak wolałabym wolniejszy efekt ale trwały ;D

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Witam Was na forum,

odpowiedz jest prosta: powoli i z glowa. Tzn. trzeba ubrac sie w cierpliwosc i odchudzac sie nie ograniczajac jedzenia a zwiekszyc ruch.
    Jesli kondycja jest slaba to nikt nie kaze Wam biegac, wystarcza szybkie spacery, rower. I zdrowe, nieprzetworzone jedzenie. Z czasem powinno byc Was mniej.

105........
    101,6........58
    Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar sabina26
    sabina26 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Unna

zapraszam do nowej akcji wrześniowej Odchudza sie Ania Bałoń to odchudzam sie ja-Akcja Wrzesien pani z tytułu jest tylko przykładem

Awatar Leo___
    Leo___ jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

a jak konkretnie chudniesz? obcinasz kalorie? katujesz się na siłowni ? może w tym tkwi problem ...
    Więcej ciekawych informacji znajdziesz na moim blogu :

wystarczychciec.pl

Zapraszam

Martusiaa87 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Witam,
    osobiście polecam stały ruch początki są ciężkie jeśli nie masz cierpliwości i motywacji do stałego ruszania się czy motywacji do ćwiczeń. Z czasem się można przyzwyczaić a nawet polubić Obecnie nie żałuje sobie niczego. Od czasu do czasu kebab, piwko. Ale ruszam się systematycznie w okresie kiedy chudłam chciałam wypróbować również jakieś ,,wspomagacze" efekt był ale to kosztowniejsza zabawa nie mniej polecam ;P tak czy innczej z suplementami czy bez musisz się ruszać. A co to będzie zależy od Ciebie.

Altus20 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Witam,
    możesz coś więcej powiedzieć o tych ,,wspomagaczach" wcześniej wspomnianych? mam kłopot zrzucić kilka kg. Szukam jakiegoś dopingu do odchudzania. Waga jak się zatrzymała przy obecnym trybie jedzenia i ćwiczeń tak stoi jak zamurowana :/ Nie wiem czy jest sens się pakowac w jakieś specyfiki.

Martusiaa87 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

jeśli chodzi o moje wspomagacze odchudzania. To poza intensywnymi treningami dodatkowo jako napoje piłam herbatki i taki mało popularny suplement GO! Slim. Trafiłam z zakupem była promocja akurat. Trzeba brać tabletki popić wodą najlepiej. mają wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej zawierają L-karnitynę i jeszcze jakieś substancję przyśpieszające termogenezę. Nie wiem co tam jest więcej bo nie uczyłam się etykiety ;P

Awatar GRUBONG
    GRUBONG jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez Martusiaa87 Zobacz posta
    jeśli chodzi o moje wspomagacze odchudzania. To poza intensywnymi treningami dodatkowo jako napoje piłam herbatki i taki mało popularny suplement GO! Slim. Trafiłam z zakupem była promocja akurat. Trzeba brać tabletki popić wodą najlepiej. mają wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej zawierają L-karnitynę i jeszcze jakieś substancję przyśpieszające termogenezę. Nie wiem co tam jest więcej bo nie uczyłam się etykiety ;P
    Nie słuchajcie tego trola chodzi po forum i reklamuje tą chemię. To jakiś student, któremu płącą złotówkę za posta.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów