Strona 1 z 35 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 347
Like Tree2Lubią to

Wątek: Pogaduchy przy kawie

mbg
    mbg jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Koszalin

Domyślnie Pogaduchy przy kawie

Witam Wszystkich
    Jestem nowa ale tylko na forum. Stronę dieta odwiedzam często. Dwa lata temu podjęłam kolejną próbę zbicia wagi, pod okiem lekarza. Udało się schudłam w ciągu roku 15kg. Nie stosowałam konkretnej diety, tylko przestrzegałam pewnych zasad. Potem przyszła operacja waga przez rok poszła do góry 7 kg. Trudno mi wrócić do sprawdzonych zasad, ponieważ jestem łakoma i zajadam stres. Pomyślałam, że problem tkwi w głowie muszę pogadać z ludźmi aby ktoś Cię wspierał, dodał otuchy a jak trzeba to zganił. Wbrew pozorom anonimowo łatwiej się zwierzać niż przyjaciółce przy kawie , która nie ma i nie rozumie tego problemu.
    Pozdrawiam MBG

Awatar jadwiga16
    jadwiga16 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin
    Wpisy na blogu
    2

Domyślnie Odp: Pogaduchy przy kawie

Witam cię u nas MBG
    Bardzo dobrze trafiłaś , wszystkie borykamy się z tym problemem ,
    i tak idziemy razem raz z góry raz pod górę . Razem jest łatwiej ,
    człek nie czuje się aż tak samotny .
    POWODZENIA

mbg
    Mieszka w
    Koszalin

Samotna się raczej nie czuję. Bardziej nie rozumiana. A muszę zapanować nad swoim łakomstwem. Mój mąż też powinien zbijać wagę ale robiąc z nim zakupy on rozgrzesza siebie a przy okazji ja robię to samo w stosunku do siebie. Łakomstwo to straszna przywara a jakie mam później wyrzuty sumienia. Obiecuję sobie od jutra będzie inaczej. Błędne koło. MBG

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

rozumiemy cie dobrze jak to jest jak sie człowiek usprawiedliwiaale trzeba walczyc z tym bo chcemy byc zdrowe i seksowneale mamy nałóg i musimy sobie to powiedzieć głośno i wyraźniepozdrawiam i chodź do nas na kawę

Awatar jadwiga16
    jadwiga16 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin
    Wpisy na blogu
    2

Ja nie miałam na myśli samotnosci w życiu , ale w tej upiornej walce ,
    można to też nazwać niezrozumieniem

mbg
    Mieszka w
    Koszalin

Dzięki za zrozumienie. Kawę mam przy kompie czarna oczywiście bez cukru.
    Zmaganie samotne z nadmiernymi kilogramami oczywiście jest okropne. Lubię czytać na balkonie na którym posadzonych jest trochę kwiatów z boku mieć filiżankę kawy i się relaksować. Ten ruch który jest dla nas zalecany (dla naszego zdrowia oczywiście) - abym ja go pokochała, ale jeżeli byłaby to moja ulubiona forma relaksacyjna nie miałabym 30kg nadwagi tylko piękną sylwetkę. Ktoś na forum fajnie napisał ciało osiemnastolatki zamknięte w szafie. U mnie ono z tej szafy nigdy nie wychodzi. Ale dzisiaj na pomorzu piękne słońce, festyny, dni studenckie, noc muzeum muszę się ruszyć i trochę pospacerować po moim mieście. Jutro napiszę jak było.

Awatar izabelllka
    izabelllka jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Witaj u nas kochana
    Fajnie, że jesteś i na pewno wsparcie otrzymasz Myslę, że bardzo dobrze trafiłas, jest nas tu sporo z podobnymi problemami Na pewno tu łatwiej niż w rzeczywistości, zatem zapraszam do forum I wspólnej walki
    Buziaki..............

Awatar kortinka
    kortinka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    uk

Czesc MBG!!!
    Witam Cie serdecznie na forum.
    Musze sie zgodzic z tym ,ze latwiej zwierzac sie anonimowo,niz kolezance, ktora nie zawsze zrozumie.
    Tu mamy takie same problemy,podobny wiek i to nas laczy.
    Zycze powodzenia w gubieniu nadbagazu.
    Pozdrawiam cieplutko

Awatar kruuuszynka
    kruuuszynka jest nieaktywny Znany na forum

Przybiegłam i ja przywitać się z nową koleżanką
    Dobrze,że tu trafiłaś .Nikt nie zrozumie Cię tak jak osoby które borykają się z tym samym problemem .
    Powodzenia zatem życzę i będę trzymać kciuki aby Ci się udało osiągnąć zamierzoną wagę

mbg
    Mieszka w
    Koszalin

Dzięki
    Faktycznie muszę zmienić myślenie i podejście do siebie i odzyskać na razie to co znowu mi się odłożyło czyli 6 kg słoniny( której już przecież nie miałam). Ale co tam jakiś plan muszę wstawić do swojego życia. Wczoraj poszłam na noc muzeów spacer 40 min zrobiłam ale niestety nie zrównoważył dwóch piw, które wypiłam ze znajomymi. Lekarz mi powiedział, ze nie można uciec w ścisłą dietę bo trzeba jeszcze umieć z dietą żyć. Czyli złamałam zasadę alkohol jest dla ludzi, tylko że dla mnie nie piwo a wino wytrawne lub wódka czysta z colą light.
    Zasady mojego lekarza nie są rygorystyczne ale często trudno zamienić przyzwyczajenia z 46 lat nawet jak są one oczywiste. Nara

Strona 1 z 35 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów