Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 503
Like Tree98Lubią to

Wątek: Schudnąć - to tak łatwo powiedzieć.

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Schudnąć - to tak łatwo powiedzieć.

Od 1 grudnia zaczęłam czytać to forum i robię to codziennie. Zrozumiałam, że jest sporo osób, które mają podobne problemy jak ja i dają radę. Postanowiłam,że ja też zacznę się odchudzać. Może teraz uda się to zrobić skutecznie.
    Ja odchudzałam się kilkakrotnie, zawsze to była dieta oparta na liczeniu kalorii. Kilogramy spadały i potem wracały .
    Zniechęciłam się tym, doszłam do wniosku, że po co się męczyć jak i tak wagi nie utrzymam. Problemy z wagą mam od pierwszego porodu a było to dawno temu, bo obecnie już "40 lat minęło".

Teraz przyznam się przed Wami i przed sobą co mnie gubi (chociaż czytając to forum wiem że nie napiszę nic oryginalnego):

-uwielbiam ciasta i jak zasiądę do kawki z ciastem to nie kończy się to na jednym kawałku
    -często nocne jedzenie
    -gotuję dla całej 4 osobowej rodziny i czasem zjadam coś już po obiedzie "żeby się nie zmarnowało"
    -zjadam słodycze, które moje dzieci dostają a nie lubią
    -jak się wkurzę to jem (zwłaszcza M&M's te z orzechem)
    -często coś tam podjadam

Uff.....Grzechy wyliczyłam i od 1 grudnia staram się nie grzeszyć.

Mój plan na dietę:
    - 5 posiłków dziennie (co 3 godziny)
    -rano będę sobie pozwalać na kanapkę, ponieważ bardzo je lubię i nie wiem czy bym wytrzymała bez pieczywa
    -o 11.00 jogurt w pracy
    -około 14.00 obiad odchudzony (kombinuję z rzeczy, które ugotowałam dla rodziny)
    -17.00 owoce
    -20.00 jakieś białko

Tyle na razie moich wynurzeń. Założyłam ten wątek licząc na to, że będziecie mnie mobilizować i jakoś wytrwam.
    A, no i muszę się jeszcze pochwalić, że od 1 grudnia schudłam 3,5 kg.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar mufinka0

Domyślnie Odp: Schudnąć - to tak łatwo powiedzieć.

Dzisiejsze menu:

Śniadanie bułka z polędwica drobiową, cała papryka surowa żółta
    II śniadanie 2 mandarynki i jabłko
    Obiad będą kotlety z ryby z ziemniakami (przepis ze strony dieta.pl), może ktoś to jadł? Panierowałam w białku i otrębach, ja na pewno zjem ale nie wiem co na to reszta rodziny.
    Podwieczorek jogurt (będę w pracy)
    Kolacja jeszcze nie wiadomo,ale ponieważ przyjdę późno to może nic.

Jeżeli chodzi o grzechy to jak na razie jest dobrze. Popijam tylko colę zero, wiem, że lepiej by było coś innego ale to taka moja odrobina słodyczy.

Moje początki

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Kanapki nie są złe i niewskazane w diecie, ważne, żebyś wybierała dobre pieczywo, a nie kajzerki i inne pszenne buły
    Już 3,5kg do przodu! Pięknie
    Niech rodzinka się powoli przestawia, nie jesteś robotem, gotować dwa obiady to nic zabawnego, a oni na pewno z czasem się przyzwyczają do nowych smaków
    Ja do coca coli nic nie mam i wiem, że można nadal na niej chudnąć. Oczywiście na tej light. Jednak dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że tam same cuda niewidy w niej. od kiedy kupiłam sobie kubek 0,75l piję herbaty wszelakie i jest tak łatwiej bo nie trzeba co 5 minut parzyć nowej No i pijam wodę ze świeżą cytryną, bo normalnej wody bym chyba nie przełknęła. Dodaję jeszcze odrobinę słodziku i jest całkiem smaczna
    Powodzenia

Awatar mufinka0

Witam alessana, Twój watek podczytuje od tego 1 grudnia, podziwiam Cie za Twoje zaangażowanie w odchudzanie no i w to forum.

Jeżeli chodzi o słodzenie to ja już od wielu lat herbaty i kawy nie słodzę. Jednak jak wypije tą colę zero to jakoś mi tak dobrze

Moje początki

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Dziękuję bardzo Jak mówię. Ja za colę nie potępiam bo sama potrafię butlę wypić jednego dnia. Małymi kroczkami sama się przerzucisz na bardziej odpowiednie trunki, tak myślę

Awatar mufinka0

A, zaparzyłam sobie wielki kubek czerwonej herbaty, o 14 zjem te moje kotlety z kapusta kiszoną i lecę do pracy. Wieczorem na pewno zajrzę na forum, poczytam i może coś napiszę. A myśli moje teraz kręcą się wokół odchudzania (mimo świąt) więc pytań, wątpliwości mam wiele.

Moje początki

Awatar mufinka0

Kotlety dobre, reszta rodzinki zjadła (bez entuzjazmu).

Teraz może coś napiszę o moim ruchu, niestety nie jest go za dużo. Codziennie natomiast wstrząsam się na platformie wibracyjnej. Program taki odchudzający trwa 10 minut więc za dużo wysilać się nie trzeba. 2 razy w tygodniu moje ćwiczenia trwają 30 minut i w tym jest orbiterek, platforma i ćwiczenia dywanowe. Wiem, że to mało ale nie będę sobie wmawiać, że codziennie poćwiczę na siłowni. Nawet jakbym tam poszła to chyba szybko bym sobie odpuściła.

Chciałabym się zapytać czy wśród was są jeszcze inne fanki platformy wibracyjnej, może jakieś doświadczenia, opinie. Jak się poczyta jaka to ona jest super to aż trudno uwierzyć.

Moje początki

Rochelle Guest

Teraz Twoje ćwiczenia trwają 30 minut 2 razy w tygodniu, ale z czasem będziesz chciała więcej. Ja już ćwiczę codziennie przynajmniej 35 minut. Co do platformy mogę powiedzieć tylko tyle, że ja już w cuda nie wieżę
    Powodzenia życzę!

Awatar mufinka0

A jak ćwiczysz, w domu czy też gdzieś chodzisz. Ja jakoś nie mogę się przekonać do zajęć grupowych, w sumie to chyba dlatego że uważam, że jestem stara i gruba

Moje początki

Awatar mufinka0

Jeszcze przed pójściem spać napisze coś o tej platformie. Mam ją chyba z 2 lata, kupiłam oczywiście ją po to aby się odchudzić. Jednak jak się dużo je to spadków brak. Jednak przez te 2 lata waga moja nie wzrosła i nogi mi się poprawiły, tyłek poszedł do góry, po tych 10 minutach czuje się super i nabieram chęci żeby coś robić.
    Na dzisiaj już chyba wystarczy łażenia po forum i idę spać. Zajrzę tu jutro bo muszę inaczej polegnę.

Moje początki

Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów