Strona 134 z 155 PierwszyPierwszy ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,331 do 1,340 z 1547
Like Tree599Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

Hejka laseczki dziś znów piękny dzioneka ja dziś obudziłam się o 6,30 i sobie oglądałam program i usnęłam obudziłam się o 9,30 jak wyskoczyłam z łóżka bo moje kury jeszcze w kurniku bidulki ale raz dwa opanowałam wszystko i teraz piję kawkę i jestem z wamiale wiecie chyba mi się pralka zepsuła bo drzwi nie mogę zamknąć a mam pralkę zamykana od góry i znów będę musiała dzwonić do brata i zrobić videoporadęzaraz idę na spacer bo się znerwowałam tą pralkąpozdrowionka i lecę do was

Asiowaj pewnie że spacery to raz że spalamy kalorie po drugie mamy lepszą kondycję a po trzecie relaksujemy się
    adziam and Eclairka like this.

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

hejka wróciłam ze spaceru 5,50 km...471kcal...i 8800 kroków czuje się zmęczona trochę ale zadowolona i zrelaksowana nie ma jak człowiek się dotleni!!!pozdrowionka w ten słoneczny i ciepły dzionek!!!

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Brawo Syberio za piękny spacer ,ja niestety się nie wybieram bo u mnie jest silny smog.
    Pogoda dopisuje więc jak masz czyste powietrze to korzystaj i spaceruj.
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Przykra sprawa z tą pralką. Teraz, to taki sprzęt, że bez niego ani rusz. Wyobrażacie sobie jak kiedyś prano ręcznie? Bo ja nie
    Brawa za spacer. Coś czuję, że te sukienkę, to jeszcze będziesz zwężać

Awatar Eclairka
    Eclairka jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Syberio, pięknie spacerujesz A gdzie sobie chodzisz? Masz jakąś przyjemną trasę?

Ja kur nie mam, ale mam w domu uratowanego gołębia i też mi się zdarzało tak wyskakiwać z łóżka jak poparzona, żeby bidulkowi klatkę odkryć, kiedy zaspałam

Uwielbiam czytać Twoje wpisy Przychodzę tutaj naładować baterie

Współczuję pralki!
    Zapraszam do mnie na herbatkę

~ suwaczek aktualizowany w każdą niedzielę ~

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka dziewczyny miałam teleporade z bratem i mąż zrobił mi pralkę dobrze że mam męża złotą rączkę czasami zrzęda ale prawie wszystko umie!!!kochany jest!!śmiałam się do brata czy minie stać na jego teleporady!!!ale dziewczyny mam pralkę hhhhhuuurrraaa!!!

Awatar Eclairka
    Eclairka jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Super, Syberio, bardzo się cieszę To irytujące, kiedy jakiś droższy sprzęt się psuje i trzeba nagle wywalać pieniądze na nowy, dlatego cieszę się, że pralka powróciła do żywych
    Zapraszam do mnie na herbatkę

~ suwaczek aktualizowany w każdą niedzielę ~

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

hej Syberio
    ty nasza torpedo
    ja też wczoraj spacerek zaliczony , piękna pogoda była. Dzisiaj również ma być ładnie więc bez dwóch zdań lecę na spacerek

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka babeczkimoja waga pokazałam dziś 94,6 jest spadek nie wielki po 40 deko ale mnie cieszy hurapomału pomału i kilosy spadająnie moge doczekać się kiedy zobaczę 8 z przodu zobaczęale na pewno zobaczędziś w planach oranie bo pralka zrobiona może posprzątam szuflady 2 później spacer obiadek jeszcze nie wiem co coś z lidlomix zrobie bo chce mi się coś innegolecę do was

Asiowaj ja i torpedao ósmej rano na spacer ja z tych co lubią sobie poleżeć!!

Eclarika masz rację irytujące jak nic ale dobrze że mam złotą rączkę w domu to naprawiaja chodze sobie jak na razie jedną trasą na szosie ale u mnie to szosa mniej używana a szczególnie o 11,00 gorzej jak do pracy czy z pracy to większy ruch

Malinowa już naprawiona ale się cieszę mi kiedyś się zepsuła jak dzieciaki były małe to w wirnikowej prałam myślałam że wykończę się bo przy 5 dzieci ale tylko 4 dni nie miałam ja już mam automat od 34 llat ale już chyba 5 a;e cały czas mam jak urodziło się trzecie dziecko to od razu kupiłam sobie pralkę bo stwierdziłam że z łazienki to ja nie wyjdę

Andziam masz przechlapane przez ten smog wspólczuje ci

lecę na spacer pa pa!!!
    Ostatnio edytowane przez syberia1965 ; 24-02-2021 o 12:18
    Eclairka lubi to.

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, to mam podobnie z mężem. Taki był mój dziadek i taki mąż jest: złota rączka, co naprawi wszystko. Tylko co nagada się, co na marudzi, to jego To naprawdę ułatwia życie.

Ogrombe gratulacje z powodu kolejnego spadku Idziesz jak burza wytrwale i mamy kogo naśladować.

Uprawnienia umieszczania postów