Strona 1 z 36 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 351
Like Tree37Lubią to

Wątek: Czterdziecha nierycząca ale motywacji towarzyszek niedoli potrzebująca ;)

AnniaJ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Poznania

Domyślnie Czterdziecha nierycząca ale motywacji towarzyszek niedoli potrzebująca ;)

Witam,

kiedyś się zarejestrowałam na forum i z nim oraz bez niego schudłam 10 kg w 3 miesiące na Dukanie

Bardzo szybko przybyło mi 15 kg, skończyła się motywacja i chęć do dietowania, postanowiłam zabrać się za siebie i wróciłam

Start: 82 kg parę dni temu, aktualnie minus dwa.

Kupiłam skakankę (leży) i twister do ćwiczeń (nawet parę razy podeptałam)

Ogólnie leń ze mnie straszny ale...do boju

Awatar lookrecja
    lookrecja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Czterdziecha nierycząca ale motywacji towarzyszek niedoli potrzebująca ;)

Cytat Zamieszczone przez AnniaJ Zobacz posta
    Kupiłam skakankę (leży) i twister do ćwiczeń (nawet parę razy podeptałam)
    hahaaa, się uśmiałam
    Cześć Aniu, pewnie, że do boju!!! Leń kiedyś odpuści, najważniejsze to zacząć z nim walczyć..
    Trzymam kciukasy za Ciebie

Awatar mimirka68
    mimirka68 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    zachodniopomorskie

Domyślnie Odp: Czterdziecha nierycząca ale motywacji towarzyszek niedoli potrzebująca ;)

hejka Aniui ja bedę ci kibicować i trzymać kciuki-najgorszy jest początek a potem już z górki poleci-pozdrowionka

cel 1-69,9 cel 2-59,9

tu jestemhttps://forum.jestemfit.pl/o...czesc-1-a.html

Awatar izabelllka
    izabelllka jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Ania jaki masz pomysł na siebie?? Dukan wyszedł z nadwyżką jak dobrze zrozumiałam.... polecam MŻ, jest skuteczna (pod warunkiem konsekwencji) w odchudzaniu i po
    Buziaki................

AnniaJ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Poznania

Dzięki za powitanie! Stosuję Dukana modyfikowanego, czyli wiedząc na czym polega dieta proteinowa korzystam z niej, ale nie restrykcyjnie, generalnie białka plus dieta NŻT

Mam zamiar z psem przy rowerze biegać (kupiłam "rurę do psa" w zeszłym roku) - leży, ma się dobrze byle do wiosny

Motywacja jest, bo ciężko mi z niepasującą oponką, poza tym wszystkie spodnie mi się w praniu skurczyły (foch, co za pralka) i pozostały dresy bue.

Dzięki teściowej dostałam koktail dietetyczny Oriflame, wiecie co? Dosypuję go jako słodzik do sernika, ma wtedy zupełnie inny smak, dużo lepszy niż ze słodzikiem, nie ma tej goryczki.

Awatar Garonna
    Garonna jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Płock

Cool Odp: Czterdziecha nierycząca ale motywacji towarzyszek niedoli potrzebująca ;)

Cześć Anniu, moja historia jest podobna do Twojej, po Dukanie przybyło 15 kg a organizm wygłodzony rzuca się na wszystko bo być może "znowu zabraknie". Trzymam za Ciebie kciuki i będę kontrolować - na co ze wzajemnością liczę.

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

witam nowa koleżankę!!!!widzę że tak jak ja zaliczyłaś jojca chociaż ja to więcej niż jeden!!!!!ale walczymy bo mam dość tej zadychy i tyłka grubego!!!!!

Awatar Garonna
    Garonna jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Płock

zgadzam się całkowicie )) a jojo to już niejedno, tylko po Dukanie jakoś tak strasznie spektakularnie poszło w górę.

Awatar JaAlka
    JaAlka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    uk

Mam zamiar z psem przy rowerze biegać (kupiłam "rurę do psa" w zeszłym roku)

w pierwszej chwili to wyobraziłam sobie Ciebie przy tym rowerze

Gdziekolwiek i jakkolwiek ( i z czym/kimkolwiek ) byś nie biegła - powodzenia!

Mam motywację więc wytapianie in progress

Awatar lookrecja
    lookrecja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

wiedząc na czym polega dieta proteinowa korzystam z niej
    Ja podobnie Dziewczyny, przecież to nie po konkretnej diecie mamy jojca, tylko dlatego, że po niej zaczynamy się obżerać.. cała filozofia Ja spektakularnego jojca zaliczyłam po MŻ..
    Dobrze Aniu, że motywacja jest

Strona 1 z 36 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów