Strona 9 z 51 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 503
Like Tree333Lubią to

Wątek: Nowy Rok , nowe nadzieje i postanowienia. Czyli tabelka motywująca i wspomagająca!!! - Część 1

Awatar iradukan
    iradukan jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    opolskie
    Wpisy na blogu
    17

Domyślnie Odp: Nowy Rok , nowe nadzieje i postanowienia. Czyli tabelka motywująca i wspomagając

Cytat Zamieszczone przez mk_cafe Zobacz posta
    A! No i ruch! Przy moich niecałych 10 kg do zrzucenia, mysle, ze ruch ma wieksze znaczenie niz sama dieta (o ile je sie racjonalnie), nie chce byc tylko chudsza, chce miec sylwetkę bardIej fit
    w sumie tak,przy pilnowaniu siebie+sport to na pewno osiągniesz sukces
    ja nie dałam bym rady ćw na siłowni teraz-mieszkam na 3 pietrze i jak jak idę z zakupami to mam dość-słaba ja mucha.
    zresztą na dukanie to wolno ćw intensywnie.
    mój ruch to spacer,marsz,schody i wieczne sprzątanie to dziewczynkach!

Moja truskawkowa kraina
    "... o ile waga jest wrogiem tego,który tyje o tyle jest przyjaciółką i nagrodą dla szczuplejącego,
    a nawet najmniejsza strata kilogramów skutecznie stymuluje do dalszej pracy..."

Awatar mikaska
    mikaska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Słupsk

Domyślnie Odp: Nowy Rok , nowe nadzieje i postanowienia. Czyli tabelka motywująca i wspomagając

Cześć dziewczyny kiedy pierwsze ważenie do tabelki?..................

Awatar iradukan
    Mieszka w
    opolskie
    Wpisy na blogu
    17

Cytat Zamieszczone przez mikaska Zobacz posta
    Cześć dziewczyny kiedy pierwsze ważenie do tabelki?..................
    hej
    11-tego...........
    .......................jestem ciekawa jak wyjdziemy po tyg.
    na jakiej diecie jesteś? nie masz napisane pod suwakiem
    Ostatnio edytowane przez iradukan ; 06-01-2014 o 10:59

Moja truskawkowa kraina
    "... o ile waga jest wrogiem tego,który tyje o tyle jest przyjaciółką i nagrodą dla szczuplejącego,

Awatar Olisiaa
    Olisiaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Cytat Zamieszczone przez najpiekniejsza Zobacz posta
    Hehe no tej formy to mi lepiej nie gratuluj bo jak z kijków do domu wróciłam to włosy ręcznikiem wycierałam a bluzke to byś wykręcic mogła no a jęzor prawie do kolan.Zero kondycji tylko chęci sa a to już bardzo dużo.
    a mozesz jakies kijki polecic? ja na jesien biegalam, ale teraz sie zastanawiam czy nie zakupic wlasnie kijków i nie zaczac chodzic, a jeszcze jak pisalas ze duzo schudlas dietujac i chodzac to mnie to bardziej mobilizuje

Cytat Zamieszczone przez Irencia Zobacz posta
    A kawkę jaką lubicie najbardziej? Ja już wiele próbowałam i moją ulubioną jest żółta Tchibo Family
    szukam jakiejś fajnej ziarnistej do młynka mojego próbowałam Lavazza i kronung zielona ale mi nie pasuje smak
    i naprawdę lubię tą kawę co mają w McDonald's pyszna jest i też świeżo mielona i słodzik mają
    co do kawy to ja czesto tupuje to co na promocji, jezeli chodzi o rozpuszczalna to kupuje douewe egberts czy jak to tam sie pisze, jacobs złoty lub wlasnie tchibo family zolta, ale wole dwie pierwsze. Jezeli chodzi o kawe parzona to ja nie pijam a maz lubi mk_cafe czerwona

Cytat Zamieszczone przez iradukan Zobacz posta
    powodzonka w ruszaniu sie
    nom szkoda po czasie zawsze jakieś dziewczyny znikają z wątku...
    no szkoda ze dziewczyny sie nie udzielaja, nie wiem jak reszta sie na to pisze, ale mysle ze jezeli po 2 ważeniu dziewczyny nie podadza wagi to mozna je usunac z tabelki

A ja sie dzis zważylam i odnotowalam niewileki spadek wagi, cieszy mnie to bardzo bo jest jakas nadzieja ze bede szczuplejsza. Dziewczyny powiedzcie mi czy wy korzystacie z jakis konkretnych diet i skad czerpiecie pomysły na jedzenie- nie chodzi mi tutaj o dukanowskie przepisy bo te znam bo kiedys sama dukałam i zastanawiam sie czy znów nie wrocic na te diete bo na tej diecie odnotowalam super spadki wagi. Teraz jestem na diecie do 1400kcal ale brak mi pomysłów na potrawy.

A teraz mam pytanie do dukajacych jakie ksiazki czytałyscie przed rozpoczeciem diety, bo ja mam taka i nie wiem czy ona dobra, moze inne jakies polecicie
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar iradukan
    Mieszka w
    opolskie
    Wpisy na blogu
    17

Cytat Zamieszczone przez Olisiaa Zobacz posta
    A ja sie dzis zważylam i odnotowalam niewileki spadek wagi, cieszy mnie to bardzo bo jest jakas nadzieja ze bede szczuplejsza. Dziewczyny powiedzcie mi czy wy korzystacie z jakis konkretnych diet i skad czerpiecie pomysły na jedzenie- nie chodzi mi tutaj o dukanowskie przepisy bo te znam bo kiedys sama dukałam i zastanawiam sie czy znów nie wrocic na te diete bo na tej diecie odnotowalam super spadki wagi. Teraz jestem na diecie do 1400kcal ale brak mi pomysłów na potrawy.

A teraz mam pytanie do dukajacych jakie ksiazki czytałyscie przed rozpoczeciem diety, bo ja mam taka i nie wiem czy ona dobra, moze inne jakies polecicie
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    hej
    jak jest spadek to bardzo dobrze dorzuć jeszcze ruch i samo poleci albo dukan
    Jeśli chodzi o dukana to książka bardzo dobra ja na niej się opieram najbardziej a pózniej różowo-zielona doszła
    Obowiązkowo trzeba przeczytać przed rozpoczęciem diety.
    W necie są również inne książki do poczytania-jak nie chcesz kupować.
    Goldwingerka1800 and Olisiaa like this.

Moja truskawkowa kraina

Awatar Irencia
    Irencia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    29

jestem z siebie dumna , zmęczona ale szczęśliwa 30 minut ! najpierw włączyłam ten filmik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] obejrzałam kroczki, ale piosenki mi się nie podobały w ogóle (nie lubię takiej muzyki) więc sobie wyciszyłam i tańczyłam do swoich ulubionych potem do kolejnych - na piosenkach które znam i lubię zleciało ani się obejrzałam 5 piosenek i nawet fajnie, chyba w grupie bym nie dała rady, a tak mam swoje piosenki i tyłkiem kręcić mogę bez wstydu w domku hihi
    endorfiny a teraz znalazłam przez przypadek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    muszelka111 and Olisiaa like this.

Awatar Olisiaa
    Olisiaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Cytat Zamieszczone przez iradukan Zobacz posta
    hej
    jak jest spadek to bardzo dobrze dorzuć jeszcze ruch i samo poleci albo dukan
    Jeśli chodzi o dukana to książka bardzo dobra ja na niej się opieram najbardziej a pózniej różowo-zielona doszła
    Obowiązkowo trzeba przeczytać przed rozpoczęciem diety.
    W necie są również inne książki do poczytania-jak nie chcesz kupować.
    Masz jakas fajna stronke lub linki do tych ksiazek? z checia poczytam i moze od lutego bym weszla na dukana ponownie jezeli w tym miesiacu nie bede sie czuła usatysfakcjonowana spadkami hehehhe

Cytat Zamieszczone przez Irencia Zobacz posta
    jestem z siebie dumna , zmęczona ale szczęśliwa 30 minut ! najpierw włączyłam ten filmik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] obejrzałam kroczki, ale piosenki mi się nie podobały w ogóle (nie lubię takiej muzyki) więc sobie wyciszyłam i tańczyłam do swoich ulubionych potem do kolejnych - na piosenkach które znam i lubię zleciało ani się obejrzałam 5 piosenek i nawet fajnie, chyba w grupie bym nie dała rady, a tak mam swoje piosenki i tyłkiem kręcić mogę bez wstydu w domku hihi
    endorfiny a teraz znalazłam przez przypadek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Irencia tez jestem z ciebie bardzo dumna oby tak dalej

Ja wlasnie po obiadku, za chwile sie zbieram i ide z mezulkiem i córcią na spacerek. Pogoda dopisuje wiec mam nadzieje ze bedzie dzis długi

Awatar Irencia
    Irencia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    29

mam skan książki swojej jakby ktoś chciał tej, kiedyś wysyłałam znajomej, mogę przesłać jakby ktoś potrzebował, tylko dokument ma około 50MB więc jedynie mail

Awatar iradukan
    Mieszka w
    opolskie
    Wpisy na blogu
    17

Masz jakas fajna stronke lub linki do tych ksiazek? z checia poczytam i moze od lutego bym weszla na dukana ponownie jezeli w tym miesiacu nie bede sie czuła usatysfakcjonowana spadkami
    tak na szybko to nie mam pogrzeb w necie
    ale jak masz książkę w domu to materiał już masz

Moja truskawkowa kraina

najpiekniejsza jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kleve DE

a mozesz jakies kijki polecic? ja na jesien biegalam, ale teraz sie zastanawiam czy nie zakupic wlasnie kijków i nie zaczac chodzic, a jeszcze jak pisalas ze duzo schudlas dietujac i chodzac to mnie to bardziej mobilizuje
    Hej,ja jakoś specjajnie na kijkach sie nie znam,4 lata temu kupiłam najtansze nowe kijki na allegro jakie były,i zaczęłam chodzic(to był 4 marca pamiętam jak dzis wiało a snieg walił mi po oczach ale się zawzięłam)po 10 tygodniach prawie 21kg poszło w dół.Stosowałam diete 1000kcal.
    Teraz mam kijki marki Crane zakupione w Aldi bądz Lidlu w niemczech,już nie pamiętam.Ale zapewniam cię obojętnie jakie kupisz,wystarczy dieta i codzienne chodzenie chociaż 40-45minut,efekt gwarantowany.
    Polecam poczytac o diecie Adriana Lukoszka,ja stosuje i jestem zadowolona.

Strona 9 z 51 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów