Strona 177 z 183 PierwszyPierwszy ... 77 127 167 175 176 177 178 179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,761 do 1,770 z 1830
Like Tree670Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

Hejka laskiżyję żyję dieta troche na bakier ale powiem wam ze już nie obżeram tylko jem normalnie po trochu najwyżej za jakis czas znów trochę tak jakoś mi zostałowaga zepsuła mi się mam drugą ale ona raz waży raz nie muszę sobie drugą kupića tak zalatana jestem remont to były truskawki to wiśnie teraz mam etap ogórków i remont remon można poiwiedzieć nabrał tępa wełna prawie upchana teraz za chwilę będą przykręcać płyty elektryk robi ma w sobotę przyjść komin stawiac synowie w tym tygodniu zrobią schody a na początku sierpnia ma wejść z centralnymi tak u mnie co dziennie kołomyja acha powiem wam ze miałam starą pierzynę na strychu poszukałam faceta co mi wyczyścił ładnie pióra dałam jeszcze 3 poduszki duże i tak wyszło mi 2 kołdry 2 duże poduszki i dwie połowę z tych dużych ,także facet wycyścił ładnie powkładał w nowe inlety i mam nowe 2 kołdry i 4 poduszki pachnące starczy mi do końca życiapozdrawiam was kofane i lecę dalej dziś ogórki i chyba ukiszę buraczki pierwszy raz zobaczymy jeszcze raz pozdrowionka i dzięki że mnie odwiedzacie
    adziam and Eclairka like this.

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Syberciu, no to masz roboty z tym remontem i przetworami Ale cieszę się bardzo, że zaglądasz I nie przestawaj

Nie miałam pojęcia, że pióra z pościeli można czyścić Ale jak się kupuje nową pierzynę, to przecież jest czysta, więc to w sumie logiczne

Buziaki

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Syberio ale się u Ciebie dzieje ,ciągle w biegu i dużo pracy ,ale fajnie ze synowie pomagają.
    Pozdrawiam i spokojnego wieczoru życzę.

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Syberio, a ty dale zapracowana Też skończyłam z wiśniami, a zaczęłam ogórki.
    Przy takiej liczbie rąk do pracy, to remont pójdzie szybko.
    A ja nie przepadam za piórami. A gdy słyszę pierzyna, to aż mnie strzacha. Trauma z dziecinstwa

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laseczkiwaga nowa pokazuje 88,7 cieszę się z tego cukier też w miarę bo 105 110 wreszcie mamy schody mogę wchodzić na górę bo na drabine to się obawiałam kotłownia jest komin nowy jest teraz przyjedzie za tydzień piec i centralne będzie robione a ja to jedzenie robię w ogrodzie bez przerwy siedzę latam z wężami podlewam ale dziś wreszcie pada teraz jestem na etapie przetwory a ogórków za chwilę buraczki mam dużo śliwek i brzoskwiń ale to jeszcze trochę pięknie mi dojrzewają pomidory i papryka a tera co mnie wkurza to drożyzna wszystko poszło do góry czy budowlane czy spożywcze że szoka fachowcy to też zwariowali niektórzy wołają kosmiczne ceny ja rozumie że każdy ceni swój czas ale np. 100 zł. na godzinę to już przegięcie kurka ludziom w głowach poprzewracało się,nie ma teraz że ja pomogę tobie to ty mi pomożesz tak jak kiedyś rodzina się wspierała , nie tylko kasa się co do niektórych liczy dobrze że mąż dużo umie zrobić i synowie bo tak by mnie nie było stać na nicwyżaliłam wam się wam pozdrowionka i lecę do was
    adziam and Eclairka like this.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Strasznie się poroiło z cenami, to prawda a wypłaty w miejscu
    Syerio a zaraza na pomidory nie wchodzi? u mnie sie już powoli zaczyna, obym chociaż spróbowała nowych odmian, których nakupiłam
    Super, że 8 z przodu została
    pozdrowionka

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Piękna waga Gratuluję, że pomimo takiego zamieszania dajesz radę ją utrzymywać, a nawet jeszcze spada

Dużo rzeczy masz już zrobionych Bałagan i wydatki są niefajne, ale tak radykalne zmiany na pewno dadzą Ci dużo radości Będzie lepiej, ładniej i wygodniej.

Ano niestety, rodzina nie chce sobie już pomagać. Jak ktoś coś komuś zrobi za darmo, to przypomina o tym przez kolejnych 10 lat. Ja nawet nie chcę, żeby mi ludzie ceny opuszczali, ale jak kuzyn robił coś u mojego brata, to policzył jak obcym, a postępował jak z rodziną - były opóźnienia, całe wieki nie kupował ani nie zlecał kupna potrzebnych towarów, a czegoś tam z prądem nie zrobił do tej pory, choć minęło kilka miesięcy. Brat głupio zrobił płacąc mu z góry, bo chciał okazać mu zaufanie. Ale, jak widać, z rodziną lepiej się nie bawić w nic, co związane z pieniędzmi

Buziaki

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Syberio takie czasy nastały że możemy liczyć na najbliższą rodzinę a i to nie zawsze.
    Dobrze że twoje dzieciaki blisko mieszkają ,wszystko potrafią zrobić i chętne do pomocy.
    Duży ten remont robicie jak widać z opisu ale będzie super i mieszkanko dla córki będzie.
    Waga piękna i niech spada dalej .
    Pozdrawiam i miłego poniedziałku życzę.

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Waga i cukry piękne
    Spory masz ten remont, nic dziwnego że tyle trwa. A potem jak będzie pięknie i przytulnie.
    Z tymi cenami, to masz rację. Już niedobrze mi słuchać, że to przez pandemię.

Strona 177 z 183 PierwszyPierwszy ... 77 127 167 175 176 177 178 179 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów