Strona 1 z 26 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 256
Like Tree105Lubią to

Wątek: Zmagania dawnej Laugasel

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

Domyślnie Zmagania dawnej Laugasel

Widzę ,że tu więcej się dzieje niż na dieta.pl. Więc witam Was wszystkie w nowym miejscu. Moja waga radości mi nie sprawia. Ale ćwiczę praktycznie codziennie na orbitku i na platformie. Z dietą bywa różnie.
    Pozdrawiam.
    waszka and Irencia like this.

kropeczka41 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Zmagania dawnej Laugasel

Witam serdecznie Laugizorli nowy rok to i nowe wyzwania Mnie mja waga też nie zadawala.
    Pamiętniczek Kropeczki41 - zapraszam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Laugizorli
    Mieszka w
    Orla

Cytat Zamieszczone przez kropeczka41 Zobacz posta
    Witam serdecznie Laugizorli nowy rok to i nowe wyzwania Mnie mja waga też nie zadawala.
    Dorzuciłam jeszcze hustawkę do orbitka i platformy. Ale co robić z napadami głodu???? Pomocy!!!!!!
    ćwiczyłam z 2 i pół godziny ale co z tego , jak pożarłam pół tabliczki gorzkiej czekolady????

kropeczka41 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

Polecam Tobie posiłki czysto białkowe po treningu, to działa i nie tuczy.
    Pamiętniczek Kropeczki41 - zapraszam

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Witam na tym forum, suwaczka nie widzę, ile tam u ciebie kilogramów?
    Widzę, że ćwiczysz na platformie, chodzisz gdzieś czy kupiłaś? Nareszcie nie będę sama korzystająca z tej wstrząsarki .

Wczoraj zaczęła się nowa akcja na forum, może dołączysz Na Kobietek Dzień swą sylwetkę zmień

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój nowy dom

Awatar Irencia
    Irencia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    29

Laugasel, cieszę się że wróciłaś, rozpętałaś to wszystko, pamiętasz ? swoją pierwszą akcją
    to dzięki Tobie się z większością dziewczyn tu poznałyśmy
    dołącz do nas, lub przynajmniej odwiedzaj częściej
    trzymam kciuki i ściskam

Awatar Laugizorli
    Mieszka w
    Orla

Naprawdę!!! Bardzo się cieszę ,że o mnie pamiętacie!!!! To bardzo miłe co piszesz Irenka!!!
    Ja weszłam w nowy rok już po ciężkim okresie. Teraz znowu cieszę się życiem.
    Za mną 3 sprawy w sądzie, następne 2 następne już raczej mi nie grożą. Niestety rodziny się nie wybiera, a pazerność i chciwość często ludźmi kieruje. Wpadłam w okropne przygnębienie uniemożliwiające mi normalne życie.

W tym miesiącu lecę na Islandię zobaczyć swoją wnusię, która 30 stycznia będzie miała pierwsze urodziny. Mam plany na swój ukochany ogródek przydomowy, krosna nadal czekają.Dzieci zdrowe ,kochane, posłuszne i nawet i ładne.
    Mąż dobry nawet i zaradny. Więc tylko schudnąć i cieszyć się życiem. A mam zamiar pisać dalszą cześć reportaży o najsławniejszej islandzkiej sadze. Plany na ten rok już mam.. Zobaczymy ile z tego mi wyjdzie. Żeby nie było jak z tym Mikołajem co się pomylił.
    Kobiecina chciała szczupłego ciała i grubej kasy a wyszło całkiem inaczej.buuu.Mam nadzieję,że w tym roku tak już nie będzie.....

Wiem,że już za dużo nie schudnę, ale to nic. Mam umówioną fryzjerkę i kosmetyczkę,
    Tak patrzeć na zdjęcia to ręce do łokci i nogi do kolan to mam w porządku, gorzej z resztą.
    Irencia lubi to.

Awatar Laugizorli
    Mieszka w
    Orla

Naprawdę!!! Bardzo się cieszę ,że o mnie pamiętacie!!!! To bardzo miłe co piszesz Irenka!!!
    Ja weszłam w nowy rok już po ciężkim okresie. Teraz znowu cieszę się życiem.
    Za mną 3 sprawy w sądzie, następne 2 następne już raczej mi nie grożą. Niestety rodziny się nie wybiera, a pazerność i chciwość często ludźmi kieruje. Wpadłam w okropne przygnębienie uniemożliwiające mi normalne życie.

W tym miesiącu lecę na Islandię zobaczyć swoją wnusię, która 30 stycznia będzie miała pierwsze urodziny. Mam plany na swój ukochany ogródek przydomowy, krosna nadal czekają.Dzieci zdrowe ,kochane, posłuszne i nawet i ładne.
    Mąż dobry nawet i zaradny. Więc tylko schudnąć i cieszyć się życiem. A mam zamiar pisać dalszą cześć reportaży o najsławniejszej islandzkiej sadze. Plany na ten rok już mam.. Zobaczymy ile z tego mi wyjdzie. Żeby nie było jak z tym Mikołajem co się pomylił.
    Kobiecina chciała szczupłego ciała i grubej kasy a wyszło całkiem inaczej.buuu.Mam nadzieję,że w tym roku tak już nie będzie.....

Wiem,że już za dużo nie schudnę, ale to nic. Mam umówioną fryzjerkę i kosmetyczkę,
    Tak patrzeć na zdjęcia to ręce do łokci i nogi do kolan to mam w porządku, gorzej z resztą.
    Irencia lubi to.

Awatar Laugizorli
    Mieszka w
    Orla

Cytat Zamieszczone przez mufinka0 Zobacz posta
    Witam na tym forum, suwaczka nie widzę, ile tam u ciebie kilogramów?
    Widzę, że ćwiczysz na platformie, chodzisz gdzieś czy kupiłaś? Nareszcie nie będę sama korzystająca z tej wstrząsarki .

Wczoraj zaczęła się nowa akcja na forum, może dołączysz Na Kobietek Dzień swą sylwetkę zmień

Ja platformę czasami używam , ale nie mam jej w domu. Ja używam takiego krążka co się na nim kręci, pomyliłam nazwy. Z checią zajrze do Waszej Akcji

Awatar Irencia
    Irencia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    29

Bardzo się cieszę Laugasel i mocno Ci kibicuję, powoli, swoim tempem, na pewno dojdziesz do celu,
    wiadomo że z upływem lat jest trudniej, ale nie jest to niemożliwe, prawda?
    Masz wspaniałe plany, przemyślane, ambitne i takie z myślą o sobie, i bardzo fajnie, życzę Ci z całego serca, by wszystkie Ci się udało zrealizować w tym roku
    ściskam

Strona 1 z 26 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów