Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Pszczółki

Awatar izabelllka
    izabelllka jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Pszczółki

A ja mam kocura (czarnego) ale on wybrzydza strasznie z jedzeniem... wkurza mnie z tym
    A z dietą łatwo nie jest ale da się
    Buziaki.........

Awatar elzbieta55
    elzbieta55 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    3

Smile Odp: Pszczółki

Moja droga Podstolino sęk w tym, że mi na początku z reguły dobrze idzie mam zapał i gotowa jestem do wielu poświęceń, problem się zacznie jak schudnę tak ok. 8 kg to zapał mnie opuszcza, wydaje mi się, że już i następuje skok w górę dlatego też liczę na Was, będzie (tak myślę ) mi głupio, nie będę Wam mogła spojrzeć w komputer i przetrzymam ten czas Pozdrawiam serdecznie Dzięki za wsparcie

---------- Wiadomość dodana o 09:01 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:53 ----------

Cytat Zamieszczone przez izabelllka Zobacz posta
    A ja mam kocura (czarnego) ale on wybrzydza strasznie z jedzeniem... wkurza mnie z tym
    A z dietą łatwo nie jest ale da się
    Buziaki.........
    Izabelllko miła moja kotka też wybrzydzała jadła tylko puszkę z rybką ale teraz osiągneła 11 lat ( wogóle czy może wiesz jak długo żyją koty ) i je wszystko zrobiła się łakoma , ser, ziemniaki wszystkie resztki jakie zostaną, oczywiscie nie pozwalamy jej na to ale spryt jaki wykazuje, zeby coś skubnąć jest niesamowity podobny do mojego tylko, że ja teraz się staram niedługo jadę na wakacje z dietą dr Ewy Dąbrowskiej zobaczymy Pozdrawiam serdecznie

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Trzymam kciuki za zapał i sukcesy.
    Widzę, że podejsćie do diety miałaś takie jak ja - szybko efekt, a potem osiadanie na laurach i w efekcie szybkie tycie.
    Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej - i u Ciebie i u mnie

Awatar izabelllka
    Wpisy na blogu
    1

Ha ha ha.... koty żyja ok 15 lat Ale to średnia oczywiście
    Super że jedziesz z ta pania, ciekawa jestem jak będzie
    Dzięki za odwiedzinki, zapraszam
    Buziaki............

podstolina Guest

Witaj Elzbietko w niedzielne popoludnie.....wpadlam spytac jak tam sobie radzisz z dietkowaniem?Dzisiaj na forum szczere pustki-pewnie dziewczyny zaczna "bywac"poznym popoludniem powiedzialabym wrecz wieczorkiem. Ja teraz tez znikam dzisiaj ide na imprezke do moich wnukow.Mloda zalegle imieniny/28.08-byla nad morzem/,a mlody 27-go konczy 7 lat....juz prawie staruch,no i syn 29-go ma imieniny....totez mozna wszystko razem obskoczyc.Najwiecej boje sie ,ze polegne przy slodkosciach....Tymczasem pozdrawiam serdecznie .

Awatar elzbieta55
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    3

Potrzebuję Was moje drogie Dzisiaj też byłam u moich wnucząt Cudowne dwa chłopaki a mam jeszcze nie mniej cudowną wnuczkę ale z moimi chłopaczkami jest tak, że przetrenują mnie, czyli popołudnie padnij-powstań i wszystko byłoby okey, bo tam nawet nie mam czasu myśleć o jedzeniu ale gdy przybędę w zacisze mojego domku to mam ochotę zjeść przysłowiowego "konia z kopytami" a synowa wypieka i wysmaża i - a może mamusia skosztuje - to jest dopiero wyzwanie dzisiaj niestety trochę skosztowałam ale jutro - beton - nic mnie nie ruszy Dziękuję Wam dziewczyny

Marti38 dziękuję, taaak bardzo się siebie boję przychodzi taki moment gdy stwierdzam nie będę głodować i wtedy niestety

Izabelllko dziękuję, lubię swojego kotka ale czasem mnie tak wkurza swoim dopominaniem się o jedzenie, że hej

Podstolino droga bardzo Ci za wszystko dziękuję, ciekawi mnie bardzo, czy oparłaś się niedzielnym pokusom
    Pozdrawiam serdecznie

Awatar izabelllka
    Wpisy na blogu
    1

No musisz sobie jakoś poradzić po powrocie do domu, zjeść coś lekkiego, jakis serek na przykład i będzie ok
    Buziaki...............

Awatar elzbieta55
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    3

Izabelllko a wiesz co ja zjadłam : kaszankę - bo świeża, bo prosto ze wsi, a niech mama zje, i zjadłam a teraz mam wrażenie a wręcz czuję jak tyję Jak ja siebie nie lubię Ale obiecuję, że jutro się poprawię Pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Awatar izabelllka
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez elzbieta55 Zobacz posta
    Ale obiecuję, że jutro się poprawię
    Trzymam za słowo

Awatar Barbarkaaa
    Barbarkaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lublin
    Wpisy na blogu
    2

Witaj Elżbieta
    Tez się chciałam przywitać.
    Powodzenia w dietkowaniu . A jak tam beton??

Pozdrówka z Lublina , słonecznego od samego rana

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów