Strona 1006 z 3048 PierwszyPierwszy ... 6 506 906 956 996 1004 1005 1006 1007 1008 1016 1056 1106 1506 2006 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,051 do 10,060 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Agnieszko, przewiduję nie tylko droższe bilety, ale również paszporty i wizy...myslę, że to ostatni dzwonek żeby tam pojechać bezstresowo
    gamma56 and sabinka57 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

paszporty na 100 % bo to nie będzie już Unia,
    gamma56 and sabinka57 like this.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry miłym sąsiadkom

Przyznaję że niekiedy Was podczytuję idąc tropem KasiKwiatuszkowej i Agnieszki111,moich forumowych znajomych,
    w tym Kasi również w realu

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    paszporty na 100 % bo to nie będzie już Unia
    ...niekoniecznie,Norwegia nie jest w Unii a na dowód osobisty można się tam udać

Kasiu Londyn brudny,ale cudny...warto go zwiedzić z okien autobusu turystycznego,ze słuchawkami/przewodnikiem
    w uszach...noo i obejrzeć panoramę z kapsuły "oka"...mocno wierzę,że Wszechświat jeszcze kiedyś rzuci mnie na
    Angielską ziemię,albo Szkocję wreszcie da obejrzeć..

Sorki dzieffczęta za wtręty...wszystkiego dobrego

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć Kaniu Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-przywitanie.gif Ja myślę, ze jednak Norwegowie są trochę inaczej- czyt. lepiej- do nas nastawieni...ale oby to Twoje slowa były prorocze, bo też się tam wybieram w tym roku
    Laugizorli, gamma56 and sabinka57 like this.

Awatar Dronka72
    Dronka72 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    Załącznik 36550
    ......waga jest głupia i nie chce spaść
    OOO to tak jak i u mnie, ale co zrobić. Dziś siłownia sałatka z grillowanym kurczakiem i chlebek wieloziarnisty ( z małym grzechem-serem żółtym)

Agnieszko też się cieszę, że wyniki są dobre i operacja będzie planowo
    Ostatnio edytowane przez Dronka72 ; 29-06-2016 o 08:06

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko, w tym roku spokojnie pojedziesz, bo taki proces trwa długo, a Anglicy sami nie wiedza czego chcą...
    Ja myślałam Martę na obóz językowy wysłać, w tym roku nie damy rady finansowo myślałam o kolejnym, no ale cóz... trudno

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Moze na poczatku sierpnia pojedziemy tez na troche do Gdyni
    Bo Gdynia piękna jest
    Wróciłam po kilku dniach mini wakacji i wracam do ustalonego porządku dnia!Po rzeczach czuję,że wróciło tyle samo obywatelki ile wyjechalo i mam nadzieję,żw waga to w sobotę potwierdzi.
    Agnieszko
    też przyzwyczaiłam się do owoców na śniadanie,jem do bólu brzucha.
    Teraz postaram się zaglądąć na bieżąco i wszystkim odpowiadać.Wreszcie znowu nadmorskie pozdrowienia dla wszystkich
    gamma56 and Agnieszka111 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    poczytałam was rano a potem miałam problemy z internetem, zgłosiłam awarię w kablówce i okazało się, ze podobno nie było prądu w pionie administracyjnym ( cokolwiek by to znaczyło ha ha), tak czy owak byłam odcięta od świata i czekałam na fachowców a oni nawet do mnie nie zaszli tylko gdzieś tam naprawili awarię i oto jestem

fajnie Kania napisała "Londyn brudny ale cudny", potwierdzam - jest tam co zwiedzać, byłam tam kilka razy bo J. ma tam córkę z rodzinką a ja mam kuzynkę

tak sobie dzisiaj pomyślałam, że sporo miejsc zobaczyliśmy oboje z racji posiadania dzieci :
    Londyn - córka J.
    Frankfurt ( ten Kasi ) - praca córki J.
    Newcastle i północna Anglia - moja córka
    Francja - teściowie mojej córki i jej ślub tamże
    Paryż - pobyt po ślubie mojej córki z córkami J.
    zamki nad Loarą - po drodze na ślub mojej córki
    Morawy - teściowie córki J.
    Kassel ( Niemcy) - studia drugiej córki J.
    byliśmy sami i w innych miejscach ale okazuje się, że rodzinka rozsiana po Europie bardzo się przydaje

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witajcie kobietki

Przepraszam,że wczoraj nie napisałam,a w poniedziałek wróciliśmy o 22giej i zaraz poszłam spać.Wczoraj miałam od 10tej do 20tej swoje wnuczęta.Jak już poszły,to musiałam sobie podpalić na wodę,ogarnąć mieszkanie,pozmywać,wykąpać się i czas zleciał.Co prawda siadłam do komputera,ale nosem zaczęłam ryć w klawiaturę-to nie miało sensu.

Wrocław i wizyta u lekarza : w sumie to prawie bez zmian.Zalecenia dla syna nadal te same czyli najważniejsza dieta,dbanie o to,żeby wagi nie tracić,no i nowy preparat dostał.Powinniśmy też kupić 2-3 butelki tego soku z miodem i żurawiną,który kiedyś pił,ale to musi poczekać,bo z finansami jako tako.Przydałby się też naturalny kolagen,bo M. często stawy bolą i mięśnie ma słabe.Powinien go zażywać min.3 m-ce.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kolejna wizyta na początku września,a pod koniec roku będziemy robić rozszerzony pakiet badań plus kontrolny rezonans dla porównania.Zobaczymy wtedy czy coś się zmieniło.Lekarz niestety przypomniał nam o jednym - o tym,że z punktu medycyny klinicznej,tak umiejscowiony ropień z przetoką sam się nie zagoi,ale.....ale zdarzają się przypadki o jakich lekarzom się nie śniło.Tylko ja już nie bardzo wierzę w takie cuda.Wiadomo,że uniknięcie operacji byłoby super,bo ona bardzo trudna i poważna będzieTeraz nie będziemy gdybać-zobaczymy po wynikach,jeśli będzie decyzja o operacja,to trzeba będzie szukać dobrego ośrodka i bardzo dobrego specjalisty,który się tego podejmie.

To tyle jeśli chodzi o M.U mnie ok i sprawa ,która mnie gnębiła,która tak bardzo bolała jest już zakończona.Jest dużo lepiej-nie idealnie,ale tak to jest -pamięci wyłączyć nie można i rysa pozostanie pewno już na zawsze.Chcę tylko jeszcze raz Was zapewnić,że nie miało to związku z żadną z Was moje kochane

Co do Mamy to czekamy nadal,kiedy będzie wizyta i zabiegi na żyłach-bardzo się o nią martwięOna jest bardzo schorowana i tymi chorobami jakie ma można kilka osób obdzielić,a nie są to choroby błahe.Tata troszkę lepiej-zaczął wreszcie lepiej jeść.Mają już swoje lata 74 i 75 i coraz bardziej brakuje im sił,ale uparci są i nie chcą pomocy.

No i budowa kanalizacji na osiedlu.Prace postępują szybko,nawet bardzo szybko w porównaniu z tym ile to trwało po drugiej stronie osiedla.Wszystko fajnie,tylko byliśmy pewni,że do kanalizacji będziemy się podłączać nie wcześniej niż wiosną.A tu niespodzianka-już teraz możemy wejść z rurami na posesję,a podłączenia zakończyć jak będzie odbiór całości czyli październik.To oznacza,że pieniądze muszę mieć na już.Dziś biegałam po urzędach za informacjami,za papierkami.

Od wczoraj zacisnęłam "pasa" i staram się trzymać dietę.Dziś waga 89.6 czyli 300 gr. na minusie od poniedziałku.Trzymajcie kciuki,żebym wreszcie zaskoczyła.Mąż się śmieje,że biorę się za dietę przed urlopem,a ja wolę nie czekać.Chcę,żeby trochę spadło,żebym mogła nie stresować się jedzeniem na wyjeździe.

A w sobotę idę do córki na imprezę-młodzi mają 1 lipca 10tą rocznicę ślubu

Na razie to wszystko-wracam do ogródka,bo mam koszenie do skończenia.

dd289ce4d1cae5a08921074a87e708b7_th2.gif.jpg

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dziewczyny kochane!
    Dzis zmarl nagle moj tesc...jutro sie okaze co z pogrzebem...kiedy i gdzie sie odbedzie...
    Tesciowie mieli sie na dniach przeprowadzic do Gdyni...
    Tesc nie zdazyl...
    Tesciowa jednak ze wzgledu na stan zdrowia-nie moze zostac sama w Belchatowie- musi zamieszkac z siostra meza w Gdyni,
    wiec pewnie i tam tesc zostanie pochowany...
    Nie wiem co z moim wyjazdem (lotem) na nasze spotkanie...
    Co jesli pogrzeb bedzie w Gdyni za tydzien?

Tak mi ciezko na sercu... on tak sie cieszyl na ten dom w Gdyni...
    gamma56 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów