Strona 126 z 185 PierwszyPierwszy ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 1845
Like Tree671Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

Syberio, nie dziwię się, że takie piękne spadki zaliczasz, skoro jesz pomarańcze, kiedy inni objadają się słodkościami Podziwiam Ja niby też od lat tak robię, bo jestem weganką, więc często inni objadają się przy mnie czymś, czego ja nie jadam, ale potem to sobie jakoś odbijam albo robię wegańską wersję i jem z innymi... Dlatego wielkie brawa, robisz to dla siebie i tylko sobie zawdzięczasz efekty

Buziaki

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Hej Syberio jak po badaniu ,kiedy będziesz miała wyniki ?
    Pozdrawiam i spokojnego wieczoru życzę.

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laskiwczoraj skusiłam się na pół pączka bo przyjechała szfagierka ze swoimi pączkami sama piekła i nie chciałam zrobić jej przykrościwczoraj byłam na krzywej i wykazało mi 132 na czczo a po glukozie 252 wkurzyłam sie trochę bo człowiek nie je słodkościami chodze schudłam i nic ten cukier sobie z tego nie robinawet chciała objeść się słodyczami i pączkami żeby się pocieszyc i złagodzić ta złośćale powiedziałam sobie nie tędy droga i no co ci to da nie szkoda tobie tych 6,5 kg co zrzuciłaś tych wyrzeczeń i posłuchałam się sama sobie i dziś jestem dumna z siebie bo nie poległamale nadal jestem wkurzona na ten mój cukier ale dam sobie z nim radę wczoraj gości miałam dziś jadę do na śledzika do naszej paczki co spędzamy sylwestra śledziki itp. a co sobie żałować trzeba się pośmiać i pożartować odstresować się od tej codzienności a jutro jade na urodziny do wnusi tyle imprez a ja muszę się trzymać w rydzach żeby waga nie poszła do góry ale dam rade albo żarcie albo zdrowie i figuradziś idę na spacer trzeba odreagować ta złość później obiadek ryba z ziemniakami z szpinakiem i do tego kapusta kiszona gotowana

Andziam nawet mi nie mów o tym cukrze jestem wściekła na niego

Eclarika nie dziękuje wiem że to dla siebie robię ale wczoraj dobrze że zwyciężył zdrowy rozsądek

Malinowa też nie dziękuję żeby nie zapeszyć , a co do wyników to maksa jestem wściekła ,ale poradzę sobie i z tym

Asiowoj tez nie dziękuję żeby nie zapeszyć , popcorn też nie przepadam ale pistacje uwielbiam ale też przejadły mi się

SOwa ja nie lubie czipsów ale za to słodkości uwielbiam ,A ja uwielbiam golonkę ale koniec z tym
    adziam and Eclairka like this.

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio no przykro mi że wyniki takie wyszły ale cukier nie odpuszcza ,to podstępna bestia.
    Trzeba wdrożyć leki i dieta do końca życia a schudnięcie jak najbardziej wskazane .
    Pozdrawiam i dobrego dnia życzę i robimy swoje nie ma innej opcji.

Awatar Eclairka
    Mieszka w
    Mazowsze

Syberio, zdrowa dietka i schudnięcie to absolutnie najlepsze, co możesz dla siebie zrobić, ale to niestety nie gwarantuje, że cukier wróci do normy i np. odstawisz leki. Tak jak pisze Adzia, czasem trzeba z tym jakoś współpracować już do końca życia. A zadbać o siebie trzeba, żeby nie obciążać organizmu bardziej, niż to robi choroba.

Brawo, że się wczoraj powstrzymałaś Właśnie takie mikrokroczki składają się na sukces

Buziaki, miłego dnia

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Dzięki Andziam kofana jesteś !!1a powiem wam że dzis poszłam na śnieg w bosych stopach i chwilę pochodziłam i było ok ale jak wyszłam to tak mi zimno było jak by mi ktoś szpilkami lodowatymi mnie kuł ale mi zimno było ale jak przyszłam do domu wytarłam nogi i założyłam grube skarpety i laczki to teraz cieplutko mi w te stppy az miło ,chyba będę to robić bo to dobre na moje stopy!!pozaglądałam do was a teraz lecę na spacer!!!!
    adziam, Eclairka and pani_sowa like this.

Awatar Eclairka
    Mieszka w
    Mazowsze

Łał, Syberio, no to już pierwszy krok w morsowaniu postawiony W końcu nick do czegoś zobowiązuje Może i ja powinnam się w końcu przekonać do tego dobra, póki jest za darmo, za oknem Fajne jest to, że ludzie przestają się tak strasznie bać tych mrozów i zrzędzić, że jak się tylko nos na zimno wychyli, to od razu gile z niego pociekną

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

hejka spacer zaliczony 4,5 km 7100 kroków i 381 kcal ale dałam sobie dziś czadu złość mi odpuściła i jestem zrelaksowana i zadowolona

Eclaric spróbuj napradę super uczucie i mi sie wydaje że krążenie lepsze będe to testowaćteraz rozumiem syna bo on morsuje
    adziam, Eclairka and pani_sowa like this.

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio brawo za spacer ,ale dałaś czadu .
    Ja dzisiaj 2 sklepy zaliczyłam i mam już ponad 6000 kroków zaliczone.
    Kiedy idziesz do diabetologa z tymi wynikami?
    Pamiętaj że jak Ci przepisze tabletki na cukrzycę należy Ci się glukometr do mierzenia cukru i 1 opakowanie refundowanych pasków ,no chyba że przepisze Ci więcej ,Oni nie bardzo chcą przepisywać refundowane paski więc spokojnie możesz zapytać albo się upomnieć o to 1 opakowanie.
    Powinien Ci też dać taką kartę do lekarza pierwszego kontaktu o przyjmowanych lekach i cukrzycy by lekarz mógł Ci te leki zapisać jak i paski .Masz daleko do tego lekarza więc do przychodni masz pewnie bliżej.
    Mnie jak brakuje leków dzwonię do swojej przychodni rodzinnej i mi wypisują ,
    Miłego popołudnia Nam.

Awatar pani_sowa
    pani_sowa jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, ale dzielnie walczysz, szacunek!
    Trzymam kciuki żeby cukier współpracował!

Uprawnienia umieszczania postów