Strona 196 z 200 PierwszyPierwszy ... 96 146 186 194 195 196 197 198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,960 z 1996
Like Tree756Lubią to

Wątek: Jestem nowa - Część 6

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Domyślnie Odp: Jestem nowa - Część 6

Hejka laskitylko nie krzyczcie na mnie że tak długo nie zaglądałam ale ogród remont mnie wciągnąłale przyleciałam do was moja waga 97.1 kg.dawno się nie ważyłam a tu tyle się nazbierałoZaraz przyleciałam na kolanach do was bo w grupie lepiej sie odchudza i motywujęREMONT DALEJ TRWA GÓRA JUŻ CAŁKOWICIE ZROBIONA TAKŻE CÓRKA JUŻ MA PIĘKNIEa u mnie mam położone kafelki podłogę i robi mi się łazienka.zaraz sypialnia i pokój salon będzie robionypo mału ale robi się coraz piękniej pozdrowionka i lecę na śniadanie bo mąż mi zrobił bo ma urlop pozdrowionka i napiszę więcej później
    adziam, furaga and malinowa_fela like this.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

oj tak, cos o tym wiem. Praca, ogród dom, wnuczka i jakiś fragment czasy dla siebie i juz po dobie, dniu miesiącu, roku.... zapindala czas
    Wpisz się na akcję. ledwie tydzień trwa, może się zmotywujesz

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Syberio witaj i wracaj bo odchodzenie z forum skutkuje wzrostami ,tak niepostrzeżenie po kilka deko i do góry.
    Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laskiwaga na dziś 96,5 czyli idzie w dobrym kierunku zero cukiereczków słodkości to mnie gubi całe dni spędzam na ogrodzie i walczę z zielskiem to latam z wężami i podlewam itp.ale posadziłam arbuzy na snopkach siana i słomy i rosną mam 4 już większe ok.14 cm.mają i małych mam też ciekawa jestem co z tego będzie a radość mają wszyscy a przede wszystkim dzieciaki nie mogą się doczekać kiedy będą jeśćremont trwa z altanki robią mi łazienkę ścianka powstała także będzie łazienka i korytarz po mału i do przodu ale mam czasami dość tego bałaganu już rok trwa ale przechodzi jak pomyślę jak będę miała piękniepozdrawiam was i lecę

Andziam masz rację
    fruga właśnie dni tak szybko umykają
    adziam and malinowa_fela like this.

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Widzę Syberio ze jesteś samowystarczalna ,prawie wszystko masz swoje i wysokie ceny Ci nie straszne.
    Brawo za spadek ,tak trzymaj.
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Andziam przeraża mnie ceny węgla no k...a mać ten węgiel ze złota jest czy co!!!!!!!dziś byłam na zakupach w Dino i cukru nie było normalnie szok dobrze że kupiłam sobie 30 kilo jak był jeszcze za 3 zł. bo teraz nie ma albo trzeba się nalatać!!!znajomy co pracuje w cukrowni to mówi że robią pełną parą a cukier na eksport idzie no kuźwa do czego oni doprowadzają !!!!!Córka mówi że do biedry kiedyś 3 razy wjeżdżał cukier i inne towary a teraz bez przerwy coś brakuje wczoraj ludzie octu szukali no nerwowo ludzi wykończą!!!ach sobie ponarzekałam ale to na prade wkurza!!!!!!!

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Syberio, transport węgla kurierem to koszt 340 zl za te 2 tony.
    Cukier.... kolejny temat. Ja już się śmialam, że jak upoluje juz czarne złoto to bede polowała na biale zloto.
    Tak niby moge bez dużych ilości cukru żyć ale przetwory akurat są ...
    Zaraz olej będzie szybował bo rzepak będzie drogi.
    pozdychamy z głodu i zimna niedlugo

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

Ja mam mały zapas cukru bo tylko symbolicznie go zużywam ale do soków czy przetworów też trochę idzie.
    Syberio szkoda nerwów ,ciągle słyszę jedną gadkę jak to gdzie indziej jest źle a u nas super.
    Pozdrawiam i ochłody życzę.

Awatar syberia1965
    Mieszka w
    Zalesie

Hejka laski waga dziś 96kg. jest spadek ale to normalnewczoraj mnie nie było ale prawie cały dzień latałam po mieście to byłam u lekarza neurologa mam biodro i kolana zwyrodnienie napisała mi na odbudowę chrząstki i przeciwbólowe na rengena dała i skierowanie do ortopedy powiedziała że ogród na kręgosłup i moje biodro to jest nie dobre ale ja jej powiedziałam że kocham pracę w ogrodziepóźniej polatałam sobie po marketach budowlanych kupiłam sobie drzwi do domu zewnętrzne i zamówiłam do łazienki kleje farby itp przyjechałam zmordowana dobrze że klimy są w sklepach i w samochodzie bo byśmy się ugotowali

Andziam ja robie soki kompoty drzemy ogórki paprykę buraczki wszędzie trzeba cukru już sobie odpuściłam nie denerwuję się bo co to mi da szkoda nerwów na to wszystko tylko szlak mnie trafia jak słyszę ten nasz rząd że wszyscy winni tylko nie oni
    Fruga ale masz dobrze z tym węglem taki tanizazdroszczę ci ale w pozytywny sposób muszę dalej polować może mi się uda teżwkurza mnie ta cała sytuacja i ten rząd z niczym nie mogą dać radę ale oni są nie winni bidoki

Pozdrawiam was laski i lecę do was

Awatar adziam
    Mieszka w
    Europa

No taka prawda przy zwyrodnieniach ograniczone prace w ogrodzie są. Ja też mam ale jakoś powoli coś tam robię bo lubię ale uważam bop potem połamana jestem
    Super że kolejny spadek jest no i zakupy udane.
    Pozdrawiam i miłego piątku życzę.

Strona 196 z 200 PierwszyPierwszy ... 96 146 186 194 195 196 197 198 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów