Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 503
Like Tree98Lubią to

Wątek: Schudnąć - to tak łatwo powiedzieć.

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: Schudnąć - to tak łatwo powiedzieć.

mufinko, haha to miłe co piszesz myślałam nad tym, ale jestem na magistrze z zarządzania... Jedyne co, to mogłabym się później pokusić jakąś podyplomówką z dietetyki. Ale wiecie jak to mówią. Jak coś jest do wszystkiego, to jest do... haha
    glory, ja piekę sobie serniczek chudziutki na słodziku i mam zamiar na nim poprzestać

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Zjadłam przed chwilą kawałek ciasta, kolacji z tego powodu już nie będzie, jednak słaba jestem.

Usłyszałam dzisiaj w radio eska, że kobiety, które mają udany związek raczej się nie odchudzają i nie zwracają uwagi na swoją wagę.
    Co wy na to, aż się zaczęłam zastanawiać.....
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar glory24
    glory24 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zabrze

Cytat Zamieszczone przez mufinka0 Zobacz posta
    Usłyszałam dzisiaj w radio eska, że kobiety, które mają udany związek raczej się nie odchudzają i nie zwracają uwagi na swoją wagę.
    Co wy na to, aż się zaczęłam zastanawiać.....
    Głupoty gadają Ja zajadam głównie stres, większość tłuszczu zmagazynowałam jeszcze w poprzednim związku , w którym zresztą chyba jedynym moim szczęściem był fakt, ze przejrzałam na oczy i dziada za drzwi z torbami wystawiłam
    Moim zdaniem jest wprost przeciwnie, to te kobiety, które tkwią w nieszczęśliwych związkach przestają o siebie dbać, bo zwyczajnie nie mają dla kogo, częściowo te, które są zbyt słabe psychicznie, żeby się z takiego związku uwolnić, czują się niedowartościowane i szukają pocieszenia w czekoladzie, skoro w chłopie go nie mają. Wolne chudną, żeby wyrwać lepszego faceta, a szczęśliwe zarówno te grube, jak i chude, mają w facecie oparcie. Fakt, że w szczęśliwym związku przestajemy się obawiać tego " a co jak przytyję i on mnie przestanie chcieć ?", ale chyba daleko tu do stwierdzenia, że szczęście tuczy Mój uwielbiał mój tyłek w rozmiarze 42, w 46 dalej mu się podoba i mogę się odchudzać do momentu, póki mi cycki bardzo nie zmaleją ;D

Awatar mufinka0

Cytat Zamieszczone przez glory24 Zobacz posta
    mogę się odchudzać do momentu, póki mi cycki bardzo nie zmaleją ;D
    No, jak dojdziemy do tej naszej wymarzonej wagi to zmaleją

alessana zarządzanie przydaje się do wszystkiego, do dietetyki też

Moje początki

fratczakk jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    torun

Witam..hmm..no co tu duzo mowic...chce schudna ale to jest cholernie trudne..tzn samo chudniecie pewnie nie ale gorzej z tym co siedzi w glowi,wieczorem klade sie do lozka z twardym postanowieniem ze od jutra to juz napewno,budze sie z takim samym postanowieniem a poznie...ehh szkoda gadac....pomyslalam sobie ze moze tutaj znajde jakas mobilizacje..chetnie sie do Was przylacze i moze wtedy sie uda...

Awatar mufinka0

Ale widzę, że już dużo kilogramów za tobą. Z tego wynika, że umiesz się odchudzać, w jakim okresie tyle zrzuciłaś?
    Jeżeli chodzi o "głowę" to czytanie tego forum trochę pomaga. Dołączaj i działaj, koniecznie.

Moje początki

Awatar glory24
    glory24 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zabrze

Muffinko na szczęście znam już swoje ciało, w czasie , gdy ważyłam 66 kg moje cycki zmalały do rozmiaru C, więc chłop nie będzie miał prawa narzekać Zawsze można zwalić winę na niego, ze za mało masował i się skurczyły
    Alessanko zawsze możesz połączyć zarządzanie z dietetyką i zarządzać nam menu żywieniowe i ćwiczenia, z chęcią zostanę twoim królikiem doświadczalnym i podbiję ci papierek z praktyk pieczątką z ziemniaka
    Fratczakk najważniejsze to się nie poddawać, zamień " chcę, ale" na "chcę, mogę i zrobię to". I wywal ze słownika sałowa " może się uda". Na pewno się uda. Tyle schudłaś, więc i resztę też spokojnie zrzucisz, pomożemy

Awatar mufinka0

Kurde, chciałabym mieć te 66 kg, cycki w rozmiarze C i poszłabym sobie na zakupy i poszalała .
    Teraz zakupy to mordęga, najbardziej wkurzyłam się jak chciałam sobie kupić wranglery, podałam pani rozmiar, a ona z uśmiechem powiedziała "wrangler takich nie robi". Humor się wtedy psuje, czujesz się jakaś gorsza. Są oczywiście sklepy gdzie są ubrania w rozmiarze 46, ale prawda jest taka, że trzeba trochę pokombinować żeby dobrze wyglądać.
    Jak byłam młodsza i szczupła to nie miałam kasy na ciuchy, teraz kasa się znajdzie ale figura nie

Moje początki

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Spoko dziewczyny! Ja kiedyś Podwójne XL, a dzisiaj kupiłam sobie w H&M sukienkę w rozmiarze X...S
    Wszystko się da! Święta przetrzymać i wrócić ze zdwojoną siłą!

Awatar mufinka0

Rozmiar XS, dla mnie to abstrakcja

Ja bym chciała nosić rozmiar 38-40, aż się rozmarzyłam.

Moje początki

Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów