Strona 150 z 172 PierwszyPierwszy ... 50 100 140 148 149 150 151 152 160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 1712
Like Tree649Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

Hejka laskiwczoraj nie miałam czasu pranie zaległe później rehabilitację a po rehabilitacje zakupy i do znajomych wjechaliśmy na kawę i tak zlądowałam weczorkiem do domu i podadłamdziś od rana przebieranie pościeli pranie firanek i umycie 2 okien i posprzątanie i tak mi zeszło do wieczora ale piękny dzinek był dzis takie dni mogły być już jestem też padnięta ale chociaż trochę u siebie napiszęjutro jadę na targowisko po bratki bo tak jakoś smutno przed domem mam 6 donic w zdłóż ścieżki do szosy i tam mogę zasadzić bo tam nie będzie sięgać remont a bęzie wiosennie bo na razie wyszły krokusy żółte i fioletowe bo tulipany i narcyzy małe dopieroja paprykę i pomidory wczoraj zasiałam na pewno zdąży urosnąć i wysadzę będzie swoje jutro jeszcze sieję marchew a mąż sadzi cebulę i posieje koperremont zaczniemy po świętach bo i tak pozamykają i wypuszczą nas 10 na wielką rocznicę kaczorapozdrowionka kofane i spadam
    adziam and Eclairka like this.

Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Wpisy na blogu
    1

Ja jeszcze nie zaczełam z siewami, ale to nidługo
    Jestem tutaj: Surrender
    72-->-- 67,2-->58
    obecnie spadło 4,8kg. do końca zostało 9,2kg
    BMI: 25,29 - Nadwaga. 1,04 kg do wagi prawidłowiej

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Wiosenne pozdrowienia zostawiam Syberio.

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Syberciu, może i ja sobie zakupię kilka bratków do jakiejś wolno stojącej donicy, żeby wejście do domku ożywiły Bo do skrzynek na parapetach wetknęłam jałowiec, a z bratków zrezygnowałam. Sadziłam je co roku, ale wkurzało mnie to, że przychodził czas na inne, bardziej trwałe i efektowne kwiaty, a bratki miały się świetnie i żal mi ich było wywalać Może też trochę posieję, to będą do dekorowania sałatek

Buziaki
    Zapraszam do mnie na herbatkę

~ suwaczek aktualizowany w każdą niedzielę ~

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

To ogródek będziesz miała zrobiony, a i kwiatki będą mimo remontu. Dziś czas na odpoczynek, Miłej niedzieli.

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Syberio cudnej niedzieli życzę.

Awatar Eclairka
    Mieszka w
    Mazowsze

Wpadam z kawusią i dużo słoneczka zostawiam

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laseczkiwczoraj byłam na targowisku i kupiłam sobie bratki chyba z 30 sztukale nie posadziłam bo wiatr i zimno się zrobiło i w domu zrobiłam sobie sernik na zimno dietetyczny i dla cukrzyków powiem wam że pycha mi wyszedł Lidlomix mi zrobił a ja tylko wlałam do formyprzynajmniej miałam do kawy i nie ciągło mnie do słodkości a przy okazji reszta domowników skorzystaładziś dzień leniwy ale czasami tak trzeba bo jutro musze wsadzić bratki i posiać marchew koper mąż wsadzi cebulę i po południu na rehabilitację pozdrowionka laski i lecę do was
    Eclairka lubi to.

Awatar Eclairka
    Mieszka w
    Mazowsze

Kochana, kusisz tym serniczkiem Ja chyba też sobie lada dzień zrobię, bo na tyle ciast mam ochotę, że nie zdążę ich zjeść Tzn. zdążyłabym, swoim starym sposobem - pochłaniając kawałki jeden po drugim, ale wolałabym tego uniknąć

Chodzisz na spacerki, czy na razie, na czas rehabilitacji dajesz kolanu odpocząć?

Buziaki

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

hejka laski dziś weszłam na wagę z drżącym sercem a ona mi pokazała 90,70 kg.czyli 60 deko mniej hura coraz mniej do 8 z przoduwiecie zaobserwowałam że na śniadanie mogę zjeść wszystko no prawie wszystko nawet drzem (prze zemnie zrobiony truskawkowy )na obiad kasza albo ryz może być makaron aldente byle nie ziemniaki a na kolację sałatki wczoraj zjadłam nawet rollo sama sobie robiłam z sosem czosnkowym na jogurcie naturalnym i odrobina majonezu i wtedy widzę że chudnę ale jak jem ziemniaki chleb na kolację to waga nie spada czasami nawet troche wzrasta i tak teraz przez tydzień sie obserwowałam i tak było zobaczymy jak ten tydzień będę przestrzegać tego co zauważyłam i zobaczymydziś pada to chyba nie pójdę sadzić bratków chyba że przestanie ale jutro i pojutrze zapowiadają ciepełko to nadrobiępozdrowionka i lecę do was
    Eclariko robie sobie czasami słodkości bo jak mam ochotę to jem a wiem że są dietetyczne i dla cukrzyków bo najgorzej jak człowiek nie je a później jak dopadnie to juz koniec diety nie chce powtórki a kupić to nie jest dietetyczne tylko piszą tak a jak zrobię to wiem co jem
    Eclairka lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów