Strona 133 z 155 PierwszyPierwszy ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 1547
Like Tree599Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

Kochana ty jak torpeda jesteś teraz
    nic tylko wchodzić do ciebie i czerpać tą pozytywną energię

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

asiowaj a bież ile chcesz jak ci pomoże !!

idę mięso z koguta na zupkę wstawić ale jeszcze nie wiem jaja zupa będzie pozdrowienka i pamiętajcie nie dajemy się naszym słabościom i leniowi

Awatar pani_sowa
    pani_sowa jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, może jestem przewrażliwiona, ale między wierszami czytam, że ty się boisz jeść. Pisałaś o 1000kcal, które wyliczyłaś, teraz o chlebie, wcześniej o ziemniakach. Jasne, są bardziej wartościowe źródła węglowodanów niż białe pieczywo, zwłaszcza jedzone w nadmiarze, ale żeby trwale schudnąć musisz jeść wystarczająco dużo. Piszę to tylko dlatego, że się martwię, bo widzę w tym podejściu siebie i wiem, że to do niczego dobrego nie prowadzi.

Trzymam mocno kciuki i trochę więcej luzu życzę Jak masz ujemny bilans kaloryczny, to schudniesz, spokojna głowa
    Eclairka lubi to.

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

sowuś ja nie boje się tylko wiem co jest dla mnie dobre a co nie w sumie jem 1200 1300 kcal. i dobrze mi z tym po co mam jeść chleb na kolacje jak wole zjeść jajka twaróg sałaty i cos lekkiego a chleb po co ??jem na sniadanie ..ziemniaki jem bo lubię dziś mam rosół lub pomidorową z makaronem zwykłym bo brązowego nie cierpię i koktajl zrobię mandarynki truskawki i mleko odrobinę cukru także spoko luz nie głoduje na pewno mam apke i sprawdzam !!ale dzięki za porade
    Eclairka lubi to.

Awatar pani_sowa
    pani_sowa jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, chodziło mi o to, że napisałaś, że ziemniaki są kaloryczne chociaż nie są, a nie o to, że „nie powinnaś” jeść.
    Przepraszam, nie będę się wypowiadać na temat diety, to tylko twoja sprawa, chciałam tylko dać znać, że kilka kwestii sprawia, że u mnie się kontrolki świecą.

Awatar Eclairka
    Eclairka jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Kochana, a ile masz wzrostu? Bo te 1200-1300 kcal wyglądają trochę niepokojąco, ale jak jesteś niewysoką kobietką, to może to i ok dla Ciebie Ja mam 165 cm. i aplikacja mi wyliczyła, że powinnam jeść 1500 kcal przy umiarkowanej aktywności niepodnoszącej tętna (spacery), żeby chudnąć kilogram tygodniowo (co przy mojej wadze wydaje mi się optymalne). Kiedyś wyliczałam to sobie z jakichś wzorów na podstawową przemianę materii i wychodziło podobnie To jest w sumie bardzo indywidualna kwestia. Mam nadzieję, że nie masz 175 cm.

Ale waga faktycznie leci u Ciebie jak szalona Co jest piękne, budujące, dodające pozytywnej energii Ale musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy tak jak teraz, jesteś w stanie jeść do końca życia

Miłego dnia
    Zapraszam do mnie na herbatkę

~ suwaczek aktualizowany w każdą niedzielę ~

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

dziewczyny byłam na spacerze przeszłam 5 kg ..440 kcal..8050 kroków dałam sobie czadu bo trzeba ten tłuszcz zwalić!!!dziewczyny mam wzrostu 158 cm i powiem wam że mój organizm teraz czuje się dobrze a muszę tak jeść żeby te kilosy zwalić bo raz że się nie uwlekę a po drugie cukry a po trzecie mam plan kupić sobie suknie w połowie maja i mam nadzieję że schudnę jeszcze z 10 15 kilo taki mam plan a co będzie to zobaczymy !!!a wyniki robiłąm sobie na początku lutego i mam dobre a cholesterol jeszcze nigdy nie miałam 180 ale glukoza nie i to mnie wkurza !!!
    adziam and Eclairka like this.

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Syberio a kiedy do diabetologa idziesz?
    Jak ci taka dieta służy to się nią ciesz i zwalaj kilosy jak to nazywasz.
    Mam nadzieję że Ci się uda wszystko jak zaplanowałaś.
    Brawo za spacer ,piękny zaliczyłaś .
    Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Andziam idę dopiero 3 marca bo ma urlop a nie ma wcześniej wszyscy zajęci !!!wkurza mnie to ale co mam zrobić trzeba czekać!!!
    adziam lubi to.

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

hejka
    Spacery coś czuję że nam tu robią wielką robotę przynajmniej tak to odczuwam u siebie
    Udanego dnia

Uprawnienia umieszczania postów