Strona 170 z 178 PierwszyPierwszy ... 70 120 160 168 169 170 171 172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,691 do 1,700 z 1773
Like Tree662Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

Syberio miłego piątku życzę.

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

Syberio wracaj wracaj do nas.
    pozdrówkaaa

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, dobrego nowego tygodnia.

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio pozdrowienia zostawiam na nowy dobry tydzień.
    Jak remont się ma ?

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

oj nie podoba mi się że ciebie tu tak mało

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio jak leci ,napisz coś .Wiem ze masz dużo na głowie ale my tu czekamy martwiąc się o Ciebie.
    Pozdrawiam i spokojnego popołudnia życzę.

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laskiwaga nie ważyłam się ale chyba 8 się utrzymuje bo widze po ciuchachu mnie tyle się dzieję że czasami padam i nie mam sił Moja wnusia miała komunię świętą pięknie wyglądała i babcia też Powiem wam że w tej sukni czułam się jak modelka gwiazda tyle komplementów dostała że warto było walczyć o tą 8 z przoduw kościele były tylko dzieci komunijne i rodzice a my na dworze ale ławeczki były to sobie siedziałam cieplutko było fajnie oczywiście ryczałam no nie stety taka jestem ale tak lekko żeby makijaż nie spłynął bo ja się śmieję to moja druga córka od małego ja wychowuje remont w pełni od poniedziałku dach mi robią 8 chłopa robią jak mrówki naprawdę każdy wie co robić nie ma stania rozmów przekleństw jestem w szoku już wczoraj połowę dachu założyli nowy a dziś drugą połowę idą jak burza fajne chłopaki szkoda że tacy młodzitylko szef około 45 lat ale w porządku gość nie wyzywa na chłopaków nie klnie tylko mówi co maja robić i robi równo z nimi cieszę się że mam taką ekipęto jak ja coś robię i nie wyjdzie jak chce albo upuszczę to urwaami rzucę czasami mama już po mału dobrze tylko w niedzielę jak bracia z bratowymi byli z mamą to nie chciała się położyć tyle emocji z komunią i wieczorem lekki udar znów zaatakował wezwałam pogotowie ale się cofnął i nie wzieli ją do szpitala nawet dobrze bo dobrze się czuje ale teraz leży trochę wstaje chodzi sobie wózkiem i nie przemęcza się bo się boi a po drugie ja jej nie dam się przemęczać i tyle u mnie się dzieję sorry że nie jestem z wami ale naprawdę nie mam czasu albo sił ale dziękuję dziewczyny za odwiedzinki i wsparcie dla mnie to dużo znaczy
    adziam, Eclairka and Ewa_KM like this.

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio jak waga się utrzymuje to bardzo dobrze.
    Widzę że masz super ekipę od dachu ,aż miło się czyta takie pochwały bo teraz o dobrych fachowców bardzo trudno jest.
    Mama musi bardzo na siebie uważać skoro miała kolejny mały udar ,no ale Ty bardzo dobrze o nią dbasz i jej pilnujesz.
    U nas też by się deszcz przydał bo już się taka skorupa zrobiła i ciężko coś w ogrodzie zrobić.
    Super że komunia wnusi się udała i obie błyszczałyście na tej uroczystości.
    Pozdrawiam i dobrego dnia życzę oraz zdrowia dla Mamy.

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, wniosek jest taki że mama musi bardzo uważać na siebie. Dobrze, że ten udar cofnął się.
    Super, że waga utrzymuje się. To pewnie już na stałe zostanie
    Miałaś wzruszający dzień w niedzielę.

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka waga 89,5jest dobrze szczególnie po przyjęciu to dobrze że 8 z przodu jeszcze z 10 kg i mi starczy wczorja byłam na zakupach kupiłam sobie parapet do salonu z granitu a co przynajmniej będzie na latai różne duperele i byłam w Auchanie pochodziłam sobie surfinie kupiłam bo były po 2 zł. siatkę na czereśnie żeby szpaki mi nie zjadły itp.troche naoglądałam się pobyłam wśród ludzi ale najgorzej te korki współczuję ty,m co codziennie puszą stać wolę jednak moją wioskępozdrowionka i trzymajcie się i dzieki za pozdrowienia dla mamy już dzisiaj chce się ubrać i pochodzić jeszcze raz dzięki
    adziam and Eclairka like this.

Strona 170 z 178 PierwszyPierwszy ... 70 120 160 168 169 170 171 172 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów