Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
Like Tree2Lubią to

Wątek: AGA opamietaj się

Awatar agaaa
    agaaa jest nieaktywny Znany na forum

Smile AGA opamietaj się

Witam dzielne Odchudzaczki
    od kilku godzin przegladam forum, czytam i czytam chociaz od czytania nie schudłam ale poczyniłam pierwszy krok:
    POSTANOWIŁAM ZABRAC SIE ZA SIEBIE i to od teraz!!!!!!Kilka lat temu byłam z Wami , chociaz niewiele pisałam to trzymałam sie w ryzach i było znacznie lepiej. teraz sie zapusciłam jak trawsko na grzedach, wszystkie ciuszki mnie gniota, uciskaja - szkoda gadać Ostatnio w moim menu głownie słodkosci, dlatego sie nie dziwię ,że fałdy i boczki zwisają Dziewczynki proszę o[U][B] solidnego kopa w tyłek na opamiętanie Chciałabym zastosowac dietę myslałam o Dukanie ale do konca nie jestem przekonana (dużo skutków ubocznych), pewnie bedzie lepsza MŻ I RUCH.
    Krystyna67 lubi to.

Awatar Loveee
    Loveee jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Brzesko

Domyślnie Odp: AGA opamietaj się

MŻ jest zdecydowanie lepsza - zdrowsza. Na Dukanie też sporo schudłam ale niestety wszystko wróciło i to z nawiązką.
    Na początku oblicz sobie swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i obniż je o 200-300kcal To naprawdę działa i nie ma ryzyka że będziesz miała jo-jo czy jakieś inne niedobory w organizmie.

Awatar agaaa

Tez tak myslę, dzieki za podpowiedż. Tym bardziej ze względu na zdrowie ja zastosuję - mam paskudnie wysoki cholesterol

PokakulkaPlus Guest

Cześć
    zaczynałam z podobną wagą i da się-Dukana zostaw

lecę wolno ale w sumie satysfakcjonuje mnie minus 4 kg. w 2 miesiące(z moimi "grzeszkami")

no to kop kop i do roboty
    trzymam kciuki!

Awatar agaaa

pOKAKULKO dzieki za kopniaka poczułam go haha Tak jak poradziłas o Dukanie nie myslę natomiast całkowicie odstawiłam słodycze i ograniczyłam kalorycznośc jedzonka. Na razie wyszukanych potraw nie przyrzadzam ze wzgledu na totalny brak czasu - miałam mamcię w szpitalu a teraz muszę o nia szczególnie dbać wiec tak kursuję miedzy dwoma domami no i jeszcze praca.
    Dzisiaj zjadłam:
    śniadanie - kawa z mlekiem i dwa gryzy bułki
    II śniadanie - dwie tekturki z chuda wędliną , pomidorem i sok pokrzywowo - rabarbarowy
    obiad - pieczony kurczak, dwa ziemniaki , sałata zielona ze smietaną ( nie miał kto kupić jogurtu)
    mam jeszcze w planie schrupać kalarepę i wypić koktajl truskawkowy z otrebami
    Niestety zero ćwiczeń

Awatar Bulletproof0001
    Bulletproof0001 jest nieaktywny Moderator
    Wpisy na blogu
    27

trzymam kciuki za koleżankę jednoczę się z Tobą, bo też uwielbiam słodkości ale na szczęście jest teraz dobry okres do zrzucania kg, bo można zastąpić słodycze naprawdę soczystymi i słodkimi owocami
    powodzenia z dietą MŻ - wg mnie najlepsza dieta na świecie!

dodam jeszcze, że bez aktywności fizycznej się pewnie nie obędzie - będziesz MŻ a waga może się zatrzymać, więc nawet jeżeli nie przepadasz za sportem to chociażby energiczny nordic walking, czy spacery w szybkim tempie są wskazane kilka razy w tygodniu powodzenia!
    Zapraszam do siebie: BE FIT Bulletproof Diary

PokakulkaPlus Guest

no menu fajne
    zdrówka dla Mamy!
    jak już przestaniesz latać między 2ma domami to pomyśl o ćwiczonkach ..chociażby relaksacyjnych jak pilatess
    coś dla ciałka i dla duszy!
    ja tam sobie robię zdrowe deserki(w sumie gotowych słodyczy jem bardzo malusio)-przeważnie budynie kisiele galeretki albo poprostu owoc z jogurtem-wszystko odchudzone

Awatar agaaa

Mam chwilę wiec wpadłam odwiedzić siebie haha ale ze mnie egoistka Dzieki za odwiedziny i za dobre serce
    Dzisiaj ogladałam zdjecia z komuni ( byłam u znajomych) i nie mogłam siebie poznac......buzia okragła, nogi tez jakby nia moje ....szok, to najbrzydsze zawieszę na lodówce moze mnie odstraszy przed jej otwieraniem
    Trzymam sie dietki jak ostatniej deski ratunku i czas wdrozyć ćwiczenia. Jezeli chodzi o kije to od czterech lat chodzę po kilka kilometrów jak chodziłam systematycznie byłam - mozna powiedziec- w miare zgrabna, a teraz teraz tylko okazjonalnie wiec fałdy wiszą. Moi panowie niedlugo wróca do domu biore sie za gimnastykę palców czyli lepienie pierogów

Awatar agaaa

znowu jestem dietkowo nie jest źle, za to ruchu ciagle mało, nie mogę wzmóc sie chociazby na dywanowce
    Dzisiaj za to solidnie wypociłam się moje auto bez klimy a upał ponad 30

Awatar Krystyna67
    Krystyna67 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

Witaj Agusiu oczywiście, ze cie pamiętam.
    Będziemy się nadal mocno wspierać. Tym razem się nie podamy.
    Małymi kroczkami dotrzemy do celu.
    Pozdrawiam i buziaczki zostawiam

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów