Strona 157 z 171 PierwszyPierwszy ... 57 107 147 155 156 157 158 159 167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 1705
Like Tree647Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

Hejka laskina wagę nie wchodzę bo się obraziłam na @ jednąbo człowiek się stara a ona ma nas gdzieśale za to cukier mam dziś 104 naprawdę cieszę się że mam w miare dobry cukier dziś dzień barowy t\albo schowac nsię pod kocyk i oglądac film albo czytaćale ja muszę trochę ogarnąc dom pomyć podłogi bo chyba z 1,5 tygodnia nie myłam ale najlepiej schowała bym się pod kocyk i jużpozdrowionka i lece do was

Fruga ja jeszcze nie chowałam ,a co do 8 to jesteśmy z wagą pokłócone

Malinowa noramlnie szkoda gadać na tą pogodę ,ja wczoraj z mężem te ragały myłam sprzątałam i normalnie zmarzłam aż musiałam wziąść polopirynę complex żeby nie przeziębiła się kurcze teraz mnie olśniło mogłam naleweczkę sobie wypić z pigwy i modziku i by było naturalnie
    adziam and Eclairka like this.

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Syberio pogoda koszmarna ,to prawda .
    Pozdrawiam i spokojnego dnia życzę a ósemka będzie jak waga się namyśli i ją przetrzymasz.

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Syberciu... a spójrz mi w oczy Nie ma tam jakiegoś świrowania, waga przypadkiem racji nie miała w tej kłótni? Bo szłaś jak burza, a po Świętach nagle jakieś niesnaski? Mam nadzieję, że jesteś grzeczna, bo ze zdrówkiem nie ma żartów i trzeba o nie walczyć

Trzeba było sobie dzisiaj to mycie podłóg naleweczką wynagrodzić

Buziaki
    Zapraszam do mnie na herbatkę

~ suwaczek aktualizowany w każdą niedzielę ~

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio plucha i dzisiaj u mnie jest .
    Pozdrawiam i spokojnego piątku życzę.

Awatar Eclairka
    Mieszka w
    Mazowsze

Miłego dnia, Syberio

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laski wczoraj cały dzień znów sprzątania palenie dokumętów i kartonów tak to jest człowiek gromadzi bo się przyda a to przeważnie się nie przyda i leży i zalegaludzie ile można gromadzić wczoraj powywozili złom i stare meble i ciuchy i różne duperele trzeba było wykożystać synów bo mieli urlopale dziś z córką wejdziemy na górę i ogarniemy resztęco do wagi jesteśmy nadal pokłócone i wejdę na nią w środęwczoraj tyle kilometrów zrobiłam bo mnie przydzielili do palenia bo to lekkie i tak 4 godziny chodziłam i paliłam moja mama nagromadziła tyle dokumętów bo była radną sołtysem i wszystko trzeba było palićale już zrobione szkoda że nie miałam komórki i krokomierzapozdrowionka i lece do was
    Eclariko nie objadam się i nie jem słodości tylko nie mam czasu i jem kanapki na kolację i chyba to mi nie służyale po niedzieli muszę znaleśći wreszcie zobaczyć tą 8 z przodu
    Andziam kofana dzięki za odwiedzanie
    adziam and Eclairka like this.

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio to się napracujesz przy tych porządkach ale córka będzie miała swoje gniazdko.
    Pozdrawiam i dobrego wieczoru życzę.

Awatar Eclairka
    Mieszka w
    Mazowsze

Syberciu, a u Ciebie deszcz nie pada, że Ci się to wszystko chce palić?

Ja też nie rozumiem zbieractwa Sama mam tylko tyle rzeczy, ile potrzebuję, używam itd. Przynajmniej raz na pół roku robię przegląd i jak mi coś zbywa, to staram się komuś oddać. Tylko do różnych dziwnych śmieci mam słabość, tzn. do wszystkiego, co może mi się przydać do rękodzieła. Np. widzę jakąś fajną, tekturową rurkę, wstążeczkę albo skrawek materiału i już sobie wyobrażam, że nie wiadomo co z tego zbuduję, więc upycham w komodzie Ale na to akurat sobie pozwalam, w końcu to hobby i też raz na jakiś czas przeglądam tę graciarnię

Jeśli nie podjadasz, to wagą się teraz nie przejmuj Zapracowana jesteś, więc też musisz skądś energię czerpać i zjeść sobie coś treściwszego Tak dużo jesteś teraz na nogach, że nawet woda mogła Ci się zatrzymać w organizmie. Skończysz, odsapniesz i będziesz wiedziała, co i jak

Buziaki

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, ale narobisz się z tymi porządkami. To prawda, że chomikujemy ale taka chyba nasza natura.
    Miłej niedzieli

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laskiwczoraj znów było porządkowanie i palenie wywóz niepotrzebnych rzeczy ale koniec mamy sprzątanie zakończone hurrraaacieszę się że ten strych posprzątaliśmy zresztą na chlewie też także razem 3 strychydzisiaj odpoczywam leżę sobie i oglądam sobie film albo czytam forum budowlane albo szukam coś w internecie i tak spokojnie spędzam w ciszy niedzielę nikogo nie ma takie coś mi było potrzebnea jutro dalej trzeba słoiki przejrzeć i pokuładać na pólkach tych co skręcaliśmy itpmoże pójdę na spacer ale chyba nie będę miała czasu zresztą zobaczę może zamiast spaceru to pójdę trochę w ogród zobaczymy od pogody wczoraj zgrzeszyłam i rollo zjadłam i piwo wypiłam z tej radości że już koniec ale dziś już szlaban pozdrowionka i lecę do was
    Eclairka lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów