Strona 168 z 178 PierwszyPierwszy ... 68 118 158 166 167 168 169 170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,671 do 1,680 z 1773
Like Tree662Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

No i jest! wypracowana, wyczekiwana 8 Brawo!
    Coż ciekawego w week porabiasz? na pewno full roboty
    miłego

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laskinie ważyłam się bo nie mam głowy do tego remont kupe roboty i ogród a w środę moja mama miała udar ale już jest lepiej już mówi i można zrozumieć co mówi jak się dzwoni powiem wam że nie chciała bym przechodzić to jeszcze raz jedliśmy sniadanie z córką a mamie zrobiłam zupę z płatków mleko bo tak lubi i wstałóa weszła do kuchni a my patrzymy mama ma pólik wykrzywiony oko i belbocze nie mówi do nas no to ja za telefon i po karetkę powiem wam że w ciągu 15 minut byli (byłam w szoku)wzięli ją do szpitala a teraz nie wejdziesz do szpitala tylko wszystko telefonicznie ale zawiozła ciuchy synowa bo jechała do lekarza aja nie i tak nie wpuszczają bo pytałam się panów z pogotowia i tak zleciał mi ten tydzień dużo pracy i stresu panowie od dachu mają wejśc od środy ale zapowiadają deszcze to chyba od poniedziałku wejdą dzisiaj zwożą materiał jestem wciekła na tą pogodę bo noc nie można zaplanować bo albo pada albo wieje że głowę może ci urwaćpozdrowionka laski i dzięki że mnie odwiedzacie ale ja nie mam czasu albo sił czasami wejść na forum nie pochwaliłam się że kupiłam sobie sukienke super sie czuję w niej taka inna z szalowym kołnierzem granatowa czuje się jak ta aktorka z filmu Śniadanie u Tifaniego
    Andziam remont potrwa pół roku bo to kapitalny remont jak bym miała kasę to bym w 2 miesiące zrobiła ale sami robimy to nie tak szybko

Frugo szkoda gadać nie mam czasu na nic

Asiwaj byłam w województwie najpierw naa giełdzie a później do szpitala !!

Malinowa fajny taki telewizor bo rano włączę sobie jakiś program albo film i nie muszę laptopa odpalać tylko pyk pilotem i na dużym ekranie sobie oglądamale widzę że ty też się dobrze bawisz nad morzem

Eclariko dzięki no nie mam czasu albo sił żeby wejść na forum ale postaram się być częściej
    adziam and Eclairka like this.

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Syberio przykro mi z powodu udaru Twojej mamy ,mam nadzieję że szybko powróci do zdrowia.
    Ta pogoda w tym roku nie sprzyja remontom dachu ani pracom polowym ,zimno i leje niestety.
    Pozdrawiam i dobrych wieści ze szpitala życzę.

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Mnie również przykro, kochana Ale bardzo szybko zareagowałaś, a pogotowie bardzo szybko przyjechało, więc mam nadzieję, że mama równie szybko wróci do zdrowia i sprawności Tylko ten pobyt w szpitalu teraz najgorszy, bo to smutne, kiedy człowiek się martwi i stresuje, a nikt bliski nie może go odwiedzić. A Wy jeszcze martwicie się tym podwójnie, i za siebie, i za mamę.

Zaganiana jesteś bardzo, ale cieszę się, że chociaż raz na jakiś czas do nas zaglądasz W sukience na pewno wyglądasz szałowo
    Zapraszam do mnie

~ suwaczek aktualizowany w każdą niedzielę ~

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laskiz mamą juz lepiej ale trzeba jeszcze czasu cukier 97 aż 2 razy robiłam bo nie chciałam uwierzyćwaga 89,8 ale jest 8 z przoduwczoraj posadziłam moje pomidory i paprykę cieszę się bo w nocy popadało i ładnie stojąkurcze jak to zielsko rośnie nie daje rady ale trochę mi zostało nie chce pryskać bo po co dosyć tej chemi wszędziebędę też miała dużo truskawek czereśni wiśnie brzoskwiń i jabłek w tym roku mniej śliwek jest jaki mi się chce owoca swojego z ogrodu i warzyw.Pozdrowionka i lecę kwiatki sadzić

Amdziam i Eclariko dziękuje kofane że odwiedzacie mnie i dzięki za troskę
    adziam and Eclairka like this.

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio super wieści od Mamy.
    Nie wiem jak u ciebie ale u mnie oprócz zimna ,deszczu braku słońca to jeszcze plaga ślimaków jest , co żrą wszystko oprócz trawy.
    Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

Syberio współczuje akcji z mamą, ale najważniejsze że już lepiej
    super cukier i super waga

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

No to będziesz miała tych owocków A pomidory i paprykę, jak rozumiem, wsadziłaś do gruntu? Masz jakieś sprawdzone odmiany, które dają sobie radę?

Fajnie, że ładnie utrzymujesz wagę

A mama z pewnością potrzebuje teraz czasu, trzymam za nią kciuki
    Zapraszam do mnie

~ suwaczek aktualizowany w każdą niedzielę ~

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, tak mi przykro z powodu udaru mamy, ale cieszę się że dochodzi do siebie.
    Ten remont widzę, że zabiera ci teraz sporo czasu ale to minie i wszystko wróci do normalnosci. I jeszcze będzie ślicznie i nowe
    A ja jeszcze dziś mam kilka krzaków do posadzenia papryki. Bardzo późno wszystko robię ale jutro wyjeżdżam z synem.
    Super, że będziesz miała tyle owoców.

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio cieplutkie pozdrowienia zostawiam i miłego dnia życzę.

Strona 168 z 178 PierwszyPierwszy ... 68 118 158 166 167 168 169 170 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów