Strona 164 z 171 PierwszyPierwszy ... 64 114 154 162 163 164 165 166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,631 do 1,640 z 1709
Like Tree649Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

A Ty jak zwykle w ciągłym ruchu Tylko mi się jedno nie podoba, kochana. Nie lody, nie drożdżówka, bo trochę przyjemności każdemu się raz na jakiś czas należy. Tylko to, że Ty jak na 100% perfekcyjnej diety nie trzymasz (co jest często nierealne i niepotrzebne), to od razu waga w kąt i mierzenie cukru w kąt Nie można tak, Syberciu! Zdrowie najważniejsze i trzeba trzymać kontrolę.

Ja mam i prysznic, i wannę, i bez jednego i drugiego nie wyobrażam sobie życia Kąpię się rzadko. Szkoda mi wody, ze względów zarówno ekonomicznych, jak i ekologicznych. Ale jak już robię sobie takie święto, wieczór spa albo wygrzanie się po przemarznięciu na dworze, to nie ma większej przyjemności Widziałam nawet takie badania, które wykazały, że ciepłe kąpiele poprawiają nastrój i wspierają osoby z depresją bardziej, niż aktywność fizyczna No, a poza tym wanna się przydaje. Można w niej wyszorować jakieś większe przedmioty, psa wykąpać itd.

Spokojnej nocki
    Zapraszam do mnie na herbatkę

~ suwaczek aktualizowany w każdą niedzielę ~

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

hejka
    jakie plany na dzisiaj?
    udanego dnia

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Syberio pewnie zajęta jesteś remontem i ogrodem.
    Pozdrowienia cieplutkie zostawiam na dobry dzień.

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, pewnie dziś mam pełne ręce roboty. U mnie jest prysznic nad duża wanną. Zrobiliśmy sobie deszczownice, super sprawa. Tak można i kąpiel i prysznic.

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

co tam co tam laska u ciebie?
    coś mniej cię tutaj
    ale nic,, czekamy ja z kawką

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laskisorry że jestem teraz tam mało ale nie mam czasu a później siłwczoraj sprzątałam w kuchni letniej bo kurczaki w sobote będę skubać nawet nie ja tylko maszyna będzie skubać raz dwa idzie później musiałam posprzątać reszte gruzu wokół domu z córką później z mężem piłowałam drzewo i tak w kółko dziś będęb zrywać panele ścienne bo miałam w altanie i zobacze co jeszczepowiem wam że wole to robić niż w domuczy u was też tak wieje no kurcze trzeci dzień wieje wnet głowę urwieciepło by było ale ten cholerny wiatrok.15 maja ma przyjść fachowiec od dachu zobaczymy,bo przez ten wiatr to szkoda gadaći tak u mnie teraz jest i będzie pozdrowionka i lecę zobaczyć co u was
    adziam lubi to.

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Syberio ale zabiegana i zarobiona jesteś .
    Pozdrawiam i dobrego wieczoru życzę.

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laskiwczoraj wyzyłam się rozebrałam panele w altanie murzu i syfu duzo ale posprzątane wywiezione i spokój dzis zaraz spadam do ogrodu bo na razie jest ciepło a później musze upiec skubańca bo mam jutro ludzi do pracy a jutro drożdżówkę no muszę upiec pewnie zjem kawałeczek sorry ale nie będę nie jeśc placków odrobinę bo wiem że odrobinę nawet trzebakurcze co dziennie kupę roboty ale to dobrze bo nie mam czasu podjadaćpozdrowionka i spadam

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Ależ masz teraz pracy. Dzień za dniem robota Gdy mamy remont, to unikam wszystkiego jak tylko mogę bo nie znoszę tego robić
    Nie wiedziałam, że są maszyny do skubania piór
    Dużo siły Syberio.

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laskijestem wypompowana ale zadowolona bo kury oskubane remont dalszy etap jest ful robotyale najpierw musi być brzydko żeby później było pięknieale ten kurz i syf wkurza juz przestałam się przejmować bałaganem no musimy to przetrwaćwaga 90,3 kg no kurcze małpa nie mogła mi pokazać te 40 deko mniejale i tak się cieszę bo naprawdę nie mam czasu na dietę ale staram siępozdrowionka i lece do was zobaczyć
    adziam and Eclairka like this.

Strona 164 z 171 PierwszyPierwszy ... 64 114 154 162 163 164 165 166 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów